Verslo vadybos ir verslumo magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Magistro laipsnis
90 ECTS
20 suvartojimas
Verslo administravimo magistras

Tinkamumas

 • Reikalavimai paraiškai
 • Bakalauro laipsnį, kurį skiria universitetas arba taikomųjų mokslų universitetas.
 • Mažiausiai 40 ECTS kreditų verslo studijoms.
 • Trejų metų atitinkama darbo patirtis po BBA arba vidurinio išsilavinimo.
 • Atitinkami anglų kalbos įgūdžiai.

Svarbūs datos

Paraiškų teikimo laikotarpis: 2019 m. Kovo 13 d. - balandžio 3 d
Įėjimo egzaminas: internetiniai egzaminai
Tyrimai prasideda: 2019 m. Rudenį

Verslo vadybos ir verslininkystės ekspertas

Naujas strateginis mąstymas, naujos verslo koncepcijos, puikūs tinklų kūrimo ir lyderystės įgūdžiai yra didelio poreikio pasaulyje verslo aplinkoje. Verslo vadyba ir verslumas (BME) plėtoja kompetencijas, reikalingas strateginiam valdymui ir verslo veiklos plėtrai. Daugiausia dėmesio skiriama mažoms ir vidutinėms įmonėms, ypač jų tarptautinei verslo veiklai. BME taip pat skatina tarptautinius darbo ir aukštojo mokslo ryšius. Pažangiosios profesinės studijos apima, pavyzdžiui, strateginį darbą, strateginę rinkodarą, verslo procesus, inovacijas ir pokyčių valdymą, taip pat tarpkultūrinį komandinį darbą ir vadovavimą.

Laipsnių studijų tikslai

 • Padidinti verslo valdymo įgūdžius besikeičiančioje vidaus ir tarptautinėje veiklos aplinkoje, ypač MVĮ sektoriuje.
 • Padidinti studentų asmeninius gebėjimus siekti sėkmės kaip novatoriaus, reformatoriaus ir MVĮ ar kitos darbo organizacijos kūrėjo.
 • Tobulinti studentų gebėjimus kurti ir valdyti verslo procesus kaip verslininką ir imtis verslo požiūrio.
 • Skatinti tarptautinį darbo ir aukštojo mokslo tinklą.

Informacija pareiškėjams

Magistro studijos taikomųjų mokslų universitete yra natūralus bakalauro laipsniui pratęsimas. Magistro laipsnis suteiks jums tokią pačią kvalifikaciją kaip universiteto lygio magistro laipsnis, tačiau jis yra glaudžiau susijęs su profesiniu gyvenimu.

Mokymosi formos

BME mokoma anglų kalba. Studija labai priklauso nuo darbo gyvenimo. RDI projektai ir užduotys apibūdina mokymosi procesą. Magistro baigiamasis darbas, apimantis plataus masto vystymo užduotis jūsų / darbo bendruomenėje, bus pradinių studijų dalis. Bendradarbiavimas su partnerių universitetais ir atvykstantiems dėstytojams iš viso pasaulio papildo studijas tarptautiniu mastu.

Studijų susitarimai

Studijų programa taip pat yra tinkama studentams, atvykstantiems iš užsienio. El. Mokymasis naudojamas 90% laiko. Kiekvienais akademiniais metais yra apie 4-5 kontaktinių sesijų. Kiekviena kontakto sesija trunka 2-3 dienas Rauma. Paskaitos tarp kontaktinių dienų vyksta per konferencinius pokalbius, vaizdo konferencijas ar kitas laikmenas.

Studijų struktūra

 • Išplėstinė profesinė studija, 55 ECTS
 • Verslo aplinkos analizė, 25 ECTS
 • Kompetentingi asmenys ir mokymosi organizacijos, 10 ECTS
 • Inovacinių verslo strategijų ir operacijų kūrimas, 20 ECTS
 • Pasirinktiniai studijos, 5 ECTS
 • Magistro darbas, 30 ECTS

Darbdaviams: naudokite savo darbuotojo magistro laipsnį

Galimybė kuo geriau išnaudoti savo darbuotojų žinias: magistro studijas Satakunta University of Applied Sciences .

Magistro studijos

Tyrimai siūlo jums, kaip darbdaviui, galimybę pasinaudoti kūrimo užduotimis, kurias jūsų darbuotojas atliks savo darbo bendruomenėje kaip dalį studijų. Tai yra puikus jūsų personalo kelias atnaujinti ir išplėsti savo įgūdžius, susijusius su sudėtingomis užduotimis, susijusiomis su moksliniais tyrimais ir plėtra, vadovavimu ir planavimu. Tyrimai paskatina verslo administravimo magistro laipsnį, kuris siūlo tokią pačią kvalifikaciją kaip universiteto magistro laipsnis, bet yra glaudžiau susijęs su profesiniu gyvenimu.

Magistrantūros studijos skirtos specialistams, turintiems bakalauro laipsnį, kuriems jie natūraliai pratęsiami akademiniame ir profesiniame gyvenime. Tyrimai gali būti atliekami kaip neakivaizdinės, daugiametės studijos po dvejų iki trejų metų kartu su įprastiniu dienos darbu. Pareiškėjai privalo turėti atitinkamą bakalauro laipsnį ir bent trejų metų darbo patirtį konkrečioje studijų srityje baigus studijas.

Ką tai reiškia

Magistrantūros studijos yra griežtai pagrįstos darbo patirtimi ir praktika bei susietos su profesiniu gyvenimu. Nors jūsų personalo narys dalyvauja studijų programoje, galite tinkamai pasinaudoti Satakunta University of Applied Sciences per darbines studijas, susijusias su jūsų įmonės ar bendruomenės veiklos plėtra. Studijų procesas baigiasi magistro baigiamajame darbe, kuriame jūsų darbo bendruomenėje numatoma daugiau išsivysčiusių užduočių.

Magistrantūros studijų temos kyla iš profesinio gyvenimo. Tai reiškia, kad bendrojo lavinimo proceso metu vykstančio vystymosi egzamino klausimai kyla iš įmonės poreikių. Ir studentas, ir kompanija turi galimybę kurti kolegų tinklus ir išplėsti juos ir kitose srityse. Kadangi studento kompetencija auga ir vystosi, tai suteikia įmonę stipresnę konkurencinę poziciją ir galimybę atsinaujinti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... Skaityti daugiau

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. Skaityti mažiau
Pori , Pori , Rauma , Huittinenas , Kankaanpää , Suomija internete + 5 Daugiau Mažiau