Verslo inovacijų MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

ESMT Berlin Neakivaizdinis Mišrusis Verslo Inovacijų MBA yra idealus būdas tęsti darbą visą darbo dieną, įgyjant žinių ir kompetencijų palaikyti ne tik jūsų asmeninį tobulėjimą, bet ir jūsų įmonės augimą bei pertvarką.

Programa skirta asmenims, turintiems ne trumpesnę kaip trejų metų profesinę patirtį, kurie nori būti veiksmingi pokyčių agentai savo organizacijoje. Nesvarbu, ar esate subrendusios įmonės, kuriai reikia skatinti žlugdančias naujoves, dalis, ar pradedantysis, siekiantis masto, ši programa gali būti kitas jūsų karjeros žingsnis.

Sužinokite apie pagrindines MBA temas, po kurių vyks specialiai sukurti kursai apie orientaciją į klientą, verslumo strategiją ir inovacijas, skaitmeninį verslą ir judrumą.

Lankstumas yra šios dvejų metų studijų programos, pristatytos tiesiogiai į veidą, ir inovatyviausios pasaulyje virtualios mokymosi platformos, kurią sukūrė ESMT pasaulinės klasės fakultetas, pagrindas. Mūsų integruotą požiūrį sudaro 80% studijų internetu ir 20% asmeniškai per 14 savaitgalių Berlyne arba Miunchene (visi studentai lanko pirmąjį modulį Berlyne).

ESMT narystė „Management Education Future“ (FOME) aljanse garantuoja jūsų galimybę naudotis inovatyviausiu mišraus mokymosi aplinka pasaulyje.

Pagrindiniai faktai

 • Pristatymas mišrus - 80% internetu / 20% - tiesiogiai.
 • Vadovavimas ESMT Berlin MBA laipsniui (60 ECTS).
 • 24 mėnesių programos trukmė.
 • 14 „akis į akį“ modulių (ketvirtadienio popietė - šeštadienis).
 • Kohortos pagrindu: jūs pradedate ir baigiate su ta pačia žmonių grupe, leidžiančia kurti tinklą.
 • Vietovės: pasirenkate kiekvieno modulio studijas Berlyne arba Miunchene.
 • 2020 m. Rugsėjo mėn. Suvartojimas.
 • Labiausiai tarptautinis Vokietijos absolventų tinklas.
 • Fokusavimo sritys: verslo pertvarka, skaitmeninės naujovės, judrumas, trikdymas, analizė.
 • Mokestis už mokslą: 38 000 EUR (ankstyvųjų paukščių kursas - 29 500 EUR iki 2020 m. Birželio mėn.).

Šiuo metu „FT Business School“ reitinguojama kaip pirmoji verslo mokykla Vokietijoje ir 9 vieta Europoje. ESMT yra viena iš dviejų verslo mokyklų Vokietijoje, kuri yra kiekviename tarptautiniame reitinge tarp geriausių verslo mokyklų reitingų. Pažvelkite į mūsų programų reitingą.

132343_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Kas yra „sumaišytas“ ir kodėl jis idealus?

Mišrusis derinys suteikia geriausias galimybes mokytis internetu ir mokytis akis į akį. Jums naudingas interaktyvaus mokymosi internete lankstumas savo tempu, kartu mokantis iš savo bendraamžių ir pasaulinės klasės fakulteto tiek internetu, tiek asmeniškai. Kiekvieną kursą sudaro tiek tiesioginiai, tiek internetiniai komponentai. Išlaikykite dabartinį darbą, patobulinkite savo kompetenciją ir kurkite savo tinklą vienoje programoje.

Kodėl yra akis į akį?

Internetinių užsiėmimų derinimas su ugdymu akis į akį leidžia intensyviau dirbti su klasės draugais ir sustiprina tolesnį internetinį bendradarbiavimą. Interaktyvūs ESMT internetinio skaitmeninio centro elementai leidžia jums užmegzti asmeninius tiesioginius ryšius.

Atsiųskite mums savo CV peržiūrėti profilį

Jums įdomu sužinoti, ar neakivaizdinės verslo inovacijų MBA tinka jums ir jūsų karjerai? Atsiųskite savo „LinkedIn“ profilio nuorodą arba CV mūsų Priėmimo komandai profilio įvertinimui.

Priėmimo sąlygos

Norėdami kreiptis, turėtumėte

 • Trejų metų magistrantūros profesinė patirtis.
 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija.
 • Griežti GMAT / GRE balai ar puikūs rezultatai ESMT priėmimo testo metu.

Pagrindinės savybės, kurių ieškome kandidatuose

 • Tarptautinė perspektyva ir tarpkultūrinė kompetencija.
 • Pokyčių ir naujovių mąstysena.
 • Siekis ir motyvacija dirbti visą darbo dieną ir mokytis ne visą darbo dieną.

Terminai

2020 m. Birželio 15 d.: Ankstyvųjų paukščių mokymo terminas

2020 m. Rugpjūčio 15 d.: Galutinis paraiškų pateikimo terminas

ESMT priėmimas vykdo nuolatinį atrankos procesą, kuriame laisvos vietos klasėje užpildomos visus metus. Vietos klasėje yra nedaug, todėl primygtinai siūloma ankstyvą pritaikymą. Paraiškos peržiūrimos, kai tik jos užpildomos.

Mokesčiai ir finansavimas

Kandidatams, kurie užpildytą paraišką pateiks iki 2020 m. Birželio 15 d., Bus automatiškai sumažinta 8500 EUR suma už mokslą, sumažinant mokestį nuo 38 000 EUR iki 29 500 EUR, į kurį įeina prieiga prie mokymosi platformos ir turinio, bei reikalingos atvejo analizės licencijos. Papildomi testų rezultatai (GMAT, GRE, ESMT priėmimo testas, anglų kalbos žinių balai) gali būti pateikti po šios datos. Už mokslą mokama trimis dalimis per visą programos trukmę.

Paskolos: ESMT siūlo prieigą prie švietimo paskolų per „Prodigy Finance“ ir „Brain Capital“.

Mokesčių atskaitymai: Daugelis šalių, įskaitant Vokietiją, leidžia aukštojo mokslo mokslą ir susijusias išlaidas įskaičiuoti į apmokestinamąsias išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Skaityti daugiau

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Skaityti mažiau