Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras

Studijų lygis: magistro laipsnis

Mokesčiai už mokslą 2018/19:

  • UK / ES - 8000 svarų sterlingų
  • Tarptautinis - 12 000 svarų sterlingų

Įėjimo reikalavimai: A 2: 2 (antros klasės) diplomas arba lygiavertis. Pareiškėjai paprastai turėtų 2 metų atitinkamą darbo patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai: IELTS 6.0 be komponento, mažesnio nei 5,5 ar lygiavertis

Studijų forma: dieninės klasės - dienos, vakaro ir savaitgalio studijų galimybės (atsižvelgiant į tinkamumą)

Trukmė: 1 metai

Vertinimo metodas: kursų ir egzamino derinys

Studentų finansai: Yra

Vieta: Londonas

Pradžios data: rugsėjis

Apie šį kursą

MBA yra bendrosios vadybos kursas, kurio tikslas - siekti ir užsibrėžti viduriniosios grandies vadovai iš įvairių verslo sektorių. Kursas skirtas atsižvelgti į dabartines (vietos, regionines ir tarptautines) rinkos tendencijas ir neseniai buvo atnaujintas, kad būtų užtikrintas papildomas lankstumas, pasirinkimas ir galimybė bei padedama taikyti vadovaujamų mokymų įgūdžius.

Pagrindinis šio kurso tikslas yra ugdyti ir tobulinti asmenis, kaip vadovus ir verslo specialistus, pridėtinę vertę per integruotą, taikomą ir kritinį vadybos ir organizacijų supratimą, taip pat profesionalių, perduodamų ir intelektualių įgūdžių, kurie yra būtini norint sėkmingai bendrojo ir strateginio valdymo privačiose, viešojo ir trečiojo sektoriaus organizacijose. Studentai turės galimybę įgyti žinių, įgūdžių ir įžvalgų šiose srityse:

  • Plėtoti tarpdisciplinines ir tarptautines perspektyvas, koncepcijas ir problemas pagrindinėse valdymo disciplinose
  • Gaukite supratimą apie atitinkamus įrankius ir metodus verslo ir valdymo klausimams analizuoti
  • Gebės analizuoti, sintezuoti ir taikyti žinias ir supratimą kritiškai, racionaliai ir griežtai spręsti valdymo problemas.
  • Gaukite pripažinimą ir taikymą šiuolaikinių valdymo ir informacinių sistemų, padedančių priimti strateginius sprendimus verslo ir valdymo srityje
  • Sukurkite apetito ir atsakomybės už visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir asmeninio tobulėjimo įvertinimą
  • Sukurti lyderystės ir transformacijos vaidmenų įgūdžius kintančiose išorinėse situacijose, kuriose jie gali veikti
  • Plėtoti strateginį mąstymą, inovacijas ir verslumo įgūdžius
  • Gerinti tarpasmeninio ir grupinio darbo įgūdžius

Mokymo metodai

Jums bus mokoma naudojant įvairius mokymo metodus per modulius, įskaitant paskaitas ir seminarus. Be to, kad praleisite laiką klasėje, jūs taip pat turėsite užsiimti maždaug 30 savaičių trukmės savaite per savaitę.

Vertinimas

Jums bus įvertintas kursų ir egzaminų derinys.

Karjera ir progresija

Kursas skiria didžiausią dėmesį savo absolventų užimtumo perspektyvų didinimui. Ankstesni Ulsterio universiteto absolventai užėmė pozicijas didelėse tarptautinėse organizacijose, tokiose kaip Diageo, PriceWaterhouseCoopers, Deloitte ir KPMG, taip pat mažoms ir vidutinėms įmonėms. Prieš pradėdami savo verslą, kiti naudojo šią programą vertingu tramplinu, kad gerai suprastų verslo ir valdymo principus.

Mūsų Ulsterio universiteto filialai vykdomi bendradarbiaujant su QA Higher Education - JK aukštojo mokslo paslaugų teikėju. Visos mūsų programos mūsų filialų miesteliuose yra patvirtintos Universiteto ir mokomos QA aukštojo mokslo ir universiteto darbuotojų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our London campus is situated right in the heart of the city, in historic Holborn. Close to many transport links, restaurants, bars and attractions, our campus still manages to have an intimate feel, ... Skaityti daugiau

Our London campus is situated right in the heart of the city, in historic Holborn. Close to many transport links, restaurants, bars and attractions, our campus still manages to have an intimate feel, with friendly staff and students alike. Our Birmingham campus has a great location in the city centre close to the main New Street rail station in the Centre City building. Skaityti mažiau
Londonas , Birmingamas + 1 Daugiau Mažiau