Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Plėtokite žinias ir žinias, kurių jums prireiks vadovaujant verslo pozicijas.

Įgysite išsamią visų verslo sričių perspektyvą, įskaitant strateginę analizę, etinių sprendimų priėmimą, žmonių valdymą, finansinę analizę, rinkodarą ir rizikos valdymą. Dėmesys verslumo įgūdžiams bus įtvirtintas viso jūsų kurso metu, o jūsų vertinimai atspindės darbo aplinkos reikalavimus, pavyzdžiui, tiriant ir pristatant pristatymą.

Jūsų dėstytojai pateiks teoriją paskaitų metu, prieš pradėdami nagrinėti šias idėjas mažesniuose seminaruose. Jūs išmoksite bendradarbiaudami aplinkoje, naudodami atvejo analizę, kad pagerintumėte mokymąsi, o jūsų dėstytojai vadovaus jūsų tobulėjimui teikdami tiesioginį suasmenintą grįžtamąjį ryšį. Jūs užbaigsite arba įdarbinimo, arba MBA konsultavimo projektą; bet kuris modulis leis jums pritaikyti savo teorines žinias realaus verslo problemai spręsti, prieš renkant duomenis ir atliekant tyrimus, siekiant nustatyti praktinius sprendimus.

Kurso išmokos

MBA kvalifikacija yra pripažinta visame pasaulyje, o baigę šį kursą taip pat turėsite teisę pretenduoti į Chartered Management Institute 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės kvalifikaciją.

Būdami „Leeds Business School“ studentai, prisijungsite prie bendruomenės, kurią sudaro moksliniams tyrimams aktyvus akademinis personalas, pramonės ekspertai, miesto verslo tinklų nariai ir kolegos studentai, taip pat turėsite galimybę lankytis paskaitose, kurias skaitys pramonės ekspertai, besidalijantys savo profesine patirtimi. Turėsite prieigą prie specialių įrengimų, įskaitant modeliavimo rinkinį, kuris lavins jūsų sprendimų priėmimo įgūdžius per krizės modeliavimą, ir prekybos aukštą, kuriame įrengta „Thompson Reuters“ duomenų bazė.

Turėsite galimybę kreiptis, norėdami patobulinti savo CV, įdėdami į darbo vietą. Jūsų dėstytojai palaikys jus per atrankos procesą ir, jei jums pavyks apklausti pokalbį, užbaigsite jaunesniojo vadovo lygio darbą. Jūsų praktika leis jums patobulinti mokymąsi atliekant praktinę patirtį ir pritaikyti savo teorines žinias realaus gyvenimo verslo problemoms spręsti. Mokydamiesi iš organizacijos vadovų komandos ir stebėdami jų požiūrį, pagilinsite savo įgūdžius ir praplėsite savo patirties spektrą ruošdamiesi darbo vietoje.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent antrosios klasės pagyrimo laipsnį arba turėti lygiavertę patirtį arba mokymą, paprastai iš darbo aplinkos. Visos paraiškos turėtų būti paremtos akademine ar profesine nuoroda; šabloną galima pasiekti šioje nuorodoje. Visi kandidatai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus, daugiau informacijos rasite šioje nuorodoje.

Atrankos kriterijai:

Mes galime naudoti atrankos kriterijus, pagrįstus jūsų asmeniniais požymiais; patirtis ir (arba) įsipareigojimai studijų srityje. Ši informacija bus gauta iš jūsų asmeninio pareiškimo ir nuoroda ir bus naudojama tik tuo atveju, jei bus įvykdytos bendrosios atvykimo sąlygos.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

Subrendę kandidatai:

Mūsų universitetas priima brandžių kandidatų, demonstruojančių akademinį potencialą, paraiškas. Visi studentai bus nagrinėjami laikantis aukščiau aprašytos kontekstinės priėmimo politikos. Jei neatitinkate reikalavimų, susijusių su priėmimo kontekste politika, vis tiek galime pasiūlyti jums pasiūlymą, jei turite naujausią atitinkamą darbo patirtį įgyvendindami politiką „Ankstesnio mokymosi pripažinimas“. Prašome įsitikinti, kad paraiškoje pateikėte savo kvalifikaciją ir bet kokią svarbią darbo patirtį, kad prireikus galėtume jus nagrinėti pagal abi schemas.

Visi kandidatai į mūsų universitetą privalo atitikti standartinius anglų kalbos reikalavimus, susijusius su GCSE C arba lygiaverčiais dokumentais, pavyzdžiui, mes priimame kai kuriuos funkcinių įgūdžių testus.

Darbo perspektyvos

Jūsų vadybos žinios ir ekspertų įgūdžiai apims strateginę analizę, finansinę analizę, etinių sprendimų priėmimą, žmonių valdymą, rinkodarą ir rizikos valdymą, o jūsų pasitikėjimas savimi nustatant verslo problemas ir įgyvendinant sprendimą, kol jos neįvyks, bus patrauklus įvairių pramonės sričių darbdaviams. Jūs galėtumėte pritaikyti savo mintis kaip verslo konsultantas arba galėtumėte pritraukti savo pastangų naudodami savo verslumo žinias. Nesvarbu, koks bus kitas jūsų karjeros žingsnis, jūsų labai išplėtoti analitiniai įgūdžiai atvers plačias galimybes.

  • Verslo plėtros vadovas
  • Pardavimų vadybininkas
  • Projekto vadovas
  • Operacijų vadovas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

Studijų mokestis studentams per metus yra 14000 svarų sterlingų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti, atsižvelgiant į infliacijos poveikį.

Mokestis už mokslą per metus tarptautiniams studentams yra 14000 svarų sterlingų. Mokėjimo suma yra fiksuota šiame lygyje kiekvieniems jūsų kurso metams.

Įranga

Verslo sužadėtuvių komplektas

Įsitraukimo į verslą komplektas suteikia mūsų studentams kūrybinę erdvę bendradarbiauti su įmonėmis įgyvendinant svarbiausius projektus kaip studijų dalį.

Rožių dubuo

"Rose Bowl" yra įspūdingas mokymo erdvės, auditorijos, konferencijų salės ir išskirtinė vietinė reputacija kaip verslo centras. "Rose Bowl" mūsų mokiniai yra dinamiškos verslo bendruomenės centre.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Modeliavimo komplektas

Šioje priemonėje naudosite kritinius sprendimus, įkyrus simuliacijas, kad sukurtumėte veiksmingus lyderystės ir grupių dalyvių įgūdžius. Modeliavimas pakartoja realaus gyvenimo scenarijų sudėtingumą, kuris gali iššaukti sprendimus priimančius asmenis, siekiant pagerinti jūsų sprendimų priėmimą, kritinį mąstymą ir bendravimo įgūdžius.

Prekybos aukštas

Mūsų prekybos grindys suteikia prieigą prie informacijos ir įrankių per „Thomson Reuters“ ir „DataStream“. Tai apima vietines ir pasaulines ekonomikos ir verslo naujienas, istorinius ir realiojo laiko ekonominius ir verslo duomenis, portfelio našumo kūrimą ir stebėjimą, įmonės lygio informaciją, vaizdinę analizę atliekant diagramų sudarymą, tūkstančius tyrimų apie šalies ir įmonės veiklą bei galimybę naudotis perkelkite informaciją į atitinkamą programinę įrangą. „Thomson Reuters“ yra viena didžiausių duomenų bazių pasaulyje ir visi šie šaltiniai yra vienodai svarbūs studentams, specialistams, tyrėjams ir akademiniam personalui.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau