Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar svarstėte galimybę dirbti versle, valdyti ar plėtoti verslą? Jei taip, šis unikalus MBA suteiks jums reikalingą aukštos kokybės mokymą ir išsilavinimą. Jūs lavinsite profesinius įgūdžius, reikalingus plėtoti ir valdyti verslą XXI amžiuje. Jūsų studijos sukurs žinių apie dabartinius profesinius principus ir praktiką, kuriomis grindžiate savo karjerą.

Rumunijos “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia , suteikia jums unikalią galimybę tobulinti savo patirtį verslo, vadybos ir administravimo srityje atsižvelgiant į dabartines ir būsimas ekonomikos, mokymo programų teorijos ir praktikos tendencijas, informaciją technologijos ir komunikacija, dizainas ir vertinimas, užtikrinant kokybiškas ir veiksmingas švietimo sąlygas.

Ką aš mokysiuosi

MBA suteikia galimybę pasirinkti profesinį mokymą dėl būsimos verslo administravimo karjeros ir labiau specializuotų tyrimų kelią tiems, kurie domisi verslo studijomis ir nori atlikti mokslinius tyrimus ar dirbti verslo administravimo sektoriuje.

Studijų trukmė: 2 metai, ištęstinės, 120 ECTS

Mokymo programą sudaro kursai, kuriuose rengiami verslo administravimo teorijos ir praktikos mokymai, pvz .: Verslo strategijos ir modeliai, Verslo komunikacija ir derybos, Apskaita ir verslo konsultacijos, Finansinės veiklos analizė, El. Verslas, Verslo etika ir ĮSA, Mokesčiai, Investicijos ir Įsigijimai, projekto ciklo valdymas, šiuolaikinės verslo vadybos, verslo teisės ir tarpininkavimo, internetinių rinkodaros tyrimų, tarptautinių reikalų ir globalizacijos problemos, verslo konsultavimo, verslumo kultūros ir verslo plėtros praktika, organizacinių pokyčių ir inovacijų valdymas, globalių reikalų valdymas. , Ekonominiai moksliniai tyrimai, Konfliktų valdymas, Baigiamojo darbo tyrimai

Karjeros galimybės

Verslo gyvenimas yra viena iš varomųjų jėgų šiuolaikinėje visuomenėje. Tai taip pat yra svarbiausias darbdavys darbo rinkoje. Laimei, jūsų verslo administravimo magistro laipsnis suteikia puikias sėkmingos verslo karjeros galimybes.

Sėkmingai baigę verslo administravimo magistrantūrą, turėsite galimybę tobulinti karjerą vidutinio ir aukštesnio lygio vadybos profesijose įvairaus dydžio ir tipo organizacijose tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, tokiuose kaip:

 • Tarptautinės įmonės, bankai, pensijų fondai ir draudimo bendrovės (pvz., Kaip finansų analitikas)
 • Visų dydžių įmonės visose pramonės šakose (pvz., Kaip vadybininkės)
 • Vyriausybės ministerijos (pvz., Kaip patarėjos)
 • Akademinės institucijos (pvz., Dėstytojas)
 • Konsultuojančios įmonės (pvz., Kaip vadybos ar verslo konsultantai)
 • Pradedančios įmonės (pvz., Kaip verslininkas: savo verslo įkūrimas)

Kodėl verta mokytis Alba Iulia?

Verslo administravimo magistras siūlo unikalią galimybę įsitraukti į antrosios pakopos studijas gyvybingoje, į mokslinius tyrimus orientuotoje aplinkoje, kuri didžiuojasi savo nacionaliniu ir tarptautiniu statusu. Patirtinio ir praktinio mokymosi galimybė per stažuotes ir praktinius kursus kartu su neprilygstama galimybe dirbti su žymiais ir atsidavusiais akademikais suteikia studentams galimybę baigti studijas įgijus unikalų įgūdžių ir žinių rinkinį.

Verslo administravimo magistrą sukūrė Ekonomikos ir verslo administravimo katedros nariai. Departamentas yra gerai įvertintas Rumunijoje, kuriame veikia aktyvios verslo administravimo tyrimų grupės.

Gražus ir istorinis Alba Iulia miestas suteikia stimuliuojančią ir vaizdingą jūsų šeimininko patirtį.

Kaip taikyti?

Akademiniai reikalavimai:

Kandidatai privalo pateikti akredituotų / pripažintų švietimo institucijų išduotus studijų dokumentus, turėti gerus švietimo rezultatus, atitinkamai bent 7 (septynių) studijų metų vidurkis, atitinkantis vertinimo sistemą Rumunijoje arba „Geras“ balą, nes atvejis.

Anglų kalbos reikalavimai:

Priimamoms užsienio kalbų studijų programoms priimančioji aukštoji mokykla surengs užsienio kalbos testą. Asmenys, kilę iš šalių, kuriose valstybinė kalba yra ta kalba, kuria rengiami kursai, ir asmenys, turintys tarptautiniu mastu pripažintą kalbos pažymėjimą, bus atleidžiami nuo šio testo.

Registracijos reikalavimai:

Tarptautiniai studentai iš ES nepriklausančių šalių, norintys lankyti studijų programą, privalo laikytis nacionalinių įstatymų ir “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia chartijos.

Paraiškos teikimo tvarka:

 • 1 žingsnis. Būsimieji studentai paraiškos failus reguliariai išsiųs tiesiogiai į “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia .
 • 2 žingsnis. Universitetas įvertins bylas ir išsiųs į Nacionalinio švietimo ministeriją - Bendrąjį tarptautinių ryšių departamentą - sąrašą asmenų, kurie paskiriami priimti priėmimo į studijas laišką. Kartu su sąrašu Universitetas turi atsiųsti paraiškos failų kopijas
 • 3 žingsnis. Bendrasis tarptautinių santykių departamentas išduos priėmimo dokumentą ir išsiunčia jį 1918 m. Gruodžio 1 d. “Alba Iulia universitetui.
 • 4 etapas. Priėmimo į studijas kitais mokslo metais paraiškos priimamos tęstiniu būdu - nuo birželio pradžios iki rugpjūčio pabaigos. Priėmimo laišką Švietimo ministerija išduos kiekvienų mokslo metų pradžioje, ty spalio 1 d.

Paraiškos rinkmenai reikalingi dokumentai:

 1. Paraiškos forma (dviem egzemplioriais);
 2. Patvirtinta vidurinės mokyklos baigimo diplomo ar jo atitikmens kopija, skirta bakalauro studijoms, tinkamai antspauduota Rumunijos ambasadoje;
 3. Patvirtinta bakalauro laipsnio arba jo atitikmens kopija - doktorantams arba doktorantams. - tinkamai antspauduoja Rumunijos ambasada;
 4. Įrašų nuorašai, išversti į rumunų, anglų, prancūzų ar vokiečių kalbas;
 5. Kalbos pažymėjimas (nebūtina);
 6. Gimimo liudijimo patvirtinta kopija;
 7. Paso kopija, galiojanti ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo priėmimo į studijas išdavimo datos;
 8. Medicininė pažyma (plačiai paplitusi tarptautine kalba), įrodanti, kad asmuo, kuris turi būti registruotas studijoms, nėra sergantis infekcinėmis ligomis ar kitomis ligomis, nesuderinamomis su būsima profesija;
 9. Dvi paso tipo nuotraukos.

Mokymasis

Užsienio piliečių iš ES nepriklausančių valstybių mokestis, mokamas iš anksto už vienerius mokslo metus:

Verslo administravimo magistras

 • 2700 de eurų per metus būsimiems studentams, kurie nėra UE
 • 3000 leių per metus būsimiems UE studentams

Registracija

Registruodamiesi kandidatai pateiks originalius dokumentus iš paraiškos bylos, patvirtintus autentiškumui patvirtinti Rumunijos ambasadoje išduodančiajai šaliai arba patvirtintus Hagos Apostille, jei ankstesni tyrimai nebuvo baigti Rumunijoje, Europos Sąjungos šalyje ar pagal teisinės pagalbos susitarimus, pasirašytus tarp Rumunijos ir trečiųjų šalių.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current manda ... Skaityti daugiau

As a public higher education institution, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia is going through a new stage of its existence, a stage marked by the three principles underlying the current mandate of the University’s Management: performance, quality, and consistency. As a relatively young University - we are celebrating 28 years of existence in 2019 -, our University is fully aware of its purpose and role within the higher education system in Romania and constantly relates to the tradition of the Transylvanian educational system. Skaityti mažiau