Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

5 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Ar norėtumėte išplėsti ar pagilinti savo žinias įgiję bakalauro laipsnį? Pasirinkite verslo administravimo magistro laipsnį (MBA).

„Tio“ suteikia nesuskaičiuojamų galimybių įsirašyti į magistrantūros programą. Tai gali būti susijusi su jūsų „Tio“ programa arba susijusi su visai kita sritimi. Galite užsirašyti į magistro programą, įgiję bakalauro laipsnį „Tio“ arba lygiavertį laipsnį.

Verslo administravimo magistras per 2 minutes

Kodėl verta rinktis magistro programą?

Magistro programa siūlo akademinį jūsų žinių ir įgūdžių pagrindimą. Į problemas žiūrite įvairiais kampais. Tai moko spręsti sudėtingas problemas ir mąstyti naujoviškai. Kuriate išsamią ir išsamią įžvalgą ir tobulinate kritinio mąstymo įgūdžius. Tai lemia daugiau galimybių įsidarbinti ir aukštesnį pradinį lygį bei pradinį atlyginimą. Ambicingiems studentams magistro programa yra investicija į jų karjerą.

Magistro laipsnis tik per vienerius metus

Verslo administravimo magistro (MBA) programa (ISAT kodas 70024) yra dvylikos mėnesių magistro programa, į kurią galite įstoti įgiję bakalauro laipsnį. Magistro programos metu specializuojatės tarptautinio valdymo, svetingumo ar komercinio valdymo srityse. Turėdamas šią magistro laipsnį, „Tio“ suteikia galimybę įstoti į magistro programą nedidelio masto aplinkoje. Galite mėgautis daugybe asmeninio ir aukščiausios kokybės „Tio“ privalumų.

Šis verslo administravimo magistras (ISAT kodas 70024) buvo akredituotas NVAO ir per vienerius metus moko studentus tarptautiniu mastu pripažintam verslo administravimo magistro (MBA) vardui4). Šis verslo administravimo magistras (MBA) yra prieinamas bendradarbiaujant su mūsų verslo partneriu NTI.

Kodėl verta rinktis verslo administravimo magistrą?

Kodėl turėtumėte rinktis Tio universitetą ir verslo administravimo magistrą? Nes verslo pasaulis yra beviltiškas aukštos kvalifikacijos vadovams, tokiems kaip jūs, turintiems reikiamų įgūdžių. Turėdami šį magistro laipsnį, jūs taip pat galite užimti tokias pareigas, kurių negalite gauti tik įgiję bakalauro laipsnį. Esate plačiai įsidarbinęs, o verslo pasaulis mėgsta dirbti su specialistais, kurie turi praktinės patirties, tačiau taip pat turi gerai išvystytus analizės įgūdžius.

Žemiau galite daugiau sužinoti apie tai, kodėl studentai renkasi šį magistro laipsnį Tio universitete.

Ambicija

Ar esate ambicingas studentas, siekiantis karjeros viršuje? „Tio“ MBA programa siūlo akademinį jūsų žinių ir įgūdžių pagrindimą ir leidžia jums sukurti išsamią verslo administravimo sistemą. Programa paruošia jus darbui aukštesnėje vadovybėje.

Gilinti ir plėsti žinias

Ar pasirenkate magistro programą, leidžiančią jums gilinti žinias, ar norėtumėte išplėsti savo žinias iš viso kitos srities programos? Su šia MBA tai priklauso nuo jūsų.

Bendradarbiavimas su sektoriumi

„Tio“ glaudžiai bendradarbiauja su prekybos asociacijomis ir tinklų organizacijomis siekdama įsitikinti, kad mokymo programa atitinka naujausias sektoriaus tendencijas ir pokyčius.

Aukštos kokybės laipsnis

„Tio“ rūpestingai saugo savo švietimo kokybę ir galutinę kvalifikaciją. Tai garantuoja jūsų laipsnio vertę. Įgiję savo laipsnį, galite naudoti tarptautiniu mastu pripažintą pavadinimą MBA (Master of Business Administration).

Didelis pradinis atlyginimas

Tyrimai rodo, kad magistro laipsnį turinčių žmonių pradinis atlyginimas yra didesnis nei žmonių, turinčių bakalauro laipsnį. Neseniai baigusių ekonomikos ar verslo administravimo magistro programą, pvz., MBA, bendrasis mėnesinis pradinis atlyginimas yra maždaug 3108 EUR („Master Guide 2019“).

Nereikia jokios darbo patirties

Jums nereikia turėti jokios darbo patirties, kad galėtumėte priimti į šią MBA programą.

Plačiai įdarbinamas

Verslo administravimo magistras yra išsami komercinių studijų programa, kuri rengia studentus įvairiems darbams, kompetencijos sritims ir sektoriams. Kad ir kokią specializaciją pasirinktumėte, būsite plačiai įsidarbinęs.

Mokytis darant

Per MBA programą mokaisi darydamas. Jūs nuolat mažinate atotrūkį tarp teorijos ir praktikos, atlikdami užduotis ir praktinius atvejus. Jus moko geriausi dėstytojai, turintys didelę praktinę patirtį. Jie tiksliai žino, kas vyksta pramonėje, todėl gali suteikti puikių patarimų.

Daugiau darbo galimybių

Verslui patinka dirbti kartu su specialistais, turinčiais tiek bakalauro programos praktinių įgūdžių, tiek magistrantūros studijų metu įgytų analitinių įžvalgų. Be to, magistro laipsnis gali padėti jums gauti darbą, kurio negautumėte įgiję tik bakalauro laipsnį. Tai reiškia, kad turite daugiau darbo galimybių ir greičiausiai rasite svajonių darbą.

Daug patarimų

Vidutiniškai per savaitę turėsite apie 12–16 kontaktinių valandų. Dėl nedidelio grupės dydžio yra daug asmeninio dėmesio. Kol dirbate baigiamojo darbo projektą, gausite puikias rekomendacijas iš baigiamojo darbo vadovo.

Mažos klasės

Paskaitose lankysitės ne daugiau kaip ± 16 studentų grupėse.

Spartesnis mokymasis

Baigę bakalauro programą, jūs galite gauti MBA laipsnį tik per vienerius metus.

Tinklas

Glaudūs ryšiai su verslais, dėstytojais, turinčiais praktinės patirties, ir baigiamojo darbo projektas suteikia jums begales galimybių sukurti nemažą tinklą.

Pasirinkimo laisvė

Daugiau nei 50% mokymo programos galite užpildyti patys. Pavyzdžiui, galite pasirinkti vieną iš trijų skirtingų specializacijų: tarptautinis valdymas, svetingumas ar komercinis valdymas. Jūs taip pat galite pasirinkti baigiamojo darbo projekto temą.

Garantuojamos paskaitos

Atšauktos klasės bus perkeltos vėliau.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

Žvilgsnis į jūsų ateitį

Kai gausite verslo administravimo magistro laipsnį, jums yra atvira daugybė kelių. Ką apie darbą vyresniuoju viceprezidentu finansinių patarimų tarnyboje Londone, „Meltwater“ direktoriumi arba TUI tvarumo vadovu. Ar norite sužinoti daugiau apie daugybę savo galimybių? Pažvelkite į karjeros galimybes ir perskaitykite interviu su absolventais.

Pradinė alga

Neseniai baigusių ekonomikos ar verslo administravimo magistro programą, pvz., MBA, bendrasis mėnesinis pradinis atlyginimas yra maždaug 3108 EUR („Master Guide 2019“).

Daugiau darbo galimybių

Verslui patinka dirbti kartu su specialistais, turinčiais tiek bakalauro programos praktinių įgūdžių, tiek magistrantūros studijų metu įgytų analitinių įžvalgų. Be to, magistro laipsnis gali padėti jums gauti darbą, kurio negautumėte įgiję tik bakalauro laipsnį. Tai reiškia, kad turite daugiau darbo galimybių ir greičiausiai rasite svajonių darbą.

Ką galite padaryti ir kur galite dirbti?

Ką galite padaryti baigę verslo administravimo magistro studijas Tio University of Applied Sciences ?

Esate plačiai įsidarbinęs, o verslo pasaulis mėgsta dirbti su specialistais, kurie turi praktinės patirties, tačiau taip pat turi gerai išvystytus analizės įgūdžius. Daugybė galimybių įsidarbinti!

Pagalvokite apie tokias profesijas kaip:

 • Vykdantysis direktorius
 • Marketingo vadybininkas
 • Konsultantas
 • Pardavimų direktorius
 • Srities direktorius
 • Verslininkas
 • Mokslininkas
 • Sąskaitos valdytojas
 • Finansų vadovas
 • Politikos pareigūnas

Kur galėtum dirbti? Pavyzdžiai:

 • Tarptautinės įmonės
 • Bankai
 • Draudimo kompanijos
 • Vyriausybinės institucijos
 • Švietimo įstaigos
 • Reklamos ir komunikacijos agentūros
 • Mažmeninės prekybos organizacijos
 • Tyrimų ir konsultacijų įmonės
 • MVĮ
 • Sveikatos priežiūros įstaigos
 • Jūsų verslas
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... Skaityti daugiau

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? Skaityti mažiau
Amsterdamas , Utrechtas , Roterdamas , Eindhovenas , Hengelo + 4 Daugiau Mažiau