Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Padidinkite savo, kaip lyderio ir vadybininko, rezultatus, naudodamiesi plataus masto verslo programa, kurią galite mokytis dirbdami.

Žingsnis į aukštesnės vadovybės poziciją, turinčią vykdomosios kvalifikacijos, sustiprinančios jūsų analitinį griežtumą ir strateginį aiškumą. Verslo administravimo magistras (Executive MBA) yra intensyvus laipsnis, susidedantis iš trijų kursų per trimestrą.

Perkelkite savo karjerą į kitą lygį

Vykdomoji MBA siunčia žinią savo profesiniams bendraamžiams ir būsimiems darbdaviams apie jūsų intelektinius sugebėjimus, profesinę patirtį, vadovų kvalifikaciją ir naujovių versle supratimą.

Sužinokite iš akademinių ir profesionalių lyderių ir kurkite galingus tinklus su savo kolegomis studentais. Jūs įvaldysite įrankius ir modelius, kurie pagerina strateginį mąstymą, sprendimų priėmimą ir lyderystę.

Ugdykite praktinius įgūdžius, kuriuos galite nedelsdami panaudoti savo profesiniame gyvenime, ir sukurkite žinių banką, kuris padidins jūsų karjeros galimybes.

Savo mokymąsi pritaikysite gyvame konsultavimo projekte - dirbdami užsienyje su tarptautiniu verslu arba čia dirbdami su Naujosios Zelandijos organizacija.

Tarptautinis pripažinimas

Mūsų verslo administravimo programa yra akredituota Britanijoje įsikūrusiai magistrų asociacijai (AMBA) , tarptautiniu mastu pripažintam visoms MBA programoms.

Velingtono verslo ir vyriausybės mokykla yra viena iš nedidelių verslo mokyklų grupių, turinčių tarptautinę verslo švietimo akreditaciją „triguba karūna“. Galite būti tikri, kad jūsų kvalifikacija atitiks geriausius visame pasaulyje.

Tyrinėkite dirbdami

Studijuoji ne visą darbo dieną. Kursai vyksta kas antrą savaitę penktadienį ir šeštadienį, ir tai, ką išmoksite, galėsite iškart pritaikyti profesiniame gyvenime.

Kvalifikacijos šeimos struktūra

MBA turi pakopinę kvalifikacijų šeimą. Jos yra laiptinės, kad kiekvienos kvalifikacijos baigti kursai galėtų būti įskaičiuoti į kitą žingsnį.

Verslo administravimo magistrantūros pažymėjimas gali sukelti MBA.

Pasirinkite jums tinkamiausią kvalifikaciją su stojimo reikalavimais, laiko paskirstymu ir karjeros privalumais.

Ką mokysi

180 taškų MBA gali būti baigtas per vienerius metus ištęstinių studijų (keturi trimestrai) arba iki ketverių metų neakivaizdinių studijų.1 dalis 1 dalyje užpildysite aštuonis pagrindinius kursus, suteikiančius tvirtą pagrindą pagrindinėms verslo galimybėms ir problemoms. Tai apima organizacinės teorijos temas, tokias kaip struktūra, kultūra ir pokyčiai, verslo sprendimų ekonominė analizė, įmonės finansų valdymas, strateginė rinkodara ir skaitmeninė transformacija.

Jūs taip pat turėsite galimybę keliauti tarptautiniu mastu, naudodamiesi savo naujais įgūdžiais kaip užsienio konsultanto konsultantu.

2 dalis 2 dalyje pasirinksite pasirenkamuosius iš kursų, apimančių naujoves ir verslumą, derybas ir ginčų sprendimą bei strateginį valdymą.

Arba nuspręskite sutelkti dėmesį į jums aktualiausią lauką, pasirinkdami universiteto verslo mokyklos pasirinktus kursus.

Bendruomenė

Jūs pradėsite savo studiją su išsamia orientacija į programą.

Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti renginiuose, seminaruose, socialinėse funkcijose ir seminaruose. Magistrantų asociacija gali suteikti jums informacijos ir suteikti jums balsą universiteto mieste.

Grįžęs į studijas

Daugelis studentų pasirenka antrosios pakopos studijas po kelerių metų arba jie anksčiau nesimokė aukštojo mokslo pakopoje. Jei praėjo šiek tiek laiko nuo tada, kai studijavai, mūsų ryšių palaikymo pareigūnai gali padėti jums įsitraukti į universiteto gyvenimą.

Karjera

Nusistatykite tokius vaidmenis kaip generalinis direktorius, vyriausiasis operacinis pareigūnas, vyriausiasis finansininkas, vyriausiasis rinkodaros pareigūnas, vyriausiasis informacijos pareigūnas ir generalinis direktorius.

Daugelis Victoria University of Wellington verslo administravimo absolventų dabar yra „ C-suite“ verslo ir viešojo sektoriaus vadovai tiek Naujojoje Zelandijoje, tiek užjūrio šalyse.

Veiklos pakėlimas ir reklamos galimybės, kurias siūlo MBA kvalifikacijos, gali žymiai padidinti jūsų pelną.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Skaityti daugiau

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Skaityti mažiau
Velingtonas , Velingtonas , Velingtonas + 2 Daugiau Mažiau