Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Puikus verslo ir vadybos studijų laipsnis leidžia studentams kurti ir įgyti išsamios įžvalgos verslo organizacijose ir suteikia konkrečioms sritims skirtas žinias tokiose srityse kaip rinkos, klientai, finansai, operacijos, ryšiai, informacinės technologijos ir verslo politika bei strategija.

Verslo administravimo magistro (MBA) programa yra kursų režimas. Ji sukurta tam, kad suformuotų talentingus specialistus, galinčius transformuoti verslo teises ir toliau konkuruoti besikeičiančiame pasaulinėje rinkoje. Jūs turėsite galimybę įgyti vadovavimo, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžių bei kurti naujus verslo valdymo metodus. "MUST" siūlome integruotus kursus, kuriuose vadovauja patyrę tarptautiniai dėstytojai ir specialistai, interaktyvioje mokymosi aplinkoje, ypatingą dėmesį skiriant praktiškumui ir pramonės praktikai.

Modulių sąrašas

Štai keletas modulių, su kuriais susidursite visą programą:

 • Rinkodaros vadyba
 • Verslo statistika
  • Verslo etika ir įmonių valdymas
 • Finansų valdymas
 • Vadybos ekonomika
 • Vadovavimas
 • Firmos strategija

Programos trukmė

1,5-3 metai (3-6 semestrai)

Karjeros galimybė

Valdymo pozicijos korporacijose ir mažose bei vidutinėse įmonėse, turinčiose tokią patirtį kaip finansai, rinkodara, operacijos, tiekimo grandinė, klientų aptarnavimas, rizikos valdymas, planavimas, strategija ir įmonių steigimas.

Absolventai turi galimybę tęsti doktorantūros studijas. "MUST" arba kituose vietiniuose ir užsienio universitetuose vykdomoje vadyboje.

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis su CGPA 3,0 arba didesnis (4 balų skalėje) arba lygiavertė kvalifikacija atitinkamoje srityje iš pripažinto universiteto. Esant ypatingoms aplinkybėms, kandidatai, turintys atitinkamą darbo patirtį šioje srityje, turintys bakalauro laipsnį ir CGPA, yra mažesni nei 3,0 (4 balų skalėje).

Kalbos mokėjimas - visos paskaitos ir parašymai ar žodiniai egzaminai "MUST" atliekami anglų kalba. Pareiškėjai privalo pateikti dokumentinius įrodymus apie anglų kalbos mokėjimą vienu iš šių egzaminų:

 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) turi būti 550 ar didesnis, arba
 • Tarptautinės anglų kalbos testavimo paslaugos (IELTS), minimalus bendras bando rezultatas yra 6,0 arba
 • Pateikite įrodymą apie anglų kalbos mokėjimą, kurį įvertina "MUST".

Reikalingi dokumentai:

1. Prašymo forma (susisiekite su mumis, kad gautumėte paraiškos formą)

2. Pirmasis paso numeris (galiojimas turi būti ne trumpesnis kaip 2 metai)

3. Bakalauro laipsnio baigimo pažymėjimas ir stenograma

4. Profesinis anglų kalbos mokėjimas (IELTS, kurio minimali riba yra 6,0 / TOEFL, minimalus balas - 550).

 • Jei neturite šios kvalifikacijos, galite pateikti ankstesnės studijų institucijos oficialų pareiškimą, kuriame nurodoma, kad instrukcijos yra anglų kalba.

Mokesčių paskirstymas yra toks:

 • Bendras mokestis už mokslą: 6500 JAV dolerių
 • Registracija

Studento vizos mokestis yra toks:

 • Vizų tvarkymo mokestis: 780 USD (negrąžinama)
 • Apsaugos obligacija: 52 USD - 514 USD (priklausomai nuo pareiškėjo pilietybės ir grąžinama baigus studijas)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Discover just why MUST is one of the leading universities in Malaysia. From our award-winning staff to our unique teaching pedagogy, MUST is truly equipped to be the university of choice for students ... Skaityti daugiau

Discover just why MUST is one of the leading universities in Malaysia. From our award-winning staff to our unique teaching pedagogy, MUST is truly equipped to be the university of choice for students who are looking to make a brighter future. Skaityti mažiau