Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ivey vienerių metų MBA programa prasideda kovo mėnesį ir yra skirta aukšto lygio lyderiams, kurie yra pasirengę paspartinti savo karjeros sėkmę. Prisijunkite prie vienos iš geriausių Kanados MBA programų šiandien.

Ką reikia žinoti apie Ivey MBA programą

Mūsų 12 mėnesių MBA programa kreipiasi į studentus, kurie nori pasiekti savo karjeros tikslus per trumpesnį laiką, padedant aukščiausio rango karjeros valdymo komandai Kanadoje ir plačiam absolventų tinklui.

Vienerių metų MBA programa

Mes siūlome visą darbo dieną MBA, kuri prasideda kovo mėnesį, pristatoma naudojant Ivey atvejo tyrimo metodą. Mes imamės į veiksmą orientuoto, dinamiško požiūrio, kuris imituoja realaus verslo iššūkius ir sudėtingumą.

Mūsų vienerių metų formatas atpažįsta, kad didžioji MBA išlaidų dalis yra laikas nuo darbo jėgos. Turėdami tik vienerius metus nuo darbo jėgos, o ne du, mes sumažinome jūsų alternatyvias išlaidas ir suteikėme pasaulinio lygio intensyvaus mokymo paketą, kuris padės jums pasiekti savo karjeros tikslus ir greitai grįžti į darbo jėgą.

Visą darbo laiką verslo administravimo magistras

Mūsų programa yra ne tik kursų rinkinys, bet ir į veiklą orientuota mokymosi patirtis, skirta paspartinti sėkmę realiame pasaulyje. Jūs sužinosite viską, ką pasimokysite iš paskaitos ir daugiau: jūs būsite sprendimų priėmėjas, paprašytas analizuoti duomenis, sukurti alternatyvas, pateikti ir ginti savo rekomendacijas.

# 1 karjeros valdymui

Bendradarbiaukite su aukščiausio rango karjeros valdymo komanda, kad pasiruoštumėte darbui po MBA ir perėjimui ar augintumėte savo karjerą. Mūsų nuosekliai stiprūs darbo vietų rodikliai yra mūsų karjeros valdymo komandos talento ir išteklių įrodymas.

Geriausia MBA programa Kanadoje

Reitingas # 1 Kanadoje penkerius metus veikia „ Bloomberg Businessweek“ * ir studentų, ir darbuotojų pasitenkinimo labui, „Ivey Business School“ turi vieną geriausių šalies MBA programų, ir mes didžiuojamės tiek mūsų studentų patirtimi, tiek mūsų absolventų patirtimi rinkoje.

* Bloomberg Businessweek 2018 MBA reitingas.

† The Economist Full-time MBA reitingas 2015-2018

Top 20 „Alumni“ tinklas visame pasaulyje

Prisijunkite prie 24.500 absolventų tinklo 106 šalyse ir sužinosite, kodėl „The Economist“ nuosekliai užima 20-ąjį pasaulio absolventų tinklą. † Jūs sukursite ryšius, kurie skatins karjeros augimą, mentorystės galimybes ir draugystę visą gyvenimą.

Atvejo analizės metodas

Ivey MBA mokymo programa pateikiama naudojant Ivey atvejo tyrimo metodą. Nors kitos mokyklos gali taikyti atvejus savo mokymo metodikoje, Ivey yra vienintelė atvejo programa Kanadoje. Naudojant daugiau kaip 300 atvejų per metus, mes naudojame veiksmą orientuotą ir dinamišką požiūrį, kuris atspindi realaus verslo iššūkius ir sudėtingumą.

Ivey fakultetas naudoja bylas ir bendradarbiauja, siekdamas išplėsti savo požiūrį į tai, kaip problemos daro poveikį visai organizacijai, naudojant kryžminį mokymą ir integruotą požiūrį į mokymo planų planavimą.

Pasaulinės mokymosi galimybės

Ivey pripažįsta, kad verslo pasaulis šiandien yra pasaulinis. Dėl šios priežasties į mūsų mokymo programą įtraukiame tarptautinius verslo klausimus ir mokymosi galimybes. Be įvairių pasaulinių atvejų diskusijų, pasaulinio lygio fakulteto ir įvairios klasės aplinkos, kaip Ivey MBA, jūs taip pat gausite galimybę išplėsti savo mokymąsi už klasės ribų.

Tarptautinė studijų kelionė

Šios kelionės yra skirtos papildyti „Ivey MBA“ programos klasėje vykstančius užsiėmimus su vietine ekspozicija kai kuriais pasaulio dinamiškiausiais ir įdomiausiais ekonominiais regionais. Jūs turėsite galimybę dalyvauti tarptautinėje studijų kelionėje į Kiniją arba Pietų Ameriką pasirenkamiems kreditams. Per savo laiką vienoje iš šių šalių apsilankysite vietinėse įmonėse, užmegsite ryšius su verslo lyderiais (įskaitant sėkmingus „Ivey“ absolventus), prisijunkite prie „kultūrinio pasipriešinimo“ komandos veiklos ir sužinosite, kaip įmonės sėkmingai veikia šiose ekonomikos sąlygomis.

Apsikeitimas užsienyje

Studentai turi galimybę dalyvauti tarptautiniame mainuose, kurie vyks paskutiniame semestre (nuo sausio iki balandžio). Tai puiki galimybė pasinerti į kitą kultūrą ir išplėsti savo pasaulinį tinklą.

Valiutų mokyklos

 • Universidad Adolfo Ibáñez, Santjagas, Čilė
 • „Fundação Getulio Vargas“, „Escola de Administração de Empresas“, San Paulas, Brazilija
 • ESADE verslo mokykla, Barselona, Ispanija
 • Erasmus universitetas, Roterdamo vadybos mokykla, Nyderlandai
 • NHH verslo mokykla, Norvegijos ekonomikos mokykla, Bergenas, Norvegija
 • Fudano vadybos mokykla, Fudano universitetas, Šanchajus, Kinija
 • HKUST verslo mokykla, Honkongas
 • NUS verslo mokykla, Singapūro nacionalinis universitetas
 • Indijos verslo mokykla (ISB), Hyderabad, Indija
 • Keiptauno universiteto verslo mokykla, Keiptaunas, Pietų Afrika
 • Otago universitetas, Dunedinas, Naujoji Zelandija
 • SDA Bocconi, Milanas, Italija
 • Sankt Galeno universitetas (HSG), Šveicarija
 • Warwick universitetas, Jungtinė Karalystė

Pasaulinis fakultetas

Ivey dieninio fakulteto nariai iš tikrųjų yra pasaulinio masto, su puse šalies pilietybės ir atstovaujančių 21 skirtingai šaliai. Kiekvieną dieną Ivey fakultetas pristato savo pasaulinę patirtį ir perspektyvas į klasę.

Mūsų fakulteto nariai yra savo srities ekspertai, turintys įspūdingų mokslinių tyrimų ir akademinių žinių. Jų realios veiklos patirtis ir žinios demonstruojamos ne tik klasėje, bet ir apie 150 verslo atvejų, kuriuos jie kasmet rašo, ir praktinius tyrimus, kuriuos jie atlieka su organizacijomis. Ši patirtis yra labai svarbi mūsų įsipareigojimui turėti geriausius gebėjimus mokyti būsimus lyderius.

Mūsų fakulteto nariai sužinos jus kaip asmenį, ir jie yra labai pasiryžę siekti sėkmės. Jie mėgsta mokymą ir tai rodo.

Kaip pasirinkti MBA programą

Ne visos MBA programos yra vienodos, ir jūs esate skolingas sau, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Su tiek daug pasirinkimo galimybių, turite apsvarstyti, kokio ilgio, vietos, mokymosi stiliaus, klasės dydžio, pasirenkamų pasiūlymų ir karjeros paramos geriausiai atitinka jūsų poreikius ir tikslus. Nustatykite, kuris kriterijus jums yra svarbiausias.

Sukurkite trumpą programų sąrašą

Pradėkite savo tyrinėjimus su konkrečiomis programomis, su savo sąrašu. Išsamesnės informacijos gausite iš mokyklų svetainių ir įgykite vidinės perspektyvos skaitydami studentų tinklaraščius ir socialinės žiniasklaidos kanalus.

Tinklas

Pasikalbėkite su žmonėmis: draugais, šeima, kolegomis, absolventais, darbuotojais, įdarbintojais. Paklauskite apie savo patirtį ir įgytą patirtį. Kalbėjimas su žmonėmis suteiks jums pirmąją informaciją, kurios negalima rasti internete ar brošiūroje.

Dalyvaukite renginiuose ir pristatykite save

Kai nustatėte trumpą programų, kurios jums labiausiai tinka jūsų poreikiams ir tikslams, sąrašą, išlipkite ir apsilankykite renginiuose. Mokykloje dirbantis personalas ir fakultetas atspindi programos kultūrą ir asmenybę, todėl šios sąveikos suteiks jums pirmos rankos supratimą apie tai, ar jis yra tinkamas.

Įsitikinkite, kad turite laiko pristatyti save ir pasidalinti šiek tiek apie save ir savo tikslus. Tai gali padėti įdarbinimo ir priėmimo komandai užsirašyti vardą, jei ir kada tai taikoma. Atminkite, kad pirmieji įspūdžiai yra galingi, todėl norite būti teigiami ir profesionalūs.

MBA darbai

„Ivey“ karjeros valdymo komanda suteiks jums įrankius ir išteklius, reikalingus norint pereiti į savo karjeros kelią į ateitį. Nors jums tenka iškrauti savo post-MBA darbą, integruota mokymo programa ir žinios, kurias gausite, yra nesuderintos.

 • Paskirstymo rodiklis: 90 proc. Ieškančių asmenų gavo pasiūlymą iki rugsėjo 1 d., Remiantis 95 proc
 • Pradinis atlyginimas: $ 103,024 vidutinis atlyginimas (apima: bazinį atlyginimą, pasirašymo premiją ir kitą garantuotą kompensaciją)
 • Karjeros perėjimas: 97% „Ivey“ gradų atliko bent vieną karjeros perėjimą (pramonės, funkcijos ir / ar geografijos pasikeitimas)

Ką sužinosite

Sėkminga karjera reikalauja tvirtų verslo žinių pagrindų. Štai kodėl „Ivey MBA“ efektyviai moko verslo pagrindus ir po to eina vienu žingsniu toliau nei dauguma verslo mokyklų programų, taip pat ugdo ir patobulina savo vadovavimo sugebėjimus. Vienais intensyviais metais tik „Ivey“ pasiruošia tęsti vadovavimo iššūkius, kurių reikia norint klestėti šiandienos ir rytoj sudėtingoje ekonomikoje, su mokymo programa, kuria siekiama pasiruošti karjeros sėkmei.

I-Ivey klasės

Pasirengimo žinių programa

Kad įsitikintumėte, jog gausite maksimalią naudą iš savo MBA klasės laiko, siūlome pasirenkamuosius kursus prieš pradedant oficialų programos darbą. Šie parengiamieji kursai yra puikus būdas atnaujinti savo žinias apie verslo pagrindus, susipažinti su mokyklos rutina ir susipažinti su kai kuriais savo klasės draugais.

Verslo pagrindai (kovo mėn.)

Jūsų neįtikėtinas metai prasideda pavasarį

Siekiant užtikrinti tvirtą pagrindinių dalykų pagrindą, pirmuosius šešis Ivey MBA programos mėnesius sudaro kursai, įskaitant strategiją, lyderystę, finansus, apskaitą, informacines sistemas, operacijas, rinkodarą, analitiką, ryšius ir ekonomiką ir kaip jie integruojami .

Esminiai kursai

 • Vadovų apskaita ir kontrolė
 • Sprendimų priėmimas naudojant „Analytics“
 • Strategijų kūrimas ir vykdymas
 • Vadovaujantys žmonės ir organizacijos
 • Operacijų valdymas
 • Rinkodaros produktai ir paslaugos
 • Informacinių technologijų panaudojimas
 • Verslo makroekonomika
 • Veiksmingai bendrauti
 • Finansinių išteklių valdymas

Pasirenkamieji, tarptautinė patirtis

Mūsų pasirenkamieji kursai yra skirti jūsų karjeros tikslams paremti ir Jūsų profesiniams bei asmeniniams interesams patenkinti.

Tarptautinė patirtis

 • Dalyvaukite pasirenkamoje studijų kelionėje į Kiniją ar Pietų Ameriką kaip pasirenkamo ciklo dalį. Taip pat galite siekti savanorių galimybių mokyti ir teikti verslo konsultacijas Kinijoje ar Rytų Europoje.
 • Jei norite patirti tarptautinių studijų mainus, tai galite pasinaudoti paskutiniame semestre. Tai puiki galimybė pasinerti į kitą kultūrą ir išplėsti savo pasaulinį tinklą.

Realaus pasaulio projektai

 • Dalyvaukite „Ivey Field“ projekte, atlikite savo mokymąsi. Jūs galite pasirinkti kurti naują įmonę arba dirbti su esama organizacija, kad sukurtumėte strateginius sprendimus.

„Lead-Cross-Enterprise“ (kovo mėn.)

Suderinkite viską

Šis modulio modulis sujungia viską, ką išmoko, ir sujungia jį su šiandienos realaus pasaulio vadovavimo iššūkiais. Išnagrinėsite kai kuriuos svarbius klausimus, tokius kaip:

 • Kas veda geriausiai ir kaip jie tai daro?
 • Kaip vystomi didieji lyderiai?
 • Kokios yra pagrindinės jėgos ir tendencijos, kurios turės įtakos verslui XXI amžiuje?

Priėmimo kriterijai

MBA Priėmimo reikalavimai

Mes ieškome rytojaus lyderių; žmonėms, turintiems išskirtinių talentų ir siekių sėkmingai tose srityse, kuriose jie yra aistringi.

Šie kandidatai atstovauja įvairialypę kultūrų, profesionalumo ir asmeninės patirties ir patirties grupę. Remdamiesi savo pasiekimais ir lyderystės sėkme, turite stiprių karjeros siekių ir ieškote dinamiškos ir sudėtingos MBA patirties.

Kritinės savybės kandidate

Vadovavimas

 • Nuo karjeros sėkmės ir skatinimo iki savanoriško darbo ir bendruomenės iniciatyvų ar kitų interesų, pavyzdžiui, lengvosios atletikos ar meno - ieškome kandidatų, kurie parodė stiprią lyderystės poziciją ankstesnėje patirtyje ir gali ją įkelti į Ivey klasę.

Stiprus akademinis įrašas

 • Ivey MBA programa ir atvejo metodas reikalauja, kad jūs būtumėte analitiniai ir patogūs sprendžiant problemas ir priimdami sprendimus dviprasmišku ar neišsamia informacija. Mūsų vertinimas grindžiamas jūsų akademine istorija kartu su jūsų GMAT ar GRE rezultatu. Mes matome juos holistinėje sistemoje, kuria siekiama suprasti visus kandidato charakterio, kvalifikacijos ir patirties aspektus.

Kokybės darbo patirtis

 • Ne mažiau kaip dveji metai, visą darbo laiką turinti patirtis užtikrina, kad jūs ir jūsų klasiokai turės patirties, kad prisidėtų prie komandos ir klasės diskusijų, taip pat kontekstą ir brandumą, kad šis mokymas būtų pritaikytas profesinėje aplinkoje.

Palaikomi dokumentai

 • Neoficialūs visų vidurinio ugdymo įstaigų dokumentai. Jei kandidatas gauna priėmimo pasiūlymą, bus reikalinga viena oficialių / patvirtintų kopijų kopija. *
 • GMAT rezultatas (paskirti Ivey su kodu CMB-MG-18) OR GRE rezultatas (paskirti Ivey su kodu 0292)
 • GMAT reikalavimas netaikomas pareiškėjams, kurie praėjo visus 3 CFA pavadinimo lygius.
 • Atnaujinimas, parodantis ne mažiau kaip dvejus metus, visą darbo dieną
 • TOEFL arba IELTS balas (jei reikia ESL kandidatams)
 • Dvi - trys užpildytos informacinės formos
 • Internetinė paraiška, įskaitant du reikalaujamus raštiškus klausimus ir du reikalingus vaizdo klausimus
 • Prašymo mokestis - 150 USD

* Vakarų Ontarijo universiteto absolventų (UWO) universitete Ivey priėmimo tarnyba tiesiogiai susisieks su UWO, kad gautų transkriptus, taigi jums nereikia jų užsisakyti.

Priėmimo kriterijai tarptautiniams pareiškėjams

Be minimalių priėmimo kriterijų, taikomų visiems kandidatams, tarptautiniai pareiškėjai taip pat privalo įrodyti stiprią anglų kalbos mokėjimo lygį, kurį gali atlikti antrosios pakopos mokymasis angliškai kalbančioje institucijoje arba didelė darbo patirtis angliškai kalbančioje aplinkoje. Arba kandidatai turi sėkmingai baigti anglų kalbos mokėjimo testą. Ivey sutinka:

 • TOEFL (minimalus internetinis balas 100)
 • IELTS generalinis arba akademinis (mažiausias balas 7) *
 • MELAB (minimalus balas 85)
 • PTE (mažiausias balas 70)
 • CAEL (minimalus bendras reikalingas 60 balų skaičius be jokios dalies, mažesnės nei 60)

* Bendrą IELTS testą rekomenduoja Kanados imigracija.

Tarptautiniams pareiškėjams, kurie yra įleidžiami į Ivey, taip pat reikės pateikti šiuos dokumentus atvykus arba prieš juos:

 • Vienas jų originalo diplomo egzempliorius
 • Viena oficiali patvirtinta transkribacija iš kiekvienos užsienio institucijos su anglų vertimais

Mokymas

Svarbu apsvarstyti visas su MBA investicijomis susijusias išlaidas, pasirinkdami savo verslo mokyklą. Be mokymosi, svarbu apsvarstyti, kokias pragyvenimo išlaidas pasirinkote mieste, taip pat kitas akademines išlaidas, kurias galite patirti per metus. Žemiau yra Ivey MBA programos išlaidų sąmata.

Mokymas

Visos sumos yra Kanados doleriais.

 • Vidaus studentai: $ 83,250
 • Tarptautiniai studentai **: $ 111,750
 • Vakarų pagalbiniai ir papildomi mokesčiai *** (apytiksliai): 1,545 USD
 • Tarptautiniai studentai - UHIP *** (sveikatos draudimas): 772,50 USD
 • Knygų knygelės ir reikmenys *** (apytikslė): $ 2,678

* Pagal Universiteto senato patvirtinimą.

** Kai kurie Vakarų Ontarijo universiteto studentai gali mokėti Kanados piliečių mokestį už mokslą. Daugiau informacijos rasite Vakarų registro tvarkytojo svetainėje.

***Gali keistis.

Kitos akademinės išlaidos

 • Pasirengimo žinių programa * (neprivaloma)
 • Ekonomikos gruntas (8 klasės): $ 678
 • Finansai, apskaitos ir skaičiuoklės Primer (16 klasių): $ 1,130
 • Kiekybinis analizės gruntas (10 klasių): $ 904
 • Tarptautinė studijų kelionė (pasirinktinai pasirenkama): $ 3000 - $ 4000

* Visos išlaidos gali keistis. Parengiamosios žinių programos (PKP) išlaidos yra subsidijuojamos siekiant užtikrinti, kad dalyvautų kuo daugiau atvykstančių studentų. Kainos nustatomos pagal pagrindinį pagrindą ir apima HST.

Gyvenimo išlaidos: mėnesinės sąmatos *

 • Nuoma: (iki $ 1200): $ 1000
 • Buto atsakomybės draudimas (apytiksliai nuo $ 15 iki $ 20 per mėnesį): $ 20
 • Komunalinės paslaugos (ty asmeninis hidroelektrinis yra maždaug 50 JAV dolerių, o namų internetas - nuo 50 iki 65 JAV dolerių, priklausomai nuo pralaidumo): $ 100
 • Maistas: 500 JAV dolerių
 • Mobilusis telefonas (diapazonas: $ 40 - $ 80): 80 USD
 • Autobusų bilietas (pirmadienio – penktadienio bilietas yra 70 JAV dolerių ir mėnesinis neribotas yra 81 USD): 81 USD
 • Įvairūs (ty: maitinimasis, drabužiai, filmai, skalbiniai): 425 USD
 • Skalbykla: $ 50

* Mėnesio įverčiai, pagrįsti vienu studentu, dalijantį namą ar butą

* Jei pateiksite Kanados pajamų mokesčio deklaraciją, galite reikalauti savo MBA studijų. T2202A kvitas yra teikiamas per internetinę paslaugą Studentų centre, kuris leidžia peržiūrėti T2202A - Mokymo ir švietimo sumų sertifikatą (-us) nuo 2000 m.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the Ivey Business School at Western University, Canada’s leading provider of real-world, case-based business education. Drawing on extensive research and business experience, Ivey faculty p ... Skaityti daugiau

Welcome to the Ivey Business School at Western University, Canada’s leading provider of real-world, case-based business education. Drawing on extensive research and business experience, Ivey faculty provide the best classroom experience, equipping students, through Case-Method Learning, with the skills and capabilities they need to tackle today's leadership challenges. Beyond the classroom, Ivey students gain a global perspective on business issues, through international study trips, exchanges, and practicums. Skaityti mažiau
Londonas , Londonas , Torontas , Honkongas + 3 Daugiau Mažiau