Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar MBA programa Jums tinka?

Ar norėtumėte tobulinti savo dabartinę karjerą? Ar ieškote karjeros pokyčių, kurie atneš jums naujų iššūkių ir galimybių? Ar jūs tikitės įgyti naujų žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte kuo geriau įsitvirtinti ateityje? Jei taip, turėtumėte apsvarstyti MBA USFSM !

Šis profesionalus MBA yra 40 kreditų valandų programos, kuri suteikia studentams platų verslo funkcijų spektrą, įskaitant apskaitos, finansų, valdymo, rinkodaros, informacines sistemas ir kt. USFSM studentai turi keletą privalumų, pavyzdžiui:

 • Pasaulinės klasės švietimas: USFSM yra akredituota AACSB ir pripažinta kaip palyginamos kokybės su bet kuria pagrindine verslo programa pasaulyje.
 • Neįvykdytas fakultetas: visi programos fakultetai turi terminų laipsnius, aktyviai tiria ir yra pripažinti jų sričių specialistai.
 • "Priekabos" mokymo programa: studentams bus taikomos įvairios temos ir mokymo metodai, atspindintys geriausią verslo ir švietimo praktiką.
 • Didžioji vertė: USFSM siūlo palyginti mažus privačios universiteto klasės dydžius pagal valstybinio universiteto kainą.
 • Šeštadienio kursai: visos mūsų klasės yra šeštadieniais, todėl mūsų studentai gali dirbti visą darbo dieną ir vis dar siekti savo MBA.
 • Lankstumas: USFSM studentai gali vykdyti savo MBA visą darbo dieną ir gauti savo laipsnį, kaip 22 mėnesius arba ne visą darbo dieną, ir baigti savo laipsnį, kaip leidžia tvarkaraštis. USFSM taip pat suteikia studentams galimybę USFSM programoje be GMAT arba GRE.

Programa siūlo dirbantiems ar nedirbantiems Sarasotos ir Manatee apygardos studentams geografinį patogumą, lankstumą, kokybę ir prieinamumą. Atsižvelgiant į kurso medžiagą, studentai įtraukiami įvairiais mokymo metodais. Tai apima atvejo studijas, patirtinį mokymąsi, grupinius projektus, pristatymus ir švietimo technologijas, taip pat labiau tradicinį paskaitų aptarimo metodą. Mūsų požiūris į švietimą yra skirtas padėti studentams įgyti įžvalgų ir įgūdžių, reikalingų siekiant integruoti ir novatoriškus šių dienų verslo iššūkius.

Akreditacija

Programa akredituota per Pietų Floridos universiteto verslo koledžą, kurį akreditavo asociacija „Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB) International: Be to, universitetą regioniniu mastu akreditavo Pietų kolegijų asociacija ir mokyklų komisija kolegijose. (SACSCOC).

Priėmimas

Kandidatai turi atitikti universiteto reikalavimus, taip pat toliau išvardytus reikalavimus.

Programos priėmimo reikalavimai
 • Aukštesniojo lygio GPA - 3,00
 • 500 ar didesnis GMAT balas arba 1 050 ar didesnis balas, jei GRE paimta iki 2011 m. Rugpjūčio 1 d., Arba 300 ar daugiau, jei GRE paimta po 2011 m. Rugpjūčio 1 d.
 • Tarptautiniai pareiškėjai iš ne angliškai kalbančių šalių taip pat privalo turėti 550 ar aukštesnių TOEFL balų rašytinėje versijoje, mažiausiai 213 balų testą kompiuteriu arba 79 testą internete.
 • Pageidautina dvejų (2) metų darbo ne visą darbo dieną patirtis, tačiau jos nereikia prieš priimant.
 • Atnaujinti
 • Du (2) rekomendaciniai laiškai
 • Paskirties pareiškimas

Studentas turi būti oficialiai priimtas arba sąlyginai priimamas į MBA programą prieš jam leidžiant dalyvauti kursuose.

Sąlyginiai priėmimo reikalavimai

Pareiškėjas, kuris nesiėmė GMAT / GRE, gali būti priimamas sąlygiškai, jei jis / ji turi
1) ne mažiau kaip vienerių (1) metų darbo visą darbo dieną patirtį,
2) aukštojo mokslo bakalauro laipsnio bakalauro laipsnis - 3,00 ir didesnis, ir
3) bakalauro laipsnis iš institucijos, turinčios AACSB akredituotą verslo mokyklą (EQUIS akreditacija taip pat priimama tarptautiniams pareiškėjams) arba narystę „Beta Gamma Sigma“.

Sąlyginai priimami kandidatai, kurie per metus uždirba 3,20 ar daugiau GPA, per 3 (3) iš šių kursų, bus priimami į MBA programą.

 • Šešios (6) kredito valandos iš bet kurių dviejų (2) iš šių trijų (3) kreditų valandos kursų: ACG 6026, ECO 6005, QMB 6303, FIN 6406
 • Trys (3) kreditų valandos iš šių trijų (3) kreditų valandos kursų: MAN 6055, MAR 6815, ISM 6405

Ateities karjeros

Nepriklausomai nuo to, ar planuojate dirbti gamyboje ar paslaugose, pelno ar ne pelno, vyriausybės ar privatų sektorių, įgūdžiai, kuriuos jūs gausite pagal USFSM MBA programą, padės jums visą likusį savo karjerą bet kurioje jūsų pasirinktoje srityje.

Pagrindiniai principai yra vienodi, ar esate didžiosios korporacijos generalinis direktorius, ar tik vienas verslininkas, pradedantis naują verslą. Tai ne tik diplomas, kurį turėsite, kai baigsite MBA programą "USF Sarasota-Manatee", tai yra išsilavinimas, kurį gausite gaudamas diplomą, kuris padės jums rasti jūsų sėkmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of ... Skaityti daugiau

At USF Sarasota-Manatee, we believe a personalized approach to learning makes all the difference. When you join our community, you’re more than just another student. Our focus is on you every step of the way: your discoveries, your growth, your dreams. Skaityti mažiau