MBA apima visas įmonės funkcines sritis, tuo pačiu metu siūlo ypatingą ir skirtingą dėmesį į naujausias rinkodaros ir skaitmeninės ekonomikos tendencijas. Dalyviai įgyja įgūdžių, įrankių ir būtinos mąstysenos, kad galėtų sėkmingai ir pasaulinėje profesinėje karjeroje.

Charakteristikos

 • Platus pamokų, projektų, praktinių seminarų, realaus pasaulio verslo situacijų ir tarptautinės patirties derinys.
 • MBA su skirtingu dėmesio naujausiais rinkodaros ir skaitmeninės ekonomikos tendencijas.
 • Pagrindinių vadovavimo įgūdžių kūrimas ir taikymas, siekiant veiksmingai veikti šiandienos vis sudėtingesnėje ir daugiakultūrėje aplinkoje.

Tikslai


Pagrindiniai MBA uždaviniai yra:/>

 1. Suprasti ir apginti skirtingų disciplinų, susijusių su kompanija, metodus ir pagrindines sąvokas bei jų praktinį pritaikymą.
 2. Sužinokite, kaip efektyviai ugdyti save skirtinguose kultūriniuose ir socialiniuose kontekstuose.
 3. Pateikite savo verslo sprendimus ir veiklą su žmogaus ir etikos vertybėmis.
 4. Gaukite įgūdžių ir įrankių, reikalingų norint sėkmingai plėtoti save šiandieninėje verslo aplinkoje.

Kas mus daro kitaip


Dvigubas laipsnis/>

MBA iš ESIC MIB iš FIU. Kai MBA programa baigta Madride, studentai turės galimybę įgyti Tarptautinio verslo magistro Floridos tarptautiniame universitete, studijuodami Majamyje dar 8 mėnesius (papildomai mokama).

BAIGIAMASIS PROJEKTAS

Baigę projektą, studentai turės galimybę mokytis papildomo kurso viename universitete iš daugiau nei 100 pasaulio šalių, kurie yra partneriai su ESIC. Į šį sąrašą įeina Šanchajus, Pekinas, Buenos Airės, Bengalūras, Niujorkas, Miunchenas, Paryžius, Bogota ir kt. (Įskaičiuojami mokesčiai už mokslą, neįtraukiamos asmeninės ir kelionės išlaidos).

SUMAŽINIMO TRIPS

MBA studentai taip pat turės galimybę dalyvauti įvairiose panardinamose kelionėse į Kiniją, Jungtinę Karalystę, JAV ar Braziliją. Šios kelionės vyks akademiniais metais (reikalinga papildoma išmoka).

TINKLO ĮRANGA

Visoje programoje MBA studentai bendrauja įvairiomis ir daugiakultūrėmis aplinkybėmis su kitais studentais iš daugiau nei dešimties skirtingų šalių, nes jie dalyvauja bendrojoje veikloje tiek ispanų, tiek anglų kalbomis. ESIC taip pat organizuoja derybas ir konferencijas, skatinančias plėtoti profesinius ryšius, kurie padeda studentams tobulinti savo karjerą. Jie taip pat turės prieigą prie ESIC absolventų tinklo, kuris yra puikus susitikimas tarp studentų, specialistų ir akademikų visame pasaulyje.

ANGLŲ

ESIC skatina mokytis anglų kalbos kaip pagrindinį įgūdį sėkmingai ugdyti save vis globalizuotoje aplinkoje. Dėl to mes siūlome nemokamą kursą kaip dalį programos, kad visi tie B2 lygio studentai įgytų C1 lygį iki MBA programos pabaigos.

Metodika


Ši programa yra pagrįsta specializuotu mokymusi, orientuota į studentą ir vadovaujasi specialistų ir dėstytojų, kurie padės suprasti, praktikuoti, atspindėti ir pritaikyti tiek konkrečias žinias, tiek galimybes. Idėja yra sukurti veiksmų grįžtamojo ryšio analizės ir veiklos ciklas, kuris palaiko mokymąsi ir studento tobulėjimą programoje. Šiame kontekste mokymosi strategija bus grindžiama šiais trimis principais:/>

KRITINĖS ANALIZĖS PLĖTRA


Studentų profilis/>


Atsakingas, sunkus darbas ir aktyvus absolventų bei specialistų, kurie gali atrasti naujų iššūkių. Dalyviai, turintys verslumo dvasią ir vadovavimo bruožus, kurie nori išplėsti savo verslo vadybos žinias, nukreipti savo karjerą ir (arba) tobulinti savo vadovavimo įgūdžius visose aplinkose, grindžiamos sprendimų priėmimu vis labiau globalizuotoje ir skaitmenizuotoje aplinkoje./>

Priėmimo sąlygos


Priėmimo reikalavimai MBA yra:/>
 • Turėti bakalauro laipsnį.
 • Priimkite testus ir interviu su programos direktoriumi.
 • Turite bent 3 metų profesinę patirtį.
 • Patartina turėti gerą anglų kalbos lygį. Jei taip nėra, ESIC numatys specialų planą šiems studentams, kad jie baigtų programą tinkamu kalbos lygiu.
 • Kaip dalis priėmimo proceso, kandidatas turės priimti GMAT arba priimti priėmimo bandymai, atlikti ESIC BUSINESS

Norėdami atlikti priėmimo bandymus, kandidatai turi susisiekti su Priėmimo skyriuje: admisiones@esic.edu/>


Programa/>

Reitingai


ESIC Tarptautinė MBA (IMBA) yra 27-oje pozicijoje tarp tarptautinių MBA./>

ESIC MBA yra įtraukta į 170 geriausių pasaulio MBA programų sąrašą, už 62 vietą už JAV ribų.

ESIC EMBA yra įskaitomas į 100 geriausių magistrų magistro laipsnį pasaulyje, o Europoje - 29.
ESIC yra įskaitomas į 100 geriausių pasaulio magistro studijų programas ir, svarbiausia, 50 geriausių rinkodaros, finansų ir EMBA srityse.

ESIC magistrantūros studijos pasirodė 18-ajame labiausiai geriausių 49 Lotynų Amerikos studentų programose.

ESIC magistrantūros yra įtrauktos į 77 populiariausių tarptautinių programų sąrašą, užimančios 52 vietą šioje reitinge.

Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų ESIC Business & Marketing School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
24,900 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date