Verslo administravimo magistras ir logistika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras ir logistika

"CBS Executive MBA Shipping and Logistics" suteiks jums neprilygstamą supratimą apie laivybos ekonomiką ir šiuolaikines valdymo teorijas bei jų taikymą jūrų sektoriuje. Per visą programą jūs išmokysite visapusišką laivybos apžvalgą, apimančią komercinius, technologinius ir finansinius aspektus, taip pat jūrų teisę, tiekimo grandinės valdymą ir lyderio iššūkius. Baigę programą, jūs sukūrėte išsamų supratimą apie iššūkius šiame sektoriuje ir išsamiai suprasite pramonės poreikius pasaulyje, kuriame globalizacija, konkurencingumas ir technologinių pokyčių sparta tampa vis dažniau reikalaujančiais vadovavimo įgūdžiais. Visoje programoje yra akivaizdu šios valdymo temos:

  • Rinkos supratimas
  • Vadovavimas
  • Informacinės technologijos
  • Globalizacija
  • Aplinkosaugos klausimai
  • Strateginis planavimas

Mokymas vyksta naujausiuose Danijos, Vokietijos ir Jungtinėje Karalystėje.

Pastaraisiais metais pakilo išsimokslinimas profesinėse studijų srityse. Ši paklausa paskatino perėjimą prie pramonėje vykdomų programų, kuriose vyresniojo ir viduriniojo karjeros vadovai siekia didesnių kompetencijų.

Aštuoni moduliai

Programa susideda iš aštuonių modulių, po kurių seka individualus priskyrimas, pridėjus galutinį integruotą strategijos projektą (ISP); kurie sudaro baigiamąjį magistro darbą.

Kai baigsite programą, turėsite įsigyti:

Žinios

Jūs būsite konkurencingas tarptautinei darbo rinkai, nes jūs gausite atitinkamą ir griežtą (= moksliniais tyrimais pagrįstą) įžvalgą ir žinias, kurias teikia akademinis fakultetas bendradarbiaudamas su aukšto lygio vadovais. Programoje tarpdisciplininė patirtis perduodama per seminarus, seminarus ir tarpdisciplininį projektą - derinant laivybą, teisę, ekonomiką, operacijų / tiekimo grandinės valdymą, rinkodarą, organizavimą ir finansavimą. Jūs įgysite žinias apie turinį ir socialines žinias pasitelkiant fakulteto ir klasių sudėties įvairovę.

Įgūdžiai

Turėsite teorijų, metodų, įrankių, reikalingų suprasti visą pramonės sudėtingumą. Jūs taip pat tobulinsite savo socialinius įgūdžius, pasinaudodami instruktavimo metodais, derybiniais įgūdžiais, konfliktų sprendimo ir tarpasmeninio bendravimo mokymo.

Kompetencija

Galėsite taikyti teorijų, metodų ir įrankių rinkinį, ir galėsite išspręsti strategines, taktines ir operatyvias problemas, apimančias visą eilę su laivyba susijusių klausimų. Jūs taip pat galėsite taikyti socialinius įgūdžius, kad pademonstruotumėte lyderystę.


Dalyviai yra patyrę vadovai ar neįvykdyti jaunesni vadovai, kurie greitai sekasi vyresniųjų vadovų pareigoms. Jie yra iš įvairių funkcijų laivybos ir logistikos pramonėje, pridedant vertingų perspektyvų ir patirties diskusijoms klasėje./>

Daugiau informacijos ir DUK rasite apsilankę EMBA

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities.

Copenhagen Business School (CBS) was established in 1917. Today, with 20,000 students and 1,500 employees, CBS is one of the largest business schools in Europe and one of the 8 Danish universities. Skaityti mažiau