Verslo administravimo magistras ir Tarptautinės komercinės teisės magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tik per dvejus metus galite baigti dviem magistro laipsniais. Gaukite tarptautiniu mastu pripažintą MBA, taip pat magistro laipsnį tarptautinėje komercinėje teisėje.


Apie kursą

Mūsų MBA Full Time Intensive suteikia jums puikų pasirengimą norint gauti norimą darbą. Be to, tarptautinės komercinės teisės magistras suteiks jums neįkainojamas žinias šioje srityje. Kursas apima personalizuotą lyderystės ugdymo programą, kurią sukūrė pasaulinio lygio vadovavimo fakultetas, ir "vienas ant vieno" mentorystę iš vyresnio amžiaus pramonės atstovės. Jūs taip pat gausite karjeros instruktavimą ir seminarus bei atliksite vieną iš mūsų partnerių organizacijų vykdomos strateginės analizės ir konsultavimo projekto. Tarptautinės komercinės teisės magistras suteikia tvirtą pagrindą teisinėse srityse, susijusiose su prekyba, pardavimu, laivyba ir finansais. Tada jūs specializuosite tokiose srityse kaip PPO teisė, komercinis arbitražas, lyginamosios teisės aktai ir Australijos finansinių sandorių teisė ir reguliavimas.


Įranga ir įranga

Modernus verslo mokyklos pastatas apima paskaitų teatrus, atvejo studijų patalpas ir grupines darbo grupes bei individualias studijas. Studentai taip pat gali naudotis Bendrąja mokymosi erdve ir verslo mokyklos kavine. Antrosios pakopos studijų studentai gali naudotis antrosios pakopos studijų kabinetu, o MBA studentai turi papildomą prieigą prie MBA sparno.


Priėmimo sąlygos

Anglų kompetencija

Anglų kalba yra UWA dėstymo ir vertinimo kalba, ir jums reikės atitikti universiteto anglų kalbos reikalavimus, kad jie galėtų būti tinkami vietai.


Stipendijos

Stipendijos gali būti skiriamos įvairių sričių studentams, įskaitant akademinius pasiekimus, finansinius poreikius, nepalankią išsilavinimą, lyderystę ir bendruomenės tarnybą, meninius ar sporto pasiekimus ir yra iš kaimo ar atokios vietovės.


Karjeros Pathways

MBA absolventai yra labai stengiasi pramonės ir pažangos įvairiose vyresniosios vadovybės pozicijas tokiose srityse kaip verslo plėtra, strategija, rinkodara ir įmonių finansai. Šie vaidmenys patenka į įvairius viešuosius, privačius ir pelno nesiekiančius sektorius, įskaitant vyriausybės departamentus, išteklius, konsultacijas ir finansines paslaugas.


Greita informacija

Statusas

 • Pasiekiama 2017 m

Vietos

 • Pertas

Dalyvavimas

 • Pilnas laikas

Pristatymas

 • Stovykloje

Pradžios datos

 • Sausis

Savaitinis kontaktinis laikas

 • Skirtingai nuo semestro studentai tikisi, kad jie mokysis visą darbo dieną pirmaisiais metais

Studijų lygis

 • Aspirantas

Kursų kodas

 • 43540

CRICOS kodas

 • 088011C, 088011C

Pilnas / vakarinis darbo laikas

 • 2 metai

Laipsnių kursas yra prieinamas

 • Verslo administravimo magistras ir Tarptautinės komercinės teisės magistras
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities.

University of Western Australia Business School's mission is to provide world-class education, research and community engagement for the advancement of the prosperity and welfare of our communities. Skaityti mažiau