Verslo administravimo magistras Verslininkystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studentai, turintys komercinių ar socialinių idėjų, norinčių plėtoti savo verslo ir verslumo įgūdžius bei žinias, gauna naudos iš šios programos studijų. Lankstus modulinė programos struktūra leidžia studentams studijuoti programą etapais rengiant ir įgyvendinant savo verslo ar inovacijų projektą. Studentai taip pat gali naudotis projektų erdve, mentorystės programa ir ne apdovanojimais pagrįstomis meistriškumo kursais ir renginiais su verslininkėmis ir kitais atitinkamais pramonės specialistais, kurie teikia realybę ir griežtumą, kad galėtų papildyti savo klasių studijas.

Kursas skirtas studentams suteikti verslumo įgūdžių ir žinių lanksčią ir modulinę struktūrą, kuri yra akademiškai griežta, bet ir praktiška, kad būtų galima plėtoti būsimus verslininkus ir novatorius.

Šis kursas tinka studentams iš verslo ir ne verslo sričių, kurie yra suinteresuoti verslu ir plėtoti savo verslą, įmonių inovacijų vadovus ir vadovus, norinčius tobulinti savo įgūdžius ir žinias, ir dabartinius verslininkus, kurie siekia konkrečių įgūdžių ir žinių verslumo srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Skaityti daugiau

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Skaityti mažiau