Verslo administravimo magistras - Tarptautinė akredituota MBA programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Paprasčiau tariant, šveicariškas išsilavinimas turi vertę.

Mūsų JAV ir ES akredituotas MBA laipsnis suteikia jums daugiau nei naują santrauką. Tai suteikia jums profesionalius vartus į norimą karjerą bet kurioje pasaulio vietoje.

38864_swiss_school_of_management_992.jpg

Mūsų MBA patirtis pateiks jus į svarbius klausimus, ir tai privers jus pasiekti savo vidų, kad galėtumėte tobulinti ir stiprinti savo stipriąsias puses, įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. Kiekvienu atveju, klasėje, renginyje ir veikloje jūsų bus paprašyta ne tik mokytis lyderystės, bet ir tai pademonstruoti.

Kiekviena diena SSM prasideda vienu klausimu: „Ką tu padarysi?“, Nes tai yra tikriausias būdas paruošti jus didesniam klausimui, kuris yra svarbiausias, nesvarbu, ar tai čia, ar jūsų karjeroje, už mūsų universiteto ribų: „Koks skirtumas padaryti pasaulyje “.

119472_46707195_2019413841488086_5226798993903714304_o.jpg

Mokymasis praktikoje

Studentai turėtų žinoti, kad yra ypatingų momentų, kurie nukreipia dėmesį į viską, ko mes išmokome. Kai teorija, praktika, patirtis ir talentas tampa vienu aštriu tašku - sprendimu, formuojančiu neabejotiną veiksmų eigą. Taigi klausimas yra nebe „ką galima padaryti“, o „ką aš padarysiu“.

Tai šveicariškas verslo būdas. Aukštos kvalifikacijos Šveicarijoje reputacija yra dėl aukštos kvalifikacijos darbo jėgos, atliekančios aukštos kvalifikacijos darbą. Šios reputacijos šaltinis yra tai, dėl ko žinoma Šveicarija, - aukštos kokybės išsilavinimas visoje Europoje.

Tarp pasaulio geriausių MBA programų

Šveicarijos vadybos mokyklos MBA laipsnis suteikiamas bendradarbiaujant su INSEEC verslo mokykla, kuri yra viena iš 20 geriausių verslo mokyklų Europoje ir kurios MBA laipsnis yra pripažintas geriausių programų visame pasaulyje ir akredituotas magistrų asociacijos. Be to, SSM MBA laipsnį yra visiškai akreditavę IACBE ir CHEA-JAV aukštojo mokslo taryba. Mūsų MBA laipsnį taip pat akreditavo Veteranų reikalų departamentas. SSM yra „EduQua“ kokybės pažymėjimas, Šveicarijos kokybės sertifikavimo ženklas (akredituotas Šveicarijos federalinės vyriausybės) aukštojo ir tęstinio mokymo įstaigoms.

Siūlomos MBA rūšys

Šveicarijos vadybos mokykla siūlo įvairias MBA programas:

 • Dieninės MBA programa Romoje (1 metai)
 • Vykdomosios MBA (EMBA) programa Romoje (1 metai)
 • Dviguba MBA programa Romoje ir Paryžiuje / Londone (1-2 metai)
 • Sostinės MBA programa Romoje, Paryžiuje ir Londone (2 metai)


Mūsų požiūris sutelktas į keturias sritis

Visuotinis

Priimkite iššūkį veikti globaliame pasaulyje. Susimaišykite su tarptautiniais kandidatais ir patirkite, ką reiškia dirbti iš peties su įvairių šalių, kultūrų ir pažiūrų žmonėmis.

38863_swiss_school_of_management_993.jpgMokymasis praktikoje

Sužinokite, kaip priimti sprendimus atsižvelgiant į prieštaringus duomenis, sudėtingą politiką ir didelį spaudimą.

Verslumas

Ištirkite galimą naują įmonę, susisiekite su verslininkais ir atraskite naujų galimybių.

Alumni santykiai

Kurkite ryšius ir atskleiskite verslo galimybes. Būdami MBA dalyvis, turėsite galimybę prisijungti prie tarptautinių jaunimo konferencijų, kurias organizuoja SSM akademiniai partneriai Europoje. Jūs taip pat turėsite galimybę pereiti į mūsų dvigubą ar sostinės MBA programą, suteikdami sau mokamą šešių mėnesių stažuotę Paryžiuje ar Londone. Jei norite pakelti savo karjerą į kitą lygį, nuvykite į Romą. Sužinokite, kaip šveicariškas mąstymas paskatins jūsų karjerą toliau, nei jūs kada nors įsivaizdavote.

38866_swiss_school_of_management_linkedin.jpg

Mokymo planas

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę: pirmadienį

Kursai

 • Lyderystė 360 laipsnių
 • Apskaita
 • Rinkodaros dinamika
 • Organizacinis elgesys
 • Pasaulinė makroekonomika ir finansai
 • Tarptautinė teisė ir etika
 • Globalizacija
 • Kibernetinė sauga
 • Investicijos
 • Konkurencinga strategija
 • Derybos pasauliniu mastu
 • Intensyvūs specializacijos kursai
 • Darbo tyrimas - savarankiškas darbas

Specializacijos

Dieninių MBA programa gali būti baigta įvairių didžiųjų / specializacijų.

 • Visuotinis valdymas ir lyderystė
 • Finansai
 • Verslumas
 • Žmogiškieji ištekliai
 • Sveikata, sauga ir aplinka (HSE)
 • Prabangus valdymas
 • Rinkodara
 • Ne pelno organizacijos
 • Projektų valdymas
 • Finansinės technologijos („Fintech“)

119476_04.jpg

Tikrai dviguba MBA patirtis, padarykite save nepakartojamu!

Dviguba MBA programa gali būti baigta per 18 arba 24 mėnesius. Programa prasideda rugsėjį arba sausį, Romoje, Šveicarijos vadybos mokykloje, kur jūs eisite visus pagrindinius kursus ir specializuositės globaliame valdyme bei lyderystėje. Po vienerių metų SSM Romoje, jūs perkelsite į INSEEC Paryžių ar Londoną dar šešiems mėnesiams mokykloje. Kai baigsite savo akademinį kelią, INSEEC surengs jums pokalbius, kad galėtų vykti į mokamą stažuotę Paryžiuje ar Londone.

Pasibaigus kelionei, jūs baigsite tarptautinį akredituotą dvigubą MBA laipsnį ir šešių mėnesių darbo patirtį. Stažuotė nėra privaloma norint gauti dvigubą MBA laipsnį. Tai daugiau nei žavi Europos sostinė; tai įspūdinga gyvosios istorijos enciklopedija.

Dviguba MBA programa leidžia specializuotis dviejose skirtingose srityse, uždirbant daugiau nei 60 ECTS. Būdami Romoje, jūsų specializacija bus globalus valdymas

Sostinės MBA, išsiskiriantis iš minios!

INSEEC ir Šveicarijos vadybos mokyklos Romoje teikiama „MBA“ trijų miestų patirtis leidžia nuvykti į pasaulinę kelionę per 18 mėnesių tarp sostinių Romos, Paryžiaus ir Londono. Paskutinis komponentas yra privaloma šešių mėnesių stažuotė. Studentams bus suteikta galimybė apklausti apmokamą (taip, apmokamą) stažuotę, kurią siūlo vienas iš 10 000 partnerių visame pasaulyje.

Jūsų dvejų metų „Master MBA“ kelionė prasideda rugsėjį arba vasarį Romoje arba Paryžiuje. Kas šešis mėnesius persikelsite į kitą miestą. Esant poreikiui, galite pradėti nuo oficialaus vartojimo.

Atraskite SSM skirtumą

MBA programos metu studentai studijuos lyderystės, verslo, verslumo ir vadybos filosofijas, kurios gali būti pritaikytos bet kuriam valdymo vaidmeniui įvairiose pramonės šakose. Mūsų verslo mokykla taip pat suteikia studentams praktinių, pritaikomų patirties grupių ir diskusijų klasėse.

Mūsų tarptautinis akredituotas MBA apima paskaitas , vizitus įmonėse , kviestinius pranešėjus , įsivertinimo pratybas ir konsultacijas tęsti / stažuotę. Mūsų tikslas yra pradėti plėsti studentų tinklus nuo atvykimo dienos.

Studentai taip pat sužinos, kad mūsų vieta miesto centre leidžia jiems pasinaudoti visomis Romos siūlomomis galimybėmis. Klasės yra pėsčiomis nuo visko, įskaitant „Piazza Navona“, „Panteoną“, „Ispanijos laiptus“ ir Vatikaną.

Puiki verslo mokykla turėtų sunkiai dirbti, kad pagerintų jūsų karjeros perspektyvas. SSM būtent tai ir darome kiekvienam savo studentui.

Romos pranašumas

Roma yra daugiau nei žavi Europos sostinė; tai įspūdinga gyvosios istorijos enciklopedija. Buvo sakoma, kad visi keliai veda į Romą, o Romoje kiekvienas kelias veda į amžinybę. Gyvenimas ir studijos Romoje suteikia retą galimybę patirti kultūrą, padėjusią formuoti šiuolaikinį pasaulį. Ateikite mokytis į Šveicarijos vadybos mokyklą ir vaikščiokite tais pačiais senais akmenukais, kuriuos kadaise darė Julijus Cezaris ir Konstantinas Didysis.

Paryžiaus pranašumas

Paryžiuje oras storas su galimybe. Studentai, gyvenantys ir studijuojantys Paryžiuje, pasinaudoja jo teikiamomis galimybėmis studijuodami aukštos kokybės švietimo įstaigose ir gyvendami bet kuriame iš „Paryžiaus“ šaunių ir madingų rajonų. Studentai, studijuojantys užsienyje Paryžiuje, taip pat pasinaudoja gausia Paryžiaus kultūrinių vietų, ikonų ir įvykių gausa. Daugelis studentų netgi įsipareigoja vykdyti pažangias kalbų programas ir kokybiškas stažuotes kai kuriose Paryžiaus galingose pramonės šakose. Galiausiai Paryžiaus studijų užsienyje programos suteikia studentams puikią galimybę akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.

Londono pranašumas

Londonas, be jokios abejonės, yra vienas dinamiškiausių pasaulio miestų. Studentai, gyvenantys ir studijuojantys Londone, yra veikiami tarptautinės aplinkos, ir tai leidžia jiems atsiverti į įvairovę, kurią gali pasiūlyti šis pasaulis, gyvendami gražiame mieste, įsikūrusiame daugelyje geriausių tarptautinių kompanijų. Londonas taip pat didžiuojasi savo kultūros paveldu, yra žinomas dėl įvairių svarbių lankytinų vietų, taip pat yra karališkosios šeimos namai. Daugelis studentų netgi įsipareigoja vykdyti pažangias kalbų programas ir kokybiškas stažuotes daugelyje galingų Londono pramonės šakų. Galiausiai Londono studijų užsienyje programos suteikia studentams puikią galimybę akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.

119470_50082505_2086427414786728_3933537560294326272_o.jpg

Atsiliepimas

Vardas: Emma Smith

Specializacija (-os): Visuotinis valdymas

Darbo vieta: Amerikos užjūrio mokykla Romoje

Baigimo metai: 2018 m

Dabartinis darbas: komunikacijos ir plėtros asistentas ir naujas mokytojo mentorius

Mėgstamiausia citata: „Nebijokite vaikščioti vieni. Nebijokite patikti. “

38865_swiss_school_of_management_colosseum.jpg


Prašymą ar bet kokius klausimus, kuriuos turite, pateikite šiuo el. Pašto adresu: info@ssm.swiss

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Skaityti daugiau

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Skaityti mažiau