Verslo administravimo magistras (vykdantysis direktorius)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

118911_IMG_7991JPG.jpg

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Pagerinami lyderystės įgūdžiai, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, įžvalgūs ir strategiški teikiant kliento poreikius.

Kad vyresnieji vadovai galėtų susitvarkyti su darbu ir studijų įsipareigojimais, programa pristatoma intensyviu režimu ilgiems savaitgaliams, įskaitant gyvenamąjį savaitgalį ir intensyvią pažintinę išvyką į užsienį.

Išskirtiniais atvejais kandidatai, neturintys bakalauro laipsnio, bet gali parodyti vyresniojo vadovo darbo patirtį, bus nagrinėjami įtraukiant į programą asmeniškai.

118714_Sydney4.png

Sidnėjaus miestelis

Modulio mokymosi struktūra

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

1

Kritiškai įvertinti ir integruoti su verslu susijusias žinias ir teorijas.

2

Vadovaukite ir dirbkite su kitais įvairiais organizaciniais kontekstais.

3

Plėtoti ir naudoti strateginius tinklus profesiniais tikslais.

4

Efektyviai bendraukite su įvairiomis suinteresuotomis šalimis sudėtingose verslo situacijose.

5

Kritiškai analizuokite verslo analizę įvairiuose kontekstuose.

6

Taikykite tyrimų principus ir metodus kurdami ir vykdydami konsultacinį projektą

Patekimo reikalavimai

Verslo administravimo magistras (vykdomoji) šiuo metu yra prieinamas tik vietiniams studentams, turintiems pripažintą bakalauro laipsnį, kurių ekvivalentinis vidurkis yra 60%, plius mažiausiai penkerių metų vyresniosios vadovybės darbo patirtis. Išimtiniais atvejais kandidatai, galintys įrodyti vyresniųjų vadovų darbo patirtį, bus svarstomi dėl priėmimo atskirai.

Jei jus domina studijos MBA, tačiau neatitinka aukščiau nurodytų stojimo reikalavimų, galite apsvarstyti galimybę studijuoti verslo administravimo magistrantūrą (MBA) arba verslo administravimo magistrą (MBA).

Kodėl mokykis su mumis?

Siūlome tris suvartojamus kiekius per metus, o daugeliui dalykų planuojama suderinti su jūsų profesiniais ir gyvenimo būdo įsipareigojimais. Kai kurios klasės siūlomos kas savaitę, dažniausiai vakare, o kitos savaitgalį vyksta intensyviu režimu, kad sumažintų laiką nuo kitų pareigų.

Daugiau nei 90 proc. Mūsų absolventų dirba per 4 mėnesius nuo baigimo, o mūsų antrosios pakopos studentų vidutinis pradinis atlyginimas yra 108 800 JAV dolerių, 4 proc. Didesnis nei šalies vidurkis .

Mes siūlome įvairias stipendijas tiek vietiniams, tiek tarptautiniams studentams nuo 10% iki 100%, todėl galėsite investuoti į savo ateitį.

Mūsų kursai yra nuolat tobulinami, informuojami atliekant mokslinius tyrimus, suskirstyti į taikomus rezultatus, kuriuos pripažįsta darbdaviai ir kuriuos teikia aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir kurie papildomi specializuotais studentų mokymosi ir plėtros ištekliais.

118913_0E6A5290JPG.jpg

Mūsų skirta studentų aptarnavimo tarnyba yra pagrįsta jūsų individualiais poreikiais. Kiekvieną savaitę konsultacijoms siūlome studentų patarėjų, akademinių darbuotojų ir karjeros konsultantų. Studijų įgūdžių seminarai taip pat atliekami kas savaitę, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę. Mes teikiame keletą socialinių ir pusiau formalių renginių, kurie suteikia jums galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, vietos verslo bendruomenės nariais ir absolventais.

QILT 2016-2018 absolventų rezultatų tyrimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Skaityti mažiau
Šiaurės Vulongongas , Sidnėjus + 1 Daugiau Mažiau