Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Vadovavimo įgūdžiai ir metodai yra sustiprinti, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, vaizdingi ir strategiški, kad galėtų teikti klientams reikalingus rezultatus.

Kad vyresnieji vadovai galėtų valdyti savo darbą ir studijuoti, programa intensyviai mokoma per ilgą savaitgalį, įskaitant gyvenimo savaitgalį ir intensyvią studijų kelionę atviroje jūroje.


Išskirtiniais atvejais kandidatai, neturintys bakalauro laipsnio, bet gali parodyti vyresniojo vadovo darbo patirtį, bus nagrinėjami įtraukiant į programą asmeniškai.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą.

1

Kurso struktūra

Kandidatai privalo užpildyti dvylika (12) dalykų (72 kreditų). Yra dešimt (10) privalomųjų dalykų (60 kreditų) ir du (2) pasirenkamuosius dalykus (12 balų), pasirinktą iš 900 dalykinių dalykų, kuriuos siūlo verslo fakultetas.

Patekimo reikalavimai

Pripažintas bakalauro laipsnis su lygiaverčiu vidurkiu 50%, pridėjus ne mažiau kaip trejų metų atitinkamą visą darbo dieną dirbančiųjų profesinę ar vadovavimo patirtį ir vieno puslapio motyvacijos pareiškimą *. Bus nagrinėjama ir kita aukštojo mokslo kvalifikacija kartu su išsamia profesine patirtimi.

Arba pripažintas aukštojo mokslo diplomas arba aukštojo išsilavinimo pažymėjimas, kartu su penkerių metų visą darbo dieną dirbančia profesine ar vadovaujama patirtimi arba neakivaizdinio darbo laiko ekvivalentu ir motyvacijos pareiškimu *.

Arba visateisė kvalifikacinės profesinės organizacijos narystė.
Kandidatai, turintys kitų atitinkamų aukštojo mokslo kvalifikacijų ir (arba) turinčių didelę atitinkamą profesinę ar vadovaujamą patirtį, taip pat turės apsvarstyti galimybę atvykti.

* Motyvacijos pareiškimas turi būti ne daugiau kaip vienas puslapis, parašytas anglų kalba, ir adresas: jūsų motyvacija studijuoti MBA su Sidnėjaus verslo mokykla, Wollongong universitetas ; ir kaip laipsnis padės pasiekti jūsų karjeros tikslų ir siekių.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mūsų kursai nuolat tobulinami, informuoti apie mokslinius tyrimus, struktūrizuoti pagal taikomus rezultatus, kuriuos pripažįsta pramonė ir kurias teikia aukštos kvalifikacijos mokslininkai ir remiami papildomi specializuoti studentų mokymosi ir plėtros ištekliai.

Mūsų skirta studentų aptarnavimo tarnyba yra pagrįsta jūsų individualiais poreikiais. Kiekvieną savaitę konsultacijoms siūlome studentų patarėjų, akademinių darbuotojų ir karjeros konsultantų. Studijų įgūdžių seminarai taip pat atliekami kas savaitę, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę. Mes teikiame keletą socialinių ir pusiau formalių renginių, kurie suteikia jums galimybę bendrauti su savo bendraamžiais, vietos verslo bendruomenės nariais ir absolventais.

Tarptautiniai studentai gali pasirinkti pasirinkti pasirenkamą dalyką, visuotinę darbo praktiką, apimančią praktinę veiklą, susijusią su darbo paieška ir prieigą prie Australijos darbo jėgos, teikiant stažuotes, pramonės projektus ar ne visą darbo dieną.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Wollongong Faculty of Business »

Paskutinį kartą atnaujinta June 25, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
61,488 AUD
Studijų mokesčiai priklauso nuo faktinių metų pradžios ir gali būti keičiami be įspėjimo.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
End Date