Verslo administravimo magistras

Lanksčiausias Vokietijos MBA

Skaitmeninimas, globalizacija ir padidėjusi tvarumo paklausa šiandien kelia problemų įmonėms. Jums reikia kvalifikuotų specialistų ir vadovų, kurie nustato ir įgyvendina novatoriškus ir į ateitį orientuotus verslo modelius . Svarbi jūsų, kaip vadovo, sėkmė yra tai, kiek esate pasirengęs prisiimti atsakomybę ir atverti naujas sritis. Kalbama apie tinklo valdymą ir asmeninį augimą darbo pasaulyje 4.0 .

Baigę studijas galėsite atsakyti į pasaulinių ir skaitmeninių rinkų iššūkius, pasitelkti naujoves ir vadovauti komandoms.

Iš naujo apibrėžkite savo verslo patirtį ir išnagrinėkite mokymo kokybę viename iš 10 geriausių Vokietijos universitetų.

Praktinis aktualumas ir lyderystės ugdymas

Su MBA iš University of Applied Sciences Europe išmokti vadovavimo įgūdžių jums reikia sėkmingai sudėtingas ir skaitmeninių pasaulyje. Tarpdisciplininis mąstymas ir darbas grupėse yra mūsų modulių pagrindas. Teminis planas apima klientų analizę, inovacijų valdymą ir plėtrą , strateginį planavimą įvairiuose įmonės lygiuose , išteklių valdymą ir vadovavimą bei vadovavimą įmonėms ir asmenims.

Tyrimas skirtas studentams iš Vokietijos , kurie nebūtinai yra įgiję verslo administravimo laipsnį, tačiau siekia lyderio pozicijų įmonėje.

Unikalus internetinių studijų, virtualių klasių ir vietoje vykstančių renginių derinys

Europos mokslinio švietimo kokybės užtikrinimo ir plėtros plėtros agentūra FIBAA sako:

„Skaitmeninis mokymasis [pasiekia naują kokybės lygį naudojantis šia sistema“.

119906_pexels-photo-1249158.jpeg rawpixel.com / „ Pexels“

Jūsų privalumai, jei mokysitės pas mus

Mes sukūrėme jums MBA, kuris iš naujo apibūdina jūsų kompetenciją. Naudodamiesi šiuolaikiškiausiomis laikmenomis ir mokymo metodais, tokiais kaip mokymasis bendradarbiaujant ir mokantis vieniems iš kitų, sukuriame vientisą ryšį su praktika.

Naudodamiesi pasaulinio akademinio tinklo pranašumais, mes galime suteikti jums labai holistinį požiūrį į valdymą, kuris atitiktų rytdienos darbo rinkos poreikius ir perkeltų jūsų karjerą į kitą lygį.

Jūsų studijų kursas

Per šešis mėnesius vyksta du moduliai, kuriuose mokiniai dalyvauja. Žemiau esančių modulių savarankiškumas suteikia galimybę lanksčiai pradėti studijas ir yra suderinamas su darbu bei asmeniniu gyvenimu.

Sėkmingai priėmę studentai turės keturias savaites susipažinti su internete pateikiama medžiaga ir užduotimis. Po to per šešias savaites jie dalyvaus paskaitose virtualioje klasėje.

Po to studentai keliauja į atitinkamas vietas Berlyne, Hamburge ir Iserlohn mieste, kur jie dalyvauja seminaruose, trunkančiuose maždaug dvi dienas pagal atitinkamą modulį, ir vietoje parašo galutinį egzaminą raštu.

Internetinės studijos su praktiniais komponentais

Mūsų hibridinis MBA suteikia jums galimybę mokytis tiek prisijungus, tiek neprisijungus, pasirenkant studijų fazių vietą ir laiką. Dėl to jūs nesimokote vienas, bet visada esate susijęs su kitais studentais ir mokytojais.

Jums naudinga mokymosi patirtis, kurioje teorinis turinys derinamas su praktiniu pritaikymu. Inovatyviausi ir efektyviausi mokymosi metodai skatina jūsų valdymo ir vadovavimo įgūdžius. Siekdami atnaujinti naujausią informaciją, mes nuolat plečiame savo programą, kad atspindėtume dabartinius ekonomikos ir verslo pokyčius.

Karjeros MBA

Baigę verslo administravimo magistrą, esate gerai pasirengę eiti vadovaujančias pareigas, turinčias aukštesniojo arba pagrindinio vykdomojo statusą. Jūsų kompetencija neapsiriboja tik viena pramonės šaka, bet gali būti perduota bet kuriai verslo šakai.

Įprastos profesinės sritys po MBA yra:

  • pramonė
  • šeimos
  • Prekybos ar finansų sektorius
  • Menas ir žiniasklaida
  • Telekomunikacijos
  • Socialinė žiniasklaida ir skaitmeninė rinkodara

Studijų mokesčiai ir finansavimas

Bendros verslo administravimo magistrantūros išlaidos yra 9 700 EUR ES pareiškėjams ir 10 670 EUR ne ES pareiškėjams.

Žinoma, jūs turite galimybę sumokėti šią sumą 18 mėnesinių įmokų.

Į studijų kainą jau įskaičiuotos visos jūsų MBA išlaidos (išskyrus kelionės išlaidas). Norėdami finansuoti savo MBA studijas, turite įvairių galimybių, kuriomis galite informuoti mūsų studentų konsultavimo tarnybą. Mūsų svetainėje apie studentų mokesčius ir finansavimą taip pat apibendrinama viskas, ką verta žinoti apie studijų programas Vokietijoje.

Kreipkitės dėl internetinio meistro

Bet kuriuo metu iki studijų modulio pradžios galite atsiųsti mums savo prašymą studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .

Prašymo dokumentus pateikite internetu.

Magistro studijų programos pradžiai taikomi šie reikalavimai:

Privalumai studijų programose kitose valstybinėse ar valstybinėse pripažintose aukštojo mokslo institucijose, taip pat užmokykliniai pasiekimai yra pripažįstami taikant paraišką, su sąlyga, kad nustatoma jų atitiktis atitinkamo studijų kurso pasiekimams. Lygiavertiškumas nustatomas, kai esminio skirtumo neįmanoma įrodyti ir studijų programos, kuriai prašoma kreditų, turinio, apimties ir reikalavimų vykdymas iš esmės yra vienodas. Už tai atsakinga egzaminų komisija. Konkrečios kreditavimo sąlygos ir tiksli jos tvarka yra reglamentuojamos atitinkamose studijų programos egzaminų taisyklėse.

Programa mokoma:
  • Vokiečių
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 20, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
3 semestrus
Ištęstinės
Price
9,700 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date