Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pakelkite savo verslo įgūdžius į kitą lygį ir gaukite tarptautiniu mastu pripažintą apdovanojimą.

Šis kursas skirtas vadovams, kurie nori pakelti savo karjerą, arba tiems, kurie ateityje siekia lyderio vaidmenų. „York York Business School MBA“ plėtoja jūsų kritinį supratimą apie dalykus, susijusius su verslu ir valdymu, ir sustiprina jūsų galimybes maksimaliai išnaudoti individualų ir organizacinį potencialą.

Pagrindiniai faktai

 • Vieta - Jorko miestelis
 • Trukmė - 1 metai visą darbo dieną, 2 metai ne visą darbo dieną
 • Pradžia: 2020 m. Rugsėjis
 • Mokykla - Jorko verslo mokykla

Kurso apžvalga

Jorko verslo mokyklos verslo administravimo magistrai leidžia jums sukurti integruotą ir kritiškai suprantantį vadybos supratimą šiuolaikinių verslo klausimų kontekste.

Skiriamasis MBA programos elementas yra galimybė gauti profesinę akreditaciją iš Chartered Management Institute (CMI) kartu su akademine premija.

Ši programa:

 • Įgalina gerai suprasti įgūdžius, reikalingus atlikti vaidmenis įvairiose organizacijose.
 • Remia tarptautinės rinkodaros įgūdžių ugdymą.
 • Naudoja vertinimo metodus, atspindinčius organizacijos veiklą.
 • Pateikiama palaikanti kritinių apmąstymų platforma, pritaikant akademines teorijas realiose darbo situacijose.
 • Dalyvauja aktyviuose ir palaikomuose forumuose, remiantis praktine patirtimi.
 • Suteiks jums puikią asmeninę ir akademinę paramą, įskaitant akademinį dėstytoją, kuris padės jums visą programą.

Kurso struktūra

1 lygis

Moduliai

 • Dinamiškos darnaus verslo perspektyvos, kreditai: 20, privalomas modulis, 1 semestras
  • Šis modulis skirtas aprėpti šiuolaikinio verslo problemas ir rūpesčius. Taip pat apžvelgiami verslo ir visuomenės santykiai. Jūs įvertinsite, kaip tvarumo koncepcija skatina holistinį pokyčių procesą ir kaip verslas gali atsakingiau elgtis prieš bendruomenę, visuomenę ir globalią aplinką. Išmoksite pritaikyti dėstomas sąvokas verslo valdymo veikloje, kad padidintumėte konkurencinį pranašumą. Taip pat akcentuojamos šiuo metu praktikų ir akademikų diskusijos, pažymint, kad „tvarus verslas“ vystosi, o ne statiškai.
 • Pirmaujančios naujovės ir kultūriniai pokyčiai, kreditai: 20, privalomas modulis, 1 semestras
 • Inovacijos ir pokyčiai yra svarbios organizacijų problemos. Privačiame sektoriuje naujovės yra pagrindinis konkurencijos sėkmės veiksnys. Viešajame ir ne pelno siekiančiame sektoriuje naujovės gali iš naujo sukonfigūruoti paslaugas ir procesus, kad veiksmingiau atitiktų klientų poreikius. Visų rūšių organizacijose vadovai ir specialistai turi mokėti vadovauti pokyčiams ir juos valdyti. Kritiškai įvertinsite teorijas, susijusias su inovacijų ir pokyčių procesais organizacijose.
 • Verslo plėtra ir vertės kūrimas, kreditai: 20, privalomas modulis, 1 semestras
 • Šis modulis nagrinėja valdymo procesų taikymą kuriant ir apibrėžiant naują verslo koncepciją. Tai apima rinkos analizę, konkurentų veiklos analizę ir deramo patikrinimo vaidmenį. Kritiškai išnagrinėsite strateginių sprendimų priėmimo procesą ir ištirsite bei išanalizuosite įvairius metodus ir metodus, naudojamus strateginiame verslo ir paslaugų planavime. Jūs taip pat sukursite supratimą apie planavimo proceso tikslą ir procedūras bei išmoksite planuoti ir vykdyti verslo planą.
 • Visuotinė verslo strategija, kreditai: 20, privalomas modulis, 2 semestras
 • Šis modulis supažindina jus su pagrindinėmis tarptautinio verslo teorijomis ir koncepcijomis. Ji mano, kad strateginis vaidmuo, kurį vaidina tarptautinės firmos (TNC), yra pagrindinis pasaulinės ekonominės sistemos iniciatorius ir formuotojas. Jūs įgysite pagrindinės institucinės ir organizacinės makroekonominės struktūros, valstybės, tarptautinių organizacijų ir regioninių prekybos blokų vaidmens formuojant tarptautinį verslą, vertinimą. Jūs taip pat atsižvelgsite į įvairių nacionalinių verslo sistemų įtaką įmonės strategijai.
 • Apskaita ir finansai priimant sprendimus, kreditai: 20, privalomas modulis, 2 semestras
 • Šiame modulyje jūs sukursite teorijos ir praktikos, susijusios su pagrindiniais finansinės ir valdymo apskaitos aspektais, supratimą. Išnagrinėsite finansinės apskaitos principus ir sąskaitų aiškinimą. Tai apims valdymo apskaitos įvedimą, įskaitant išlaidų apskaitos principus ir trumpalaikius bei ilgalaikius sprendimų priėmimą.
 • Rinkodara ir duomenų analizė, kreditai: 20, privalomas modulis, 2 semestras
 • Šiame modulyje sukursite savo pažintinius įgūdžius ir skaičiavimo mąstymą. Jūs taip pat atsižvelgsite į šių įgūdžių svarbą verslo koncepcijoms, kritinį vertinimą ir profesinius sumetimus. Jūs sukursite gilų duomenų poveikio ir prasmės supratimą. Tai taip pat yra galimybė išnagrinėti duomenų analizės metodą sprendžiant problemas, prognozuojant ir priimant sprendimus verslo kontekste.
 • „Capstone“ projektas, kreditai: 60, privalomas modulis, 3 semestras
 • „Capstone“ projektas yra jūsų galimybė per nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą pasirinkti, apibrėžti, tirti, analizuoti, kurti sprendimus ir daryti įrodymais pagrįstas išvadas apie problemą, susijusią su jūsų tyrimu. Galite pasirinkti visiškai akademinį arba verslo konsultavimo variantą.

Mokymas ir vertinimas

Moduliai pristatomi pasitelkiant įvairias mokymo, mokymosi ir vertinimo strategijas, įskaitant paskaitas, seminarus, mokomuosius dalykus, seminarus ir pasaulinę kavinės stiliaus mokymosi veiklą. Kiekvienas modulis turi virtualią mokymosi aplinką (VLE), kurioje jūs ir kiti studentai dalyvaus diskusijose internete ir mokymosi bendradarbiaujant metoduose.

Naudojamos įvairios vertinimo priemonės, įskaitant pristatymus, kritinius rašinius, aplankus, reflektyvius žurnalus ir atvejo analizės darbą. Kiekvienas modulio dėstytojas suteiks galimybę gauti grįžtamąjį ryšį apie vertinimą ir informuoti apie jūsų darbą prieš pateikiant. Gausite išsamų atsiliepimą apie vertinimą, kad padėtumėte tobulėti ir nuolat tobulinti savo rezultatus. Bus teikiamos konsultacijos, susijusios su plėtra, kitomis tyrimų sritimis ir patarimais, kaip patobulinti savo dalyko žinias.

Kai kurie dalyviai galbūt kurį laiką neužsiėmė formaliu lavinimu ir niekada nebuvo studijavę verslo magistrantūroje. Bus prieinami studijų įgūdžiai, akademinės analizės ir rašymo tvarka.

„York Business School“ įmonėje yra unikalus paramos mechanizmų asortimentas, padedantis skatinti ir palaikyti mokymąsi:

 • Paskirtas akademinio rašymo dėstytojas, kurį galite sutikti vienas su kitu, kad lavintumėte savo kritinius ir akademinius rašymo įgūdžius.
 • Studentų dalyvavimo direktorius, kuris stebi mokymąsi ir tobulėjimą bei siūlo sielovadą ir paramą.
 • Mažos klasės - seminaruose gali dalyvauti ne daugiau kaip 25 studentai.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

 • 2: 2: JK arba NARIC sąraše esančios institucijos bakalauro laipsnis
 • Patirtis: Dabartinė arba naujausia darbo patirtis susijusioje disciplinoje

Kvalifikacijos

 • Norint įstoti į šį magistro laipsnį, reikia bent 2: 2 bakalauro laipsnio atitinkamoje disciplinoje iš JK ar NARIC sąraše esančios institucijos.
 • Jei jūsų pagyrimo laipsnis nėra susijusios disciplinos, tačiau galite parodyti didelę profesinę patirtį šiuo klausimu, jūsų paraiška bus svarstoma.
 • Jei esate tarptautinis studentas, turėsite parodyti patirtį ar kvalifikaciją, lygiavertę aukščiau išvardytoms.
 • Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, turite įrodyti, kad mokėjote anglų kalbą IELTS 6.0 lygiaverte arba lygiaverte (be įgūdžių, žemesnių nei 5,5).

Patirtis

 • Norint įstoti į šį magistro laipsnį, reikės parodyti esamą ar naujausią darbo patirtį. Tai leis jums visiškai įsitraukti į kursą.

APEL politika

 • Jei negalite įvykdyti šių būtiniausių reikalavimų, gali būti įmanoma atsižvelgti į ankstesnio patirtinio mokymosi akreditavimo (APEL) įrodymus kaip alternatyvų metodą, taikomą norint patenkinti programą. Tokiu atveju gali būti pateiktos tinkamos nuorodos ir užimtumo dokumentai, pagrindžiantys pareiškėjo priėmimo į šalį atvejį.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir strategija „ES 2020“ - 21

Studijų mokestis už 2020 m. Įstojimą į šią magistrantūrą yra 12 500 svarų sterlingų nuolatiniams JK / ES, Džersio, Gernsio ir Meno salų studentams.

JK / ES, Džersio, Gernsio ir Meno salų studentams, studijuojantiems neakivaizdinėmis studijomis, mokestis už mokslą už 2020 m. Įstojimą į šią magistrantūrą yra 6 250 svarų sterlingų per metus.

Yra galimybės gauti paskolas antrosios pakopos studijoms, kurios padės sumokėti už magistro kursus. Sužinokite daugiau apie antrosios pakopos studijų finansavimo galimybes.

Tarptautinė (ne ES) 2020–21 m

Studijų mokestis už 2020 m. Stojimą į šį magistrantūrą yra 15 000 svarų sterlingų tarptautiniams studentams.

Dėl imigracijos įstatymų tarptautiniai studentai, turintys 4 pakopos vizą, turi mokytis dieninėse studijose. Norėdami gauti daugiau informacijos apie vizų reikalavimus ir trumpalaikes studijų vizas, apsilankykite Tarptautinių vizų ir imigracijos puslapiuose.

Alumni stipendijos

Jei tęsiate magistrantūros studijas iškart po to, kai studijuojate pas mus bakalauro laipsnyje, siūlome sumažinti mokesčius, atsižvelgiant į jūsų pasiektą laipsnio klasifikaciją.

Jei šiais metais baigsite bakalauro laipsnį York St John University jums gali būti suteikta teisė:

 • 50% sumažinamas kursų mokestis, jei pasieksite 1-ą vietą
 • Sumažinimas 35%, jei pasiekiama 2: 1
 • 20% sumažinimas, jei pasiekiama 2: 2

Šie sumažinimai taikomi visiems Jorko ir Londono dėstomiems magistro, magistro, magistrantūros ir MRes kursams, išskyrus fizioterapijos (išankstinės registracijos) magistrantūros, ergoterapijos (išankstinės registracijos) magistrus ir visus PCGE kursus.

Visiems York St John University absolventams gali būti taikoma 10% nuolaida jų magistrantūros studijoms, nesvarbu, kada baigėte studijas. 10% nuolaida absolventams nebus pridedama prie šių lengvatų.

Su kursu susijusios išlaidos

Studijuodami savo laipsnį, gali kilti papildomų išlaidų, susijusių su jūsų kursu. Tai gali būti asmeninės įrangos ir raštinės reikmenų, knygų ir pasirinktinai išvykų įsigijimas.

Karjeros rezultatai

Mūsų darbuotojai ir studentai yra ambicingi. Mes dirbame kartu, kad ugdytume besimokančius kaip kūrybingo mąstymo piliečius, pasirengusius užtikrinti aukštos kvalifikacijos darbą. Mes didžiuojamės, kad esame 25 geriausių šalies universitetų užimtumo srityje. (2017 m. „DLHE“)

„York Business School“ per šešis mėnesius po studijų baigimo 2017 m. Absolventų skaičius sudarė 94,8%, o pastaruosius dvejus metus šis skaičius kasmet didėjo. Absolventų profesinį ar vadybinį darbą ar tolimesnes studijas sudarė 67,5 proc., Ir tai taip pat padaugėjo.

Naujoviški, specialūs moduliai, tokie kaip „Data Analytics“ ir „Blockchain“, suteiks pramonėje paruoštus ir perduodamus įgūdžius, reikalingus konkurenciniam pranašumui rinkoje.

Programa leis patobulinti jūsų sugebėjimą dirbti įvairiose grupėse ir komandose bei sustiprinti projektų valdymo ir sprendimų priėmimo galimybes, o tai yra labai svarbu, kai vadovaujate versle.

Galite apsvarstyti galimybę pradėti savo verslą. Vadovavimo ir derybų įgūdžiai, kuriuos ugdote magistrantūros metu, taip pat jūsų kontaktai ir žinios suteiks jums puikias galimybes žengti šį šuolį. Kartu su šia programa galima rasti mūsų specialią pradinę programą „Grad2Director“. Tai leidžia dirbti su mūsų specialistų komanda ir kreiptis dėl finansavimo galimybių norint įkurti savo įmonę. „Grad2Freelancer“ programa taip pat galima tiems, kurie nori dirbti laisvai samdomų specialistų ar konsultavimo pagrindu.

Kursas taip pat gali paskatinti jus tęsti antrosios pakopos studijas per MPhil ar PhD.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau