Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

" Lincoln International Business School MBA " sukurta siekiant suteikti jums kūrybinę ir bendradarbiavimo mokymosi patirtį, pagrįstą mūsų pagrindinėmis vertybėmis - etiška, tvari ir atsakinga vadovybė. Mūsų MBA yra pritaikytas siekiant pagerinti savo profesinį ir asmeninį lyderystės plėtotę, naudojant techninius, analitinius ir minkštus įgūdžius, kurie yra esminiai dalykai, siekiant sėkmės šiuolaikinėje verslo aplinkoje.

Mūsų MBA vadovaujasi UN PRME iniciatyva, užsiimant globaliais iššūkiais aistra, entuziazmu ir atkaklumu per mūsų aktyvų mokslinių tyrimų tinklą.

"Lincoln International Business School MBA" akcentai yra šie:

 • Individualizuotos lyderystės plėtros veikla
 • "Executive Career Coaching"
 • Gyvi konsultacijos projektai
 • Intensyvus derybų mokymas
 • Darbo vietos galimybė
 • LIBS Connect prisijungimas prie verslo tinklų

Atsižvelgdami į savo karjeros tikslus, siūlome jums patarimus ir instruktavimą, kad padėtume save laikytis individualiu vadovavimo planu, leidžiančiu pasitikėti savo sprendimu ir būti stipriu lyderiu sudėtingoje pasaulinėje aplinkoje. Mes siekiame ugdyti stiprius ir ilgalaikius santykius, kurie gali suteikti jums jausmą priklausyti mūsų bendruomenei ir iš kurios išplečiamas jūsų asmeninis tinklas ir perspektyvos.

Kaip tu studijuojate

Lincoln International Business School MBA apima pagrindinius ir pasirenkamuosius modulius, kurių tikslas - sujungti klasių mokymąsi su tikromis organizacijomis. Pagrindiniai moduliai yra skirti įgyti įgūdžių kiekvienam pasauliniam vadovo poreikiui, tuo tarpu pasirinktiniai moduliai ir disertacija suteikia jums galimybę specializuotis.

Paskaitos ir seminarai suteikia galimybę įsitraukti ir aptarti pasaulinio verslo bei lyderystės pagrindus rengiant seminarus ir mokymus grupėse. Tvarkaraštis yra lankstus, nes tai leidžia užsiėmimus klasėje, grupines ir savarankiškas studijas.

Projekto modulis skirtas puikiai supažindinti su konsultacijomis. Galite užmegzti ryšį su klientu, kad atliktumėte tyrimą, atitinkantį jų padėtį ir norus. Studentai anksčiau vedė "Live Consultancy Projects" su daugeliu aukšto lygio organizacijų, tokių kaip "Siemens", "British Steel", "Dynex" ir YMCA.

"Lincoln International Business School MBA" apima lyderystės ugdymo veiklą, taip pat derybinius seminarus, kurie yra blokų siūlomų modulių dalis. Per savo narystę "LIBS Connect" galėsite lankyti paskaitų iš pramonės atstovų ir lyderių. Ankstesniam pasisakymui dalyvavo universiteto kancleris Lordas Adebowale CBE, BBC patikėtinis ir ne vykdomasis direktorius Suzanna Taverne ir "Siemens" generalinis direktorius Juergen Maier.

MBA studijos apima didelę savarankiškų studijų dalį, tiriant paskaitų ir seminarų medžiagą. Paprastai tikimasi, kad klasės studentai kiekvieną valandą praleis dvi – tris valandas savarankiškame tyrime. Dėstomi moduliai paprastai turi 36 kontaktines valandas (paskaitos, seminarai ir praktiniai užsiėmimai) per vieną semestrą.

funkcijos

"Lincoln International Business School MBA" akcentai yra šie:

 • Individualizuotos lyderystės plėtros veikla
 • "Executive Career Coaching"
 • Gyvi konsultacijos projektai
 • Intensyvus derybų mokymas
 • Darbo vietos galimybė
 • LIBS Connect prisijungimas prie verslo tinklų

Įstojimo reikalavimai 2018-19

Mažiausiai 2: 2 turi pagyrimo laipsnį ir darbo patirtį. Paprastai tikimasi, kad studentai turės mažiausiai dvejų metų atitinkamą darbo patirtį.

Absolventai, turintys mažiau nei dvejų metų atitinkamą patirtį, privalo pateikti 300–500 žodžių tikslą patvirtinantį pareiškimą.

Jūsų teiginyje turi būti:

 • Neakivaizdinis darbas
 • Savanorių veikla
 • Studentų vadovavimo vaidmenys universitete (pvz., Klubuose ir organizacijose)
 • Vadovavimo ar darbo patirtis organizacijoje

Be to, studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, turi turėti anglų kalbos IELTS 6.0 arba lygiavertę kvalifikaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau