Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

INSEAD vienerių metų MBA programa yra apie akademinį griežtumą, nuostabią įvairovę, puikias karjeros galimybes ir puikų absolventų tinklą. Dalis mano vaidmens yra susitikimai su mūsų absolventais iš viso pasaulio, ir vienas dalykas, kurį jie visada sako apie savo MBA patirtį, yra: „Tai buvo geriausi mūsų gyvenimo metai!“

Su trimis visiškai integruotais miesteliais Europoje, Azijoje ir Viduriniuose Rytuose ir daugiau nei 90 skirtingų tautybių klasėje, jokia kita verslo mokykla nesiūlo tokios daugiakultūrės patirties. Taigi, jei jūs ieškote vietos, kurioje nėra dominuojančios kultūros, kur galite būti tikrasis „aš“ ir kur esate tarp draugų: nežiūrėkite toliau, mes visi esame šie ir dar daugiau INSEAD !

Pagreitinta dieninės MBA programos programa ugdo sėkmingus, apgalvotus vadovus ir verslininkus, kurie sukuria vertę savo organizacijoms ir jų bendruomenėms, o mes ieškome protingų, įvairiapusių kandidatų, kurie mano, kad verslas gali būti jėga labui.

Laukiu jūsų paraiškos!

Minas Huy Lai

INSEAD MBA programos vykdantysis direktorius

Pagrindiniai faktai

  • 10 mėnesių - programos trukmė
  • 29 - vidutinis amžius
  • 6 metai - vidutinė darbo patirtis
  • 680–750 - GMAT diapazonas (vidutinis 80%)
  • 90 - Tautybės
  • 352 - Moterys sudaro INSEAD MBA klasę

Būkite jaudinančio, dinamiško ir įvairiapusio studentų kūno dalis

MBA programa yra jūsų žingsnis į sėkmingą ateitį kaip konkurencingo, pasaulinio verslo pasaulio lyderis. Mes tikime, kad mūsų multikultūrinė aplinka, susidedanti iš studentų, atstovaujančių daugiau nei 90 tautybių, ir tarptautinio fakulteto pasaulinio lygio verslo ekspertų, yra ideali jūsų profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

MBA priėmimo komanda ieško žmonių, turinčių intelektualų smalsumą, asmenines savybes, kad galėtų prisidėti prie daugybės INSEAD veiklų ir noro įsitvirtinti griežtoje akademinėje programoje. Mes laukiame paraiškų iš viso pasaulio, nepriklausomai nuo rasės, religijos, lyties, spalvos ar finansinės būklės. Mūsų tikslas yra sukurti įdomų, dinamišką ir įvairiapusį studentų būrį.

128269_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPriekinis kelias / Unsplash

Paraiška

Privalomos priėmimo į INSEAD MBA programą sąlygos yra internetinės paraiškos formos ir būtinų patvirtinamųjų dokumentų, pateiktų žemiau, pateikimas.

Internetinė programa

Visas paraiškų teikimo procesas atliekamas naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema. Galėsite dirbti skirtingose programos dalyse atskirai. Prieš atsijungdami, būtinai išsaugokite visus savo duomenis, kad vėliau galėtumėte grįžti prie jų.

Palaikomi dokumentai

Patvirtinamieji dokumentai turi būti įtraukti į jūsų paraišką ir gauti iki paraiškos pateikimo termino dienos arba tą dieną. Jūsų paraiška nebus įvertinta, kol nebus gauti visi toliau išvardyti elementai, be internetinių elementų. Pridėkite patvirtinamuosius dokumentus naudodamiesi internetine paraiškų sistema.

Oficialus transkriptas

Jūsų nuoraše turėtų būti nurodytas diplomas ir pažymiai, gauti iš kiekvieno kolegijos ar universiteto, kuriame lankėtės. Mes priimame nuorašus anglų ar prancūzų kalbomis. Prie visų kitų turi būti pridedamas patvirtintas vertimas į anglų kalbą. Ant kiekvieno nuorašo turi būti oficialus institucijos antspaudas ir parašas.

Datos ir galutiniai terminai

Kol vykdysime etapinį priėmimo procesą, kiekviename ture turėdami keturis galutinius terminus kiekvienam iš dviejų suvartojimų per metus, paraiškos bus peržiūrimos vykstant priėmimo procesui. Tai reiškia, kad interviu ir galutinio sprendimo priėmimo terminai, kuriuos matote žemiau, yra paskutinės datos, iki kurių jūs turėtumėte gauti savo sprendimą, tačiau tai gali būti ir anksčiau. Būkite tikri, kad sprendimų paskelbimas anksčiau nei paskelbti galutiniai terminai nedaro įtakos nuodugniam mūsų paraiškų vertinimui. Atminkite, kad nors konkurencija kiekviename etape yra lygi, kuo anksčiau priimate leidimą, tuo daugiau laiko turite užsitikrinti finansavimą ir pasirūpinti logistika. Nauja internetinė paraiškos forma atidaroma maždaug prieš du mėnesius iki kiekvieno 1 raundo paraiškų pateikimo termino.

Rugsėjo įsiurbimas

Galutinis paraiškos pateikimo terminas Pranešimas apie interviu sprendimą Pranešimas apie galutinį sprendimą
1 turas 2019 m. Rugsėjo 18 d 2019 m. Spalio 18 d 2019 m. Lapkričio 22 d
2 turas 2019 m. Lapkričio 06 d 2019 m. Gruodžio 06 d 2020 m. Sausio 24 d
3 turas 2020 m. Sausio 15 d 2020 m. Vasario 14 d 2020 m. Kovo 20 d
4 turas 2020 m. Vasario 26 d 2020 m. Kovo 27 d 2020 m. Balandžio 30 d

Sausio įleidimas

Galutinis paraiškos pateikimo terminas Pranešimas apie interviu sprendimą Pranešimas apie galutinį sprendimą
1 turas 2020 m. Kovo 11 d 2020 m. Balandžio 10 d 2020 m. Gegužės 15 d
2 turas 2020 m. Gegužės 6 d 2020 m. Birželio 5 d 2020 m. Liepos 10 d
3 turas 2020 m. Birželio 24 d 2020 m. Liepos 24 d 2020 m. Rugsėjo 4 d
4 turas 2020 m. Liepos 28 d 2020 m. Rugpjūčio 28 d 2020 m. Rugsėjo 25 d

Investavimas į savo ateitį

INSEAD MBA suteikia visą gyvenimą dividendų tiek profesionaliai, tiek asmeniškai. Tačiau siekti MBA, tai yra rimtas laiko ir pinigų įsipareigojimas - investicija, kurią pareiškėjai turi atidžiai apsvarstyti ir numatyti.

Norėdami suprasti finansinius įsipareigojimus, reikalingus norint dalyvauti INSEAD MBA programoje, apsilankykite mūsų skyriuje MBA išlaidos ir mokesčiai. Svarbu anksti apsvarstyti savo finansavimo ir finansavimo galimybes paraiškų teikimo proceso metu, tai gali būti santaupos, paskolos ar stipendijos. Pirmiausia galite sužinoti, ar turite teisę kreiptis dėl kokios nors stipendijos ar paskolos, nurodytos mūsų svetainėje.

Nors atsakomybė už savo metų finansavimą INSEAD galiausiai tenka jums, MBA finansinės pagalbos biuras gali padėti planuoti INSEAD MBA programos finansavimą.

Kaina ir mokesčiai

Mokestis už liepą vyksiančią klasę nustatomas kiekvienų metų gruodžio mėn. Mokesčiai už gruodį vyksiančią klasę skelbiami birželio mėn.

Už mokslą mokama suma už 2020 m. Sausio ir rugsėjo mėn. Yra 87 000 EUR, o 2021 m. Sausio mėn. - 89 000 EUR. Mokesčiai mokami dalimis.

Mokestis už mokslą apima visą spausdintą kursų medžiagą, prieigą prie INSEAD bibliotekos, galimybę naudotis universiteto miestelio informacinių technologijų paslaugomis, kalbos mokymą ir testus *, studentų tarybos mokesčius, patekimą į sporto salę, vizitines korteles, spausdinimą ir sveikatos draudimą.

* Taikoma tik tam tikroms kalboms

Karjeros galimybės

Mūsų pasaulinė komanda Karjeros plėtros centre yra skirta padėti jums jūsų karjeros kelionėje nuo prieš pradedant koją miesteliu iki baigiant MBA programą.

  • 91% įdarbintų po 3 mėnesių
  • 78% pakeista karjera (sektorius, darbo šalis ar darbo funkcija)
  • Vidutinis darbo užmokestis 109 800 USD (USD)
  • INSEAD absolventus įdarbino 300 bendrovių
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Skaityti mažiau
Fontenblo , Singapūras , Abu Dabis , San Franciskas + 3 Daugiau Mažiau