Mūsų programa

Jei jūsų tikslas yra perkelti savo karjerą ir asmeninę pažangą į naujus aukštumus, mūsų MBA programa yra skirta jums. Adventist University of Africa siūlo magistrantūros programą dirbantiems specialistams ir nuolatiniams studentams. Mūsų MBA programa yra apie šviežią mąstymą, novatorišką vadovavimą, valdymą, teigiamą poveikį, socialinę atsakomybę, dvasines ir etines vertybes profesinės kompetencijos pusiausvyrai. Taigi, MBA programa pabrėžia tris pagrindinius valdymo aspektus: strateginį mąstymą, funkcinį efektyvumą ir efektyvų sprendimų priėmimą remiantis kiekybiniais ir kokybiniais duomenimis. Kiekvienas programos kursas suteikia galimybę plėtoti sprendimų priėmimo įgūdžius praktinėse situacijose.

Mūsų mokymo programa

Mokymo programos seka yra kruopščiai sukurta, kad būtų sukurtos klasės, pagrįstos tradicine vadybos teorija, ir susijusios su problemomis ir tendencijomis, su kuriomis šiandien susiduria organizacinė lyderystė. Jis siūlo integruotą kursų seką, kuri skatina supratimą apie visą organizaciją, o ne tradicinį, disciplinos metodą. Be to, mūsų kursų pristatymas suteikia lankstumo, patogumo ir paprastos prieigos, kad studentai galėtų lankyti kursus iš kur jie yra. Informacinės technologijos yra neatsiejama kiekvieno kurso pristatymas, įskaitant turinio medžiagos pristatymą, studentų užduotis ir bendravimą su studentais.

MBA specializacijos

Studijų programą galima pasirinkti šiose srityse:

 • Apskaita
 • Valdymas
 • Informacinės sistemos
 • Finansai
 • Sveikatos priežiūros valdymas

Kodėl prisijungti prie AUA MBA programos?

 • AUA yra Chartered University;
 • Mūsų internetinė programa suteikia lankstumo, patogumo ir lengvai prieinamą informaciją, leidžiančią priimti kursus iš bet kur;
 • AUA yra šiuolaikinis universitetas, stiprinamas įvairovės ir kokybės bei kompetencijos dėka;
 • AUA yra gerai kvalifikuotas ir specializuotas tarptautinis fakultetas, turintis didelę patirtį verslo ir mokslinių tyrimų srityje;
 • AUA siūlo vertybėmis pagrįstą išsilavinimą, kuris rengia absolventus socialiai atsakingiems ir etiškai vertingiems;
 • Mūsų interaktyvios klasės padeda mokiniams mokytis vieni iš kitų karjeros ir darbo patirties;
 • Mūsų programa siūlo profesionalius tobulinimo seminarus ir ekskursijas, skirtas lenkų savo vadovavimo ir vadovavimo įgūdžiams.

Reguliarus MBA

Jei jūsų karjera nepakankamai sparčiai juda arba nuveda į teisingą kryptį, atėjo laikas pradėti kurti savo galimybes. Reguliarus MBA yra skirtas asmenims, kurie nori dinamišką aplinką visą darbo dieną MBA ir lankstumą tęsti savo dabartinę karjerą. Studentai paprastai turi klasę nuo 5:30 iki 20:30 pirmadieniais - ketvirtadieniais su kai kuriomis sekmadienio sesijomis. Programa gali būti baigta per 18 - 24 mėnesių.

MBA kohortas

Šis unikalus kohortos formatas yra skirtas asmenims, dirbantiems iš įmonių, viešųjų ir ne pelno siekiančių sektorių, kurių užimtas tvarkaraštis jiems negali leisti vakaro ar savaitgalio užsiėmimų. Paprastai kursai pristatomi per 11 savaičių nuo intensyvių klasių per dvejus metus. Programa sujungia didelį aukšto lygio specialistų iš skirtingų Afrikos dalių skerspjūvį, todėl MBA Cohort yra daug turtingesnė ir jomis kuriami ryšiai visą gyvenimą. Tai labiau tinka darbuotojams, kurie yra remiami ir remiami jų organizacijų dėl laiko faktoriaus. Norėdami pritaikyti įvairius tvarkaraščius skirtingam studentų kūnui, AUA siūlo tris MBA kohortų tvarkaraščius kiekvienais metais mūsų pagrindiniame miestelyje (Kenijoje) ir pratęsimo universitetuose Ganoje (Valley View University) ir Pietų Afrikoje (Helderberg College).

Priėmimo sąlygos

 • Pareiškėjai turi turėti pirmąjį laipsnį pripažintame universitete, turėdami ne mažiau kaip 3,0 balo taškų vidurkį (4,0 balo skalėje) arba jo ekvivalentą. Pareiškėjai, kurių GPA sumažėja žemiau 3,0, turi būti vertinami ir siūlomi laikinai įvežami ir stebimi, kad būtų užtikrinta, jog pirmuosius du semestrus jie išlaikys minimalią 3,00 GPA.
 • Be to, pareiškėjai turėtų turėti ne mažiau kaip dvejų metų magistrantūros darbo patirtį.
 • Be to, tikimasi, kad pareiškėjai prašys savo buvusių universitetų ir (arba) įdarbinančios organizacijos pateikti du rekomendacinius laiškus (tinkamumą ir pobūdį) tiesiogiai AUA priėmimo biurui.

Paraiškų formas galite atsisiųsti iš mūsų interneto svetainės (www.aua.ac.ke), užpildyti ir išsiųsti registratoriaus biure, advokatų Adventist University of Africa , Privatus krepšys 00503 Mbagathi, Nairobis - Kenija.

Priėmimas į MBA programą yra visiškai pagrįstas. Priėmimo kriterijų tikslas - pasirinkti asmenis, kurie įrodė savo įsipareigojimą asmeniniam ir profesiniam augimui.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 4, 2019
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Sau. 2020
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date