Oficialus aprašymas

Mūsų MBA programa suteiks jums praktinių vadovavimo įgūdžių ir pažangių žinių klestėti valdymo pozicijas.

Šiandienos į paslaugas orientuota ekonomika suteikia vadovams didžiulį naujų produktų asortimentą, plėtoja technologijas ir besivystančias rinkas. Globalizuotas pasaulis skatina daugiau tarptautinių partnerysčių ir susijungimų nei bet kada anksčiau. Mes auginome savo specializacijas, kad patenkintume pokyčius, kaip ir kur darome verslą.

Mes padėsime jums sukurti niuansų supratimą apie naujausias galimybes ir iššūkius pasaulinėje verslo aplinkoje.

Studijų kursas

Dauguma studentų užbaigia savo 42 kreditų programą per 2-3 metus pagal ne visą darbo laiką. Siūlome septynias specializacijos sritis:

 • Verslumas
 • Teismų apskaita
 • Generalinis direktorius
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Sveikatos priežiūros valdymas
 • Tarptautinis verslas Finansai
 • Rinkodara

Visos specializacijos prasideda pagrindiniais kursais, kurie suteikia platų vaizdą apie pagrindines verslo koncepcijas. Tada studentai imasi pažangių kursų savo pasirinktoje specializacijoje ir baigia kursą.

Mes taip pat siūlome absolventų verslo parengiamąjį kursą (600 GBP, 6 kreditai) studentams, kurie nėra baigę bakalauro studijų prielaidų.

Verslumas

Verslumo specializacija yra sėkmingo verslininko pagrindas, nagrinėjant pagrindines organizacines ir vadybines koncepcijas. Studentai atranda naujus būdus, kaip sujungti išteklius, pradėti solo projektus ir stambias įmones, ieškoti rizikos kapitalo ir angelų finansavimo bei strategiškai kurti verslumo iniciatyvas.

Teismų apskaita

Teismo ekspertizės specializacija padeda studentams plėtoti pagrindinius įgūdžius, reikalingus užkirsti kelią, nustatyti ir aptikti sukčiavimą. Šis praktikuojantis laipsnis supažindina studentus su tyrimo, prevencijos ir ataskaitų teikimo praktika, pagrindine teismo ekspertizės apskaitai.

Generalinis direktorius

Bendrosios vadybos specializacija rengia studentus valdyti verslo, organizacines ir kultūrines iniciatyvas vis sudėtingesnėje pasaulio verslo aplinkoje. Programa integruoja pagrindines pagrindines teorijas, modelius ir geriausią praktiką iš įvairių disciplinų, įskaitant antropologiją, psichologiją ir sociologiją, siekiant ugdyti studentų pasaulines perspektyvas ir praktinius supratimus apie žmonių valdymą ir produktyvumą pasaulinėje aplinkoje.

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Žmogiškųjų išteklių valdymo specializacija rengia studentus kaip verslo dalyvius per integruotą verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo mokymo programą. Ši specializacija sukuria žmogiškųjų išteklių valdymą ir į verslą orientuotus įgūdžius, susijusius su organizacijos ir kultūros tikslų pasiekimu.

Sveikatos priežiūros valdymas

Sveikatos priežiūros vadybos specializacija suteikia profesionalams daugiadalykę mokymo programą, apimančią pagrindines sąvokas, modelius ir geriausią praktiką iš verslo, sveikatos priežiūros valdymo ir giminingų mokymo programų. Programoje daugiausia dėmesio skiriama sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatos tendencijoms bei klausimams, pvz., Valdomai priežiūrai, teisėms ir etikai, vadybai ir ekonomikai, verslumui ir rinkodarai.

Tarptautinis verslas Finansai

Tarptautinio verslo finansavimo specializacija skirta studentams, norintiems intensyviai studijuoti pasaulinius verslo klausimus arba planuoti karjerą tokiose srityse kaip tarptautinė prekyba, tarptautinės įmonės ar tarptautiniai finansai. Ši specializacija suteikia gilias žinias apie įvairias verslo disciplinas, tarptautinių įmonių multikultūrinio poveikio supratimą ir žinias apie etikos klausimus pasaulio ekonomikoje.

Rinkodara

Ši specializacija teikia pažangiosios rinkodaros teorijos ir kūrybiškumo mokymus, taip pat pažangiausias žinias skaitmeninėje ir socialinėje žiniasklaidoje. Absolventai yra pasirengę patekti į rinkodaros skyrius, verslo organizacijas, taip pat patys įsitraukti į nuolat besikeičiančią darbo rinką.

Pagrindiniai kursai

 • MBAN 601 - Strateginio valdymo ir sprendimų priėmimo apskaita
 • MBAN 602 - informacinės technologijos efektyviam valdymui
 • MBAN 603 - Rinkodara: prekės ženklas ir diferencijavimas
 • MSBN 604 - valdymas naujuoju tūkstantmečiu
 • MSBN 605 - etika pasaulinėje rinkoje
 • MBAN 606 - kiekybinė analizė
 • MBAN 607 - pokyčių valdymas
 • MBAN 608 - vadybiniai finansai
 • MBAN 609 - žmogiškojo kapitalo valdymas daugiakultūrėse
Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta January 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
2 - 3 metų
Ištęstinės
Price
775 USD
- už kreditą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date