Verslo administravimo magistrantūros MBA yra neseniai baigusių studijų programa, kuri suteikia jauniems specialistams pasaulinį verslo vadybos vaizdą ir galimybę pradėti savo profesinę karjerą (per stažuotę (mokymąsi darbe), kurią CESTE teikia visiems savo studentams. jau neveikia). Programa suteikia tvirtą žinių, priemonių ir kompetencijų pagrindą įvairiose verslo srityse, kad jauni profesionalai įgytų universalumo jausmą, kuris yra esminis versle šiandien, taip pat leidžiant profesionalui savo dabartiniame darbe pateikti įgyti kuo daugiau jų mokymosi ir įgytų žinių.

Verslo administravimo magistrantūros MBA yra neseniai baigusių absolventų programa, kuri suteikia jauniems specialistams pasaulinį verslo vadybos vaizdą ir galimybę pradėti savo profesinę karjerą (per praktiką (mokymąsi darbe), kurį CESTE teikia visiems savo studentams, kurie jau neveikia). Programa suteikia tvirtą žinių, priemonių ir kompetencijų pagrindą įvairiose verslo srityse, kad jauni profesionalai įgytų universalumo jausmą, kuris yra esminis versle šiandien, taip pat leidžiant profesionalui savo dabartiniame darbe pateikti įgyti kuo daugiau jų mokymosi ir įgytų žinių.

CESTE, nuo patirties, įgytos kuriant ir vykdant MBA programas, ir iš jos supratimo apie darbo rinką, sukūrė profesinio MBA, kuris yra verslo administravimo magistras, kad dalyvis galėtų jį pasiekti, taip pat po stažuotės (mokymasis darbo vietoje).

109453_pexels-photo-872957.jpegrawpixel.com / Pexels

Kas tai yra?

Verslo administravimo magistras yra specialiai sukurtas universitetų ir verslo mokyklų absolventams, kurie nori sujungti antrosios pakopos laipsnį su praktika (mokymasis darbo vietoje). Ji taip pat prieinama tiems, kurie yra vyresni nei 25 metų, neturintys universitetinio išsilavinimo ir kurie gali įrodyti, kad jie turi patikimą ir lygiavertę verslo patirtį.

Šioje programoje mes sprendžiame visą verslo pasaulį, visame pasaulyje ir visapusiškai, mokydami studentus žinių, metodų ir elgesio, kuris dalyvauja priimant sprendimus bet kokio profesionalo, kuris šiuo metu ar ateityje užims atsakomybės poziciją įmonėje.

Tikslai

Programos tikslai:

 • Siekiant ugdyti strateginę mentalitetą, kad būtų galima prisitaikyti prie naujos dinamiškos, konkurencingos ir neaiškios aplinkos, kurią dabartinės įmonės veikia šiandien.
 • Plėtoti vadovavimo ir komandinio darbo gebėjimus .
 • Tobulinti ir stiprinti analizės ir kūrybinių sprendimų priėmimo gebėjimus .
 • Įgyti ir įtvirtinti žinias .
 • Mokyti taikyti pažangiausius valdymo metodus, naudojant labai praktinę metodiką ir remiantis išbandyta ir tikra patirtimi .
 • Sudaryti suderinamą praktiką (mokymąsi darbo vietoje) per „Club de Empresas CESTE“, kuris leidžia studentams, kurie šiuo metu nedirba, pradėti aktyvią profesinę patirtį per 12 mėnesių, pasibaigus galimybei pasamdyti.
 • Suteikti galimybę greitai integruotis į darbo jėgą ir parengti studentą įgyti trumpalaikių pareigų .

Turinys

Programa apima visas verslo sritis, susijusias su vadyba ir administravimu: rinkodara, finansai, žmogiškieji ištekliai, gamyba, logistika, kokybės vadyba, verslo organizavimas, bendras valdymas, informacinės sistemos ir kt.

Taip pat nagrinėjami tokie dalykai kaip ekonomika, darbo teisė, kiekybiniai tyrimų metodai, ataskaitų rengimas ir pateikimas, sprendimų priėmimas ir kt., Kurių supratimas yra esminis bet kuriam vadovui.

Programos struktūra yra vienetas, kuris užtikrina maksimalų mokymąsi visose skirtingose srityse. Tokiu būdu studentų eksperimentas su kiekviena iš įvairių įmonės sričių ar padalinių.

Profesinės karjeros kelias

„CESTE-Escuela Internacional de Negocios“ per savo „Servicio de Desarrollo Profesional“ turi „Convenios de Colaboración“ (Bendradarbiavimo sutartis), skirtą stažuotis (mokytis darbo vietoje) tiems studentams, kurie yra įtraukti į verslo administravimo magistro laipsnį ( MBA) svarbiausiose Aragono verslo pasaulio įmonėse, kurių didžioji dalis priklauso „Club de Empresas CESTE“.

Tikslas yra skatinti CESTE studentų dalyvavimą įmonėse, turinčias pozicijas, kurios plėtoja jų kokybišką stažuotę (mokymąsi darbo vietoje) ir turi ateities perspektyvų.

Oficialus Britų laipsnis

CESTE laikomės britų švietimo modelio , atitinkančio QAA standartus (Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūra) ir prižiūri Galeso universitetas (Velso universitetas). Šis modelis vadovaujasi tiek mūsų modulių ir klasių projektavimu, tiek atnaujinimu, ir mūsų švietimo naujovėmis, visuomet veiksmingiau ieškant naujų mokymo priemonių ir metodų.

Pagal Britanijos švietimo modelį, mūsų metodika yra:

 • Dinamiška ir nuolat peržiūrima.
 • Naujoviški, taikant naujausias švietimo tendencijas, pavyzdžiui, valdymo modeliavimą, dizaino mąstymą ar vaidmenų žaidimą.
 • Praktinis, kad mūsų studentai galėtų kurti savo supratimą, procedūras ir darbo stilius.
 • Suasmenintas, susitelkęs aplink mažas grupes ir atidžiai stebint kiekvieno studento gebėjimus ir unikalumą.
 • Autentiška asmeninė patirtis, skatinanti studentus plėtoti savo didžiausią potencialą.
 • Šiuolaikiškas, pasinaudodamas naujausiomis metodologinėmis tendencijomis () ir dabartinėmis technologijomis bei jų galimybėmis (kiekvienas studentas gauna nešiojamąjį kompiuterį ir jų studijų programos pradžią kaip darbo priemonę).

109448_Metodologia.jpg

Specializacijos laukas (-ai)

Verslo vadyba ir administravimas

Pastaraisiais metais verslo valdymo pokyčiai (ir iššūkiai) buvo milžiniški. Verslo globalizacijos globalizacijos sukurtos galimybės papildo naujovių ir įvairių naujų technologijų, ypač skaitmeninio pasaulio, teikiamas galimybes tiek kuriant naują verslą, tiek radikaliai keičiant esamą verslą.

Šiame kontekste, pilnas galimybių ir neapibrėžtumų, mūsų verslo administravimo ir valdymo srityje projektuojame ir nuolat atnaujiname savo švietimo programas, kad galėtume suteikti tvirtą žinių, priemonių ir patirties pagrindą kuo arčiau realaus pasaulio. siekiant padėti jums suteikti savo profesinę karjerą.

Stažuotės ir profesinis tobulėjimas

Visi mūsų universitetų studentai, tiek magistrantūros, tiek magistro studijos, apima galimybę užsiimti verslo stažuotėmis studijų metu rengiant profesinius karjeros planus. Be to, galite pasirinkti tarptautinę praktiką, jei pasirinksite.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniams studentams būtina turėti ne mažiau kaip B1 lygio ispanų, kad galėtų įsiregistruoti pirmame kurse. Tuo atveju, jei jūs dar neturite tokio Ispanijos lygio, universitetas siūlo galimybę įsitraukti į intensyvų ispanų kalbos kursą, kad gautų reikiamą pažymėjimą. Baigęs studentas bus pasirengęs išlaikyti B2 lygio egzaminą iš Bendros Europos kalbų sistemos (CEFR).

Laipsniai

Oficialus Britų laipsnis

M aster verslo administravimo srityje

Velso universitetas

Titulación propia

M áster en Dirección de Empresas

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Europos diplomo priedą galima pridėti prie laipsnio. Tai dokumentas, pridėtas prie laipsnio, patvirtinančio studento mokymą, kad būtų suprantamas, palyginti su bet kurios kitos Europos Sąjungos valstybės narės laipsniais, pagal Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemą (ECTS).

Programa mokoma:
 • Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų CESTE Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
2 semestrus
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date