Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA programa plėtoja bendrus valdymo gebėjimus ir suteikia pažangias žinias ir įgūdžius įvairiose verslo veiklos srityse, priklausomai nuo koncentracijos . Profesionalai, turintys MBA laipsnį, rodo didelius konkurencinius pranašumus visų tipų organizacijose. Programos absolventų įgytos kvalifikacijos yra labai svarbios, kad taptų verslo bendruomenės lyderiu.

Aukščiausiu verslo kvalifikacijų lygiu, Khazar University MBA programa siūlo intensyvaus valdymo plėtros kelią. MBA programoje sukaupti įgūdžiai ir žinios yra taikomos visoms organizacijos formoms ir yra naudingos tiek profesionaliems vadovams, tiek verslininkams.

Khazar University MBA programa buvo sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su Vakarų verslo mokyklomis. Siekiant sustiprinti savo mokomuosius įgūdžius, beveik visi SEM fakulteto nariai turėjo kvalifikacijos kėlimo kursus ir dėstytojų rengimą pirmaujančiuose Europos ir JAV universitetuose.

Būtent dėl šios priežasties Khazar University MBA programa leidžia fakultetams ir studentams ištirti verslo problemas iš daugiadisciplininės perspektyvos, kuri pabrėžia tarpasmeninius įgūdžius ir komandinį darbą, ugdo lyderystę ir verslumo talentus, didina pasaulio sąmoningumą ir gerina technologines žinias.

Programos kontūrai

SEM siūlo laipsnio galimybes su specializacija finansų, apskaitos ir audito, vadybos, projektų valdymo, turizmo ir viešbučių valdymo bei rinkodaros srityse. Be to, studentai turi galimybę įgyti dvigubą laipsnį vadybos srityje su Bragança politechnikos institutu Portugalijoje.

Dieninės MBA programa vyksta per dvejų metų laikotarpį, naudojant įvairius mokymo ir mokymosi metodus - paskaitų, seminarų, atvejų tyrimų, diskusijų, verslo modeliavimo ir grupės veiklos derinys. Vertinimui programa atsižvelgia į oficialių užduočių, grupinių pristatymų ir egzaminų derinį kartu su dideliu projektu.

Pagrindinis programos privalumas yra tas, kad klasės tvarkaraštyje yra mokiniai, turintys visą darbo dieną.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Khazar University is a private educational institution for undergraduate, graduate and professional studies promoting advanced study and research, educational policy and development in the Republic of ... Skaityti daugiau

Khazar University is a private educational institution for undergraduate, graduate and professional studies promoting advanced study and research, educational policy and development in the Republic of Azerbaijan. Skaityti mažiau