Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras (MBA)

Sveiki atvykę į SBS MBA

Verslas pasikeitė - radikaliai taip! Mes egzistuojame neribotų sienų verslo aplinkoje, technologinių naujovių diegimo, neįtikėtinai protingų ir socialiai besirūpinančių klientų, didesnių saugumo problemų, vis sudėtingesnių vyriausybės taisyklių ir ekonominio neapibrėžtumo. Be to, kaip sudėtingo pasaulio dabartinis ar būsimas lyderis, jūs norite įdarbinti savo darbuotojus, teigiamai nustebinti savo klientus, atkurti ir išlaikyti aplinką bei vadovauti sąžiningai. Tai nepriims dviejų kartų; mes galime iš naujo išrasti pasaulį šioje kartoje!

Dabar yra puikus laikas jums paruošti, pakartotinai įrankį ir agresyviai pradėti į priekį. " SBS MBA" pasirūpins rytdienos verslo galimybėmis, tuo pačiu išlaikydama pagrindą šiuolaikinėje verslo realybėje. Mūsų programa yra akredituota IACBE, pažangiausia ir gerbiama Ciuricho regione ir visame pasaulyje.

Mūsų mokymo programa yra skirta plėtoti dabartinės ir besiformuojančios verslo aplinkos lyderius. Fakultetas dinamiškai vykdo klases, atitinkančias dabartines verslo situacijas. Programos studentai žino, kad kai jie baigs studijas, jie turės naują žinių bazę ir įgūdžių rinkinį, kad jie taptų patrauklūs darbdaviams. Mūsų studentai žino, kad dabar yra laikas vadovauti savo karjerai.

Pavogti Tu užsiėmęs. Jūs turite darbo įsipareigojimus, šeimos įsipareigojimus ir gyvenimą. Mes tai suprantame. Štai kodėl mūsų programa užtikrina lankstumą ir patogumą. Mūsų MBA tinka jūsų gyvenimui; ne atvirkščiai.

Noriu jums daug sėkmės puikioje ateityje!

Bert Wolfs, Ph.D.

Akademinis dekanas

SBS MBA programų privalumai

Studentai

Nuo pat SBS pradžios praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio MBA programos nuolat augo. Dauguma dalyvių yra 24-46 metų amžiaus grupėje. Jie yra iš įvairių organizacijų ir labai skirtingų išsilavinimo. Moterys sudaro apie 40% visos studentų organizacijos. Užsienio studentų registracija siekia daugiau nei 60%. Didelės pastangos dedamos siekiant nuolat pritraukti aukštos kvalifikacijos studentus.

Fakultetas

SBS yra žinomas dėl aistringos mokymo ir akademinės kompetencijos, ir mes surinkome fakultetą, kuris yra puikiai kvalifikuotas mokymo ir profesinės praktikos. Jie yra savo srities specialistai, kurie yra naujausias tendencijas valdymo, verslumo, tarptautinio verslo , finansų rinkas, rinkodarą ir technologijas.

Mūsų dėstytojai moko mokymo programą, kuri palengvina praktines mokymosi galimybes: verslumo projektus, bendrus kokybės valdymo tobulinimus, tarptautinių studijų kursus ir stažuotes. Mokymas vertinamas labai. Mokymo programa apima atvejų metodą ir instruktorius nukreiptus kursus ir pabrėžia klasės sąveiką. Klasės laikomos palyginti mažos, kad būtų išlaikytas optimalus studentų ir dėstytojų santykis. Studentų vertinimai vidutiniškai virš 4 pagal 1-5 skalę. Mūsų dėstytojai yra sudėtingi, tačiau sėkmingai pristatydami sudėtingas temas per diskusijas ir konkrečius pavyzdžius.

Tarptautinė įvairovė

Mes tikrai orientuojamės į pasaulį. SBS studentų kabinetas ir fakultetas yra labai tarptautiniai pasisakymai iš viso pasaulio. Mes siūlome savo dalyviams patirtį, kuri rengia jas lengvai valdyti pasienyje ir kultūrose - aplinkoje, kurioje apdovanojami įvairovė ir galimybė pritraukti pasaulinę perspektyvą į verslo studijas.

Vieta

Ciurichas įsikūręs pačioje Europos širdyje. Nors ne didis metropolis (380'000 toli nuo miesto ir maždaug 2 mln. Metropolinės zonos), Ciurichas yra "Global Alpha City" ir viena iš labiausiai tarptautinių vietų visame pasaulyje. Jos gerai išvystytas "Old Town" yra prie abiejų Limmatos upės krantų, pritraukiant turistų iš viso pasaulio. Tarptautinės bankininkystės ir draudimo bendrovės yra regione. Visą metų Ciurichas yra ekonomikos ir pramonės centras, kuriame rengiami daug tarptautinių parodų ir mugių, taip pat yra Šveicarijos vertybinių popierių birža, trečioji pagal dydį Europoje.

Miesto kosmopolitiškas, kultūrinis ir ekonominis išsiskyrimas, kuriame gyvena beveik 200 tautų, yra ideali vieta tarptautiniams vadybos tyrimams. Ciuriche turi turtingą kultūrinį gyvenimą su daugybe festivalių, teatrų, kino teatrų ir mados šou. Miestas taip pat yra tarptautinių sporto renginių centras, kuriame siūloma daugybė lauko ir vidaus sporto įrenginių. "Bahnhofstrasse" yra viena iš labiausiai žinomų ir išskirtinių pasaulio prekybos vietų, daugelio prestižinių mados namų, juvelyrinių dirbinių gamintojų ir tarptautinių restoranų vieta.

Įsidarbinimo galimybės

SBS reputacija pramonėje išaugo per visus metus. Mes turėjome įmonių rėmėjų darbuotojus savo studijoms. SBS žinomomis vidaus ir tarptautinėmis įmonėmis dirba studentai po baigimo arba studijų metu. SBS studentai ir absolventai tapo žinomomis visuomenės ir pramonės narėmis, nes jie gali iš karto išmokti tai, ką jie išmoko.

SBS MBA programos

MBA siekia ambicingi asmenys ir daugelis organizacijų, už tai atlyginama padidinus atlyginimą ir skatinimą. Viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl studentai nurodo siekdami MBA, yra karjeros kaita. Programos yra pagrįstos bendra mokymo programa, kurioje daug dėmesio skiriama specializacijos sritims. SBS Swiss Business School rasite palaikančią bendruomenę, kurioje kiekvieno asmens interesai ir idėjos pasikeis. Esant ribotos klasės dydžiui, esate tikri, kad gaunate individualų dėmesį iš mūsų fakulteto ir personalo.

Mes siūlome akademiškai sudėtingą mokymo programą, pritaikytą jūsų karjeros tikslams ir daugybei mokymosi galimybių. Šie atributai nustato mūsų MBA programą be kitų. Galite kurti studijų programą, kuri leis jums remtis savo stipriosiomis ir įdomiomis idėjomis. Programa plečia jūsų žinias; sustiprina savo verslo įgūdžius; ir apima jūsų asmeninę, profesinę ir neakivaizdinę patirtį.

Programos pasiūlymai

Visą darbo dieną MBA SBS yra suskirstyta į šias keturias sąlygas ir gali būti baigta per 50 veiksmingų mokyklos savaičių:

 • Terminas 1 - Pagrindiniai dalykai
 • Terminas 2 - 3 pagrindiniai dalykai ir 2 specializacijos kursai
 • Terminas 3 - 2 pagrindiniai dalykai ir 3 specializacijos kursai pagal individualų studento pagrindą
 • Terminas 4 - Nepriklausomi tyrimai ir studijos

Studentai gali pradėti bet kurį terminą. Terminas 1 rugsėjo mėn., Terminas 2 pradžios sausio ir terminas 3 kovo viduryje.

"Flex MBA": šiandienos dinamiškoje rinkoje sėkmingi vadovai turi būti novatoriški ir verslūs, derinant bendras žinias apie verslo funkcijas su specifiniais įgūdžiais jų atsakomybės srityje. "Flex MBA" programa (modulinis verslo administravimo magistras) yra skirta specialistams, kurie negali laikytis dieninių MBA. Tai yra mišrus mokymosi formatas, kuriame studentai pasirengę trijų dienų seminarui vietoje savo laiku, kur jie yra. Kursai vyksta kartą per mėnesį nuo penktadienio iki sekmadienio. Tai suteikia dalyviams galimybę susipažinti su lektoriumi ir bendraamžiais. "Flex MBA" programa gali būti baigta per 15 mėnesių.

Online MBA: SBS Online Learning MBA, studentai turi lankstumo, kada ir kur jie dalyvauja. Būtina užpildyti projektus, užduotis ir egzaminus, kuriuos skiria paskirti profesoriai. Kiekvieną programą sudaro 15 kursų, 10 bendrųjų ir 5 specializuotų.

Be to, SBS siūlo modulinį MBA magistro laipsnį tarptautiniame vadyboje.

MBA pagrindiniai kursai

Dieninės ir internetinės MBA SBS siūlo šiuos specializacijos kursus:

 • Tarptautinis valdymas
 • Verslumas
 • Rinkodara
 • Global Finance and Banking
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas

Priėmimas

Kandidatai, siekianti įstoti į MBA programą, turi bakalauro laipsnį arba lygiavertę iš pripažintos švietimo įstaigos. Visi MBA kandidatai privalo gerai valdyti anglų kalbą, kalbėti ir parašyti. Galutinis sprendimas dėl priėmimo į MBA programą priklauso SBS Swiss Business School .

Kaip taikyti?

Pareiškėjai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 1. Užbaigta ir tinkamai pasirašyta paraiškos forma
 2. Užbaigti gyvenimo aprašymą, nurodantį profesinę patirtį
 3. Sertifikuota bakalauro laipsnio kopija
 4. Oficialūs akademiniai nuorašai
 5. GMAT balas yra ne mažesnis kaip 550, arba SBS priėmimo egzaminas
 6. TOEFL testo rezultatai didesni nei 90 (jei taikytina)
 7. Dvi nuorodos (profesinės ar akademinės)
 8. Negrąžinamas paraiškos mokestis CHF. 150.-
 9. Viena paso dydžio nuotrauka

PATEIKTI ONLINE @ www. SBS .edu

Atkreipkite dėmesį, kad kandidatai į MBA programą privalo turėti bent penkerių metų profesinę patirtį. Kandidatai į MBA ir Flex MBA programas turi turėti bent dvejų metų profesinę patirtį.

Vietos nuolat siūlomos. Vertinimo procesui reikia apie dvi savaites. Mes naudojame penkias pagrindines nuorodas:

 • apklausos dalyvio padaryta išvada,
 • priežasčių, norinčių dalyvauti MBA / EMBA kurse,
 • akademinė ir profesinė kvalifikacija,
 • egzamino balai
 • verslo karjera iki šiol ir pastabos iš nuorodų
Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. ... Skaityti daugiau

SBS Swiss Business School is a pioneering management institution dedicated to preparing students for the careers of the global economy in International Management, Finance, Marketing and other fields. We are a quality-driven niche player. Skaityti mažiau