Verslo administravimo magistras (MBA) tvaraus valdymo srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inovatyvus, praktinis ir pritaikytas realiam pasauliui, MBA "Darniojo valdymo " tikslas yra turėti įtakos jūsų būsimai karjerai.

Jį pristato neįvykdyti dėstytojai iš srities, turintys didelę patirtį įgyvendinant tvarius projektus ir verslo strategiją.

MBA yra programa studentams, kurie siekia įgyti praktinės patirties, kad atitiktų tarptautinius tvarumo valdymo reikalavimus.

SUMAS studentai nuolat vykdo į praktiką orientuotus projektus, kuriuose vadovauja mokslininkai, konsultantai ir specialistai. Šie projektai yra "SUMAS" novatoriškos mokymo metodikos dalis, kuri apima vaizdo konferencijas su pagrindiniais pranešėjais organizacijose ir klasikinių įmonių pristatymais. Ši veikla ne tik skatina dalijimąsi žiniomis, bet ir suteikia vertingų tinklų kūrimo galimybių, siekiant pagerinti jūsų karjeros plėtrą.

Programos organizavimas:

Trukmė: 3 terminai (dieninė programa) arba 6 terminai (neakivaizdinė programa).

Turinys: 9 pagrindiniai moduliai, 5 pagrindiniai kursai, įskaitant projektą, bendradarbiaujant su mūsų vietos ir tarptautiniais partneriais, ir galutinis kursas "Nykštukinis". Mažos klasės.

Pradžios datos: sausio, balandžio ir rugsėjo mėn.

Reikalavimai MBA programoms:

  • Oficialūs pažymėjimai ir bakalauro arba magistrantūros studijų diplomai su patvirtintu vertimu, jei ne iš pradžių anglų kalba.
  • TOEFL (minimalus balas - PBT arba 80 IBT) arba IELTS (minimalus balas - 5,5) arba kiti standartizuoti anglų kalbos išleidimo egzaminai.
  • Motyvacinis laiškas, kuriame nurodoma, kodėl norėtumėte mokytis Šveicarijoje " Sustainability Management School .
  • Paso ar asmens kopija.

Peržiūrėti daugiau absolventų čia

Magistrantūros programos išlaidos

  • Negrąžinamas paraiškos mokestis - 200 CHF
  • Išlaidos
  • 1-osios programos išlaidos: 39,545 CHF (mokesčiai už mokslą) (pasirenkami antrieji metai su stažuote, papildomai 7,600 CHF)

SUMAS šiuo metu nesiūlo jokių stipendijų programų ar dotacijų.

Karjeros galimybės

Ši programa parengs studentus įvairioms karjeroms, kurioms reikia analizuoti sudėtingas verslo operacijas ir pasiekti tvarius sprendimus.

SUMAS studentai gali pasirinkti antrą pasirenkamąjį metus ir dalyvauti praktikoje korporacijoje ar tarptautinėje organizacijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Skaityti daugiau

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Skaityti mažiau
Liaukos , Šveicarija internete + 1 Daugiau Mažiau