Verslo administravimo magistras (MBA): Vienerių metų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pradėkite savo karjerą naudodamiesi AACSB akredituota vienerių metų MBA programa

Mūsų programa yra skirta studentams, norintiems pereiti į naują karjerą. Studentai pasirenka specializaciją arba uždirba bendrąjį vadybos laipsnį, taigi jūs galite pritaikyti savo mokymąsi norimos karjeros link.

Kodėl verta tęsti savo magistrantūrą Bryant?

  • Įgykite savo laipsnį per vienerius metus ištęstinių studijų: Programa trunka nuo rugpjūčio iki rugpjūčio.
  • Keliaukite į užsienį, kad išbandytumėte klasės pamokas.
  • Kurkite savo gyvenimo aprašymą naudodamiesi konsultavimo ir kitomis patirtimis, įtrauktomis į mokymo programą.
  • Sukurkite savo profesinį tinklą naudodamiesi grupiniu mokymu ir abiturientų ryšiais.125853_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg Priekinis kelias / Unsplash

Pasaulinės specializacijos

Turėsite galimybę specializuotis vienoje iš keturių sričių: verslo analizėje, globaliuose finansuose, globaliame tiekimo grandinės valdyme ar tarptautiniame versle. Jei norite, galite derinti pasirenkamuosius variantus dėl bendrojo valdymo.

Sausio mėn. Jūs dalyvausite „Visuotinio panardinimo į patirtį“ metu, kurio metu jūs su klasės draugais keliausite į užsienį ir susitiksite su vyresniaisiais vadovais tarptautinėse firmose ir (arba) vyriausybės politikos formuotojais. Ankstesnių metų studentai išvyko į Čilę, Panamą, Kiniją, o paskutiniu metu - į Vokietiją.

Grupės / studijų grupės skirtumas

Visi Bryanto vienerių metų MBA studentai yra grupės nariai, judantys visą programą su ta pačia studentų grupe. Ši bendraamžių bendruomenė pasiūlys palaikymą ir padrąsinimą ir taps jūsų profesinio tinklo pagrindu.

Ką turi pateikti mano paraiška?

Be paraiškos formos, turėsite pateikti tikslų pareiškimą, dabartinį gyvenimo aprašymą, vieno fakulteto rekomendaciją, visų kolegijų / universitetų, kuriuose lankėtės, oficialius nuorašus, savo oficialų balą GMAT ir savo paraiškos mokestį (netaikoma Bryantui) absolventai). Mūsų GMAT atsisakymo politiką galite rasti čia.

Ar yra kokių nors specialių reikalavimų tarptautiniams pareiškėjams?

Turėsite pateikti savo TOEFL partitūrą, jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų arba jei nebaigėte laipsnio pagal programą, dėstomą anglų kalba. Be to, jūsų nuorašai iš kolegijų / universitetų už JAV ribų turi būti išversti į anglų kalbą ir paversti į 4.0 skalę. ** Galiausiai, jei jūs ieškote I-20, turėsite pateikti užpildytą tarptautinį studentų pažymėjimą apie finansus.

** Taip pat turėsite pateikti oficialius akademinės vertinimo agentūros dokumentus, nurodančius, kad įgijote laipsnį, prilygstantį JAV bakalauro laipsniui.

Kaip MBA programa vertinama tarp kitų?

Bryant University verslo kolegija yra akredituota tarptautinės AACSB - asociacijos, skatinančios kolegiškas verslo mokyklas. Bryantas yra vienas iš vos 5 procentų kolegijų ir universitetų pasaulyje, norintiems gauti šią prestižinę akreditaciją. „Bryant MBA“ buvo įtrauktas į 2013 m. „Geriausių 296 verslo mokyklų“ leidimą, skelbiamą Princeton Review apžvalgoje išleistame metiniame vadove.

Rezultatai

Įranga

Vidutiniškai mūsų patalpos buvo įvertintos „Puikiai“ arba „Labai gerai“ - 2018 m. Absolventų apklausa.

Prieinama

97% respondentų sutiko „Fakulteto nariai norėjo dirbti su manimi“. - 2018 m. Absolventų apklausa.

Komandinis darbas

93% sutiko, kad MBA struktūra skatina komandinį darbą - 2018 m. Absolventų apklausa.

Mokymasis

MBA vienerių metų
  • 1 118 USD už kredito valandą
Visuotinio panardinimo patirties mokestis
  • 1500 USD (kelionės mokestis be studijų)
Stipendijos

Būsimieji studentai turi kreiptis iki balandžio 30 dienos, kad galėtų pretenduoti į stipendijas ar absolventų padėjėjus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Skaityti daugiau

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited