Verslo administravimo magistras (MBA) Verslumas ir inovacijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Master of Business Administration

Koronaviruso (COVID-19) atnaujinimas

Pradėkite mokslą internete ir keliaukite į Vokietiją, kai tik jums bus išduota viza: Mes esame įsipareigoję nepertraukiamai mokyti visus dabartinius, atvykstančius ir būsimus studentus New European College . Dėl šios priežasties studentams siūlome lankstų „puikų sumaišytą“ variantą - pradėkite studijas internetu, nedelsdami ir iš savo namų komforto, ir keliaukite į Vokietiją, kad tęstumėte studijas mieste, kai tik įmanoma ir gavę vizą. buvo išduotas. Kreipkitės į mūsų Priėmimo komandą tiesiogiai adresu admissions@new-european-college.com , kad jie galėtų palaikyti jūsų individualų atvejį ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su mišriu mokymu 2020–2021 mokslo metais.


Verslo administravimo magistras (MBA) tapo akademinės karjeros paskatinimu tiek verslininkams, tiek įmonių darbuotojams. Globalizacija reikalauja MBA absolventų, turinčių tikrai tarptautinį verslo išsilavinimą.

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.png

Turėdami mūsų verslo administravimo magistro laipsnį (MBA), įgysite reikiamų įgūdžių ir įrankių, kad galėtumėte perimti sudėtingas pozicijas, užimdami vadovaujančią atsakomybę. Studentams, neturintiems ankstesnio verslo išsilavinimo, MBA yra puiki programa, leidžianti įgyti vadovaujančias pareigas.

Mūsų MBA jungia teoriją ir praktiką, ir to moko dėstytojai, turintys didelę patirtį savo profesijoje. Mažos grupės leidžia mokytis labai interaktyviai. Kadangi mūsų MBA studentai turi turėti darbo patirties, kad galėtų įstoti, kiekvieno studento individuali patirtis ir pagrindas daro klases dar malonesnes. Mūsų dėstytojai naudoja aktyvinančius elementus, tokius kaip atvejų analizė, modeliavimas, projektai ir pristatymai, kad kiekvienas studentas suteiktų galimybę lengvai susieti įgytas žinias su asmenine patirtimi.

34625_13767224_579180752261738_445750333960496912_o.jpg

Ši jaudinanti verslo vadybos magistrantūros programa, specializuota verslumo ir inovacijų srityje, kelia iššūkius studentams studijuoti aukštu akademiniu standartu, derinant atvejo studijas ir mokslinius tyrimus. Tačiau studijų programos dizainas taip pat turi praktinį požiūrį - per projekto savaites, profesinę apklausą ir profesinio mokymosi modulį, kuriame studentai baigia trumpą darbo vietą, dažnai tiesiogiai susietą su savo galutiniu projektu.

Programa siūlo derinti verslo administravimo dalykų magistrą ir platesnius ekonomikos ir vadybos modulius. Programa suteikia galimybę studentams tobulinti gilesnes žinias apie verslo valdymą ir administravimą per modulius, apžvelgiančius pasaulio ekonomiką ir strateginį valdymą, globalizaciją, visuomenę ir kultūrą.

Kurso metu studentai įgyja subalansuotų modulių, orientuotų į verslumą ir inovacijas, kurie leidžia kritiškai pažvelgti į verslininkų vaidmenį visuomenėje ir ekonomikoje.

Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame seni verslo būdai ir organizacijų valdymas leido kurti naujas idėjas, verslumo ir inovacijų srities specialistai taip pat atsižvelgs į tokius aspektus kaip „rizikos kapitalas ir privatus kapitalas“ ir „įmonės tvarumas“.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and ... Skaityti daugiau

Together with Wittenborg University of Applied Sciences, New European College offers one of the most modern and forward-thinking approaches to business education in Germany, with Bachelor, Master and MBA programs fully taught in English. The academic combination of a research-based approach to education, real world mandatory project weeks and continuous evaluation ensures that students achieve highest level of sustainable employability in the 21st century world of business. We combine the virtues of the Dutch’s contemporary and practical approach to business education with the modern American model of small classes and real-world academics. In the sea of formulaic business schools, we stand out. By unleashing our students’ individual strengths, we prepare them to outperform in the business world. Our students’ sustained success is our passion and purpose. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje