MBA Verslininkystėje

Kurso informacija

 • Kurso pavadinimas: Verslininkystės MBA
 • Kursas tipas: MBA - magistro verslo administravimo (visą darbo dieną)
 • Kursų sritis: Verslas
 • Kurso trukmė: 18 mėnesių
 • Kreditai: 180 UK CATS / 90 ES EC
 • Įvažiavimo taškai per metus: 6 x įrašas per metus įmanoma
 • Laipsnis ar kvalifikacija: verslo administravimo magistras, akredituotas FIBAA
 • Vieta: Amsterdamas
 • Mokestis už mokslą: 18 300 eurų (visa programa, 9 150 eurų per metus)

Stipendijos apdovanojimas

Wittenborg Absolventai: 3,000 € - partnerių institutas: 2,000 € - aukso apdovanojimas: 1,500 € -

Įvadas

Jei jūs ieškote anksto savo karjerą valdymo arba pradėti naują verslo Pathway , ar žiūrinėti karjerą inovacijų ir strateginio pokyčių valdymo sektoriuje ar departamento įmonę, tada į verslumo MBA

Verslumo MBA yra viena iš mūsų tarptautinės MBA programos, siūlomos Wittenborg dieninių ir neakivaizdinių studentų iš Nyderlandų ir visame pasaulyje specializacijos.

Tarptautinė dėstytojų ir verslo lyderių komanda buvo sukurta šiai MBA tiems, kurie yra pasirengę pakilti į valdymo vaidmenis, arba iš esamo darbo, ar absolventų, turinčių tam tikrą darbo patirtį, kurie siekia tapti vadovais. Kartu su tradiciniais MBA statybiniais blokais šis verslumo MBA

Per visą "Wittenborg" MBA programą mes priimame strateginę perspektyvą versle ir valdyme, visada laikydamiesi tarptautinio požiūrio ir padėsime tobulinti įgūdžius prisidėti prie esamų arba būsimų organizacijų svarbių sprendimų, kurie padės suformuoti ateitį.

Mes sveikiname studentus iš bet kurios akademinės ar darbo disciplinos fono, norėdami kreiptis dėl šios programos. Daugelis mūsų "Wittenborg" MBA programos dalyvių tai daro su mokslo ar technologijų fone - tai nėra būtina, kad jūs studijuojate verslą ar valdymą anksčiau - pirmasis semestras aprūpina jus visomis priemonėmis, reikalingomis toliau specializuotis Verslininkystės MBA

 • Toliau plėtoti savo dabartinius įgūdžius ir patirtį valdymo lygiu;
 • Išplėskite savo susidomėjimą finansinių sprendimų priėmimu;
 • Sukurti strateginę verslo perspektyvą;

Kurso turinys

Kurso struktūra

"Wittenborg MBA" pristatomas bloko formatu, o 2 moduliai yra pateikiami kas 6 savaites. Klasės yra tarpdisciplininės - jūs studijuojate bendrus modulius 1 semestre su MBA verslo specialistais. Atsižvelgiant į įvažiavimą (6 kartus per metus), grupės yra dinamiškos, labai tarptautinės ir įvairios.

Moduliai tiekiami intensyviai per eilę dienų vadinamame "bloko formate", o tai reiškia, kad kiekviename modulyje yra 6 dienos mokymo, suskirstytos į du blokus iš 3 dienų. Mokymo metodai apima grupės darbą, atvejų studijas, pristatymus ir gyvus projektus. Kursas vyksta įvairiais metodais, įskaitant paskaitas, pristatymus, vadovėlius ir atvejų tyrimus, daugiausia dėmesio skiriant interaktyviam mokymuisi. Kiekvieną modulį moko du dėstytojai, dažnai visą darbo dieną dirbantys Wittenborgo dėstytojai ir partnerių universiteto svečias dėstytojai. Moduliai apima nuolatinius svečius iš pramonės atstovų.

Studijų sritys

Vadybos dalykai yra susiję su pagrindiniais strategijos, rinkodaros, operacijų, žmogiškųjų išteklių, apskaitos ir finansinio planavimo klausimais, lygiagrečiai su gilesniais tarptautiniais įmonių finansų ir investicijų moduliais. Funkcijos apima konsultacijas ir kelių padalinių valdymą. Studentai įgyja mokslinių tyrimų įgūdžių, kuriuos jie gali taikyti akademiniams ar pramonės projektams.

Syllabus

1 semestras

• Žmogiškųjų išteklių valdymas

• Rinkodaros valdymas

• Valdymo apskaita

• operacijų valdymas

• Tarptautinis valdymas

• Informacijos valdymas

2 semestras

• Verslumas

• Verslumas, naujovės

• Konsultavimas

• Globalizacija, visuomenė

• Verslo statistika

• Strateginis valdymas

Visoje programoje: tyrimo metodai, 3 projekto savaitės, baigiant baigiamuoju projektu

Pramonė

Profesionalus profilis

Verslo verslininkas gali vykdyti dvi pagrindines funkcijas; pats verslo subjektų vairuotojas (verslininkas) arba naujovių ir esamų verslo pokyčių vairuotojas ("intrapreneur"). Profilis tik iš esmės skiriasi tarp šių dviejų vaidmenų, atsižvelgiant į sugebėjimo rizikuoti ir sugebėjimo pasinaudoti galimybe reikalavimus. Tiek gebėjimas vertinti riziką, tiek suvokti galimybę yra kompetencijos, reikalingos abiejuose šio profilio spektro galuose.

Verslininkas reikalauja gebėjimo vadovauti ir motyvuoti žmones. Tai bus vykdoma pradedant verslą ir pradėjus projektą, taip pat pokyčių ir naujovių diegimo laikais. Verslininkas supras gerų bendravimo įgūdžių poreikį ir turi gerą supratimą apie visuomenę, ekonomiką ir tvarumą. Verslininkas turės įgūdžių parduoti idėjas ir produktus, laimėti įsipareigojimus ir pristatyti bei vykdyti verslo planus. Svarbu suprasti stabilios ir tvirtos įmonės, didelės ar mažos, valdymo poreikį. Šiuolaikinėje Europoje verslininkė turi sugebėti bendrauti su žmonėmis visame žemyne ir visame pasaulyje ir reikalauti gebėjimo suprasti nacionalinių ir tarptautinių vyriausybių poveikį verslo įmonėms, su kuriomis jie dalyvauja. gebėjimas ieškoti problemų ir rizikos iš holistinio požiūrio ir rasti sprendimus bei valdyti riziką per inovacijas. Jie turi gerai suprasti finansų ir fiskalinius klausimus ir gebėti sąmoningai bendrauti su žmonėmis, palaikančiais juos per apskaitą, žmogiškuosius išteklius ar informacines paslaugas, ir sugebėti vadovauti šiems žmonėms.

Verslininkai ir intrapreneurs yra sėkmingi, nes jie gali greitai suprasti sudėtingas situacijas, dėl kurių jos turi planuoti ir priimti strateginius sprendimus ir tuo pačiu metu dirbti su daugeliu verslo idėjų ir projektų. Jie gerai supranta rinkodaros dizainą ir įgyvendinimą. Gebėjimas ugdyti verslo idėjas vienu metu reikalauja gebėjimo nustatyti ir suprasti svarbias detales, tiksliai nustatyti alternatyvas ir nuolat vertinti bei peržiūrėti verslo procesus. Verslininkams būdinga tai, kad jie turi galimybę visiškai atsiduoti ir įsipareigoti siekti ilgalaikių verslo tikslų ir tikslų ir kad ši energija taip pat yra tiesiogiai perkelta į trumpalaikius tikslus.

MBA absolventas Verslininkystė

„Tarptautinis verslo administravimo specialistas taps karjeros asmeniu, galinčiu organizuoti, plėtoti produktus, paslaugas ir politiką, inicijuoti ir vykdyti politiką, atlikti stresą, kontroliuoti procesus, analizuoti organizacijos bruožus, panaudoti žmogiškuosius išteklius ir planuoti savo veiklą. valdymas, motyvuoti personalą ir personalą, valdyti finansinę informaciją, efektyviai naudoti informaciją, planuoti ir organizuoti kampanijas, suprasti vidaus ir išorės rinkas, bendrauti su aplinka, valdyti tinklus, valdyti grandines, efektyviai bendrauti, rodyti vadovavimo įgūdžius, valdyti susitikimus, pristatyti idėjas, parduoti idėjos ir produktai, kalbėti ir parašyti bent jau anglų kalbą, dalyvauti įmonės ir organizacijos sprendimų priėmime ir suprasti vietos ir tarptautines kultūras bei jų poveikį organizacijai ir asmeniui. “

"Verslo administratoriai gali veikti finansine ar technine aplinka, bet taip pat valdymo ir lyderio nustatymai bei jų derinys. Jie turi suvokti lyderio poreikį ir motyvuoti žmones. Jie turi suprasti pokyčių poveikį ir naujovių poreikį. Verslo administratorius supras, kad reikia gerų bendravimo įgūdžių ir gerai suprasti visuomenę, ekonomiką ir tvarumą. Svarbu suprasti, ar reikalingas stabilus ir tvirtas valdymas didelėje ar mažoje įmonėje. Verslo žmogus šiuolaikinėje Europoje turi sugebėti bendrauti su žmonėmis visame žemyne ​​ir visame pasaulyje ir reikalauti gebėjimo suprasti nacionalinių ir tarptautinių vyriausybių padarinius verslo įmonėms, kuriose jos yra ".

"MBA kvalifikacijos verslo administratorius gali konkrečiai sugebėti valdyti sudėtingas ir integruotas verslo operacijas tarptautinėje ar vietinėje aplinkoje tiek taktiniu, tiek strateginiu lygiu, panaudodamas įgūdžius ir kompetencijas, reikalaujančias tarpdisciplininio mąstymo. Jie parodys sugebėjimą derinti tvirtus mokslinius tyrimus ir kritinės analizės įgūdžius, kad būtų sukurta organizacijos verslo strategija savo verslo ir kultūros srityje. "

Karjeros galimybės

MBA Jūsų karjeros stiprinimas!

MBA absolventai dažnai yra greitai sekami vadovaujančiose pareigose, ir ši MBA programa skirta tiems, kurie nori siekti aukštesniojo vadovo pareigybių arba pasirengti tolesniam verslo studijoms, pavyzdžiui, DBA arba Ph.D.

MBA bus toliau plėtoti karjerą

 • Olandų ar kitų ES absolventų, kurie dirba organizacijoje, tvarko žmones ar procesus, siekia pagerinti savo karjeros galimybes savo dabartinėje darbo vietoje. Šiuos studentus remia jų darbdaviai ir jie gali studijuoti programą ne visą darbo dieną;
 • Olandų ar kitų ES absolventų, dirbančių organizacijoje, valdydami žmones ar procesus, ir ieškote dienos programos MBA, kuri padidins jų galimybes įsidarbinti tarptautinėje rinkoje;
 • Nyderlandų tarptautiniai absolventai, baigę bakalauro laipsnį ir dirbę organizacijoje, atsakingoje už žmonių ar procesų valdymą, kurie nori pagerinti savo karjeros galimybes dabartiniame darbdavyje arba ieškodami naujos galimybės;
 • Tarptautiniai studentai visame pasaulyje, iš verslo ar ne verslo sričių, jau per daugelį metų verčia žmones ar procesus organizacijoje. Šie studentai ieško anglų kalbos, tarptautiniu mastu orientuotos MBA programos, kuri gali leisti jiems pagerinti savo karjeros perspektyvas darbo rinkoje tiek namuose, tiek Nyderlanduose, dabartiniame darbdavyje ar naujoje organizacijoje, ir galbūt tęsti savo veiklą. studijuoja aukštesniu lygiu.

Profesija - MBA kvalifikacijos Verslininkas / Verslininkas

"Wittenborg" įžvelgia galimas verslo administravimo magistro versle verslumo profesijas

(Serijos) verslininkas

Tai laikoma asmeniu, kuris yra įsipareigojęs pradėti verslą ir įmones nuo pat pradžių ir padaryti juos sėkmingu.

Nepriklausomas savarankiškai dirbantis asmuo

Tai laikoma asmeniu, kuris vadovauja ir vadovauja bendrovei - MVĮ. Tai galėtų būti šeimos valdomo verslo savininkas arba verslo asmuo, kuris perka ir perima esamą verslą. Tai taip pat gali būti verslininkas, kuris pradėjo verslą inovacijomis ir lieka nukreipti ir valdyti šią bendrovę, neparduodamas ar nepalikdamas naujos rizikos.

Antroji komanda MVĮ

Tai labai svarbus verslininkas yra labiausiai paplitęs verslininkas, vykdantis smulkųjį verslą. Verslininkas, kaip 2-asis MVĮ, yra gyvybiškai svarbi, nes leidžia įmonei plėtoti naujovišką ir tikslą orientuotą, kruopščiai subalansuotą riziką ir galimybes. Toks „Intrapreneur“ yra asmuo, turintis verslo ar projektų steigimo ir projektų valdymo patirties ir dabar pasiekė momentą, kai įgytą patirtį ir žinias galima panaudoti kitam verslininkui remti.

Verslo verslininkas

Šis verslumo vaidmuo tampa vis svarbesnis įmonėms ir organizacijoms, taip pat ne pelno siekiančioms ir vyriausybinėms organizacijoms, nes jos yra priverstos keistis, tobulėti ir diegti naujoves šiuolaikinėje ekonomikoje ir verslo aplinkoje. Korporacijos reikalauja verslininkų verslo lyderių, kurie kartu su savo vadovavimo savybėmis turi platų verslo įgūdžių, kompetencijų ir verslo administravimo žinių.

Patekimo reikalavimai

 • bakalauro arba lygiavertės pripažintos kvalifikacijos;
  • Pareiškėjai turi pateikti akademinę nuorodą iš savo ankstesnio švietimo instituto;
  • Nebūtina įgyti bakalauro laipsnį verslo administravimo srityje, tačiau savo studijų pakopos studentams turi būti baigtas akademinis darbas (baigiamasis projektas arba disertacija), kuriame yra akademinio rašymo ir mokslinių tyrimų patirties laipsnis.
 • 3 metų profesinė patirtis;

Pareiškėjai turi pateikti nuorodą iš įmonės ar organizacijos, kurioje jie dirbo;

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS 6.5 ar TOEFL ekvivalentas. Spustelėkite čia, kad gautumėte lygiaverčių balų apžvalgą.
 • TOEFL kodas Wittenborg yra 4889.

Darbo patirties reikalavimas atitinka reikalavimus, keliamus Nyderlandams siekiant įgyti profesinę kvalifikaciją, pvz., "Wittenborg MBA". Anglų kalbos mokėjimo lygis yra ½ taško didesnis už minimalius Nyderlandų nacionalinius reikalavimus.

Atrankos procedūra

Studentams, norintiems įstoti į MBA, nėra specialios atrankos procedūros, tačiau ne ES (vizos) studentai yra "atrinkti" pagal jų padėtį, kad institutas galėtų garantuoti jų imigracijos statusą.

Atranka apima pokalbį, visų IND reikalaujamų dokumentų surinkimą ir koreliaciją, įskaitant pakankamų lėšų įrodymą, atsižvelgiant į stipendijas, kurias suteikė Wittenborg (pvz., "Orange Tulip Scholarship") arba trečiosios šalys (NUFFIC, ES ir kt.).

Pareiškėjai turi pateikti motyvacinį laišką, kuriame jie apibūdina Wittenborgo programos pasirinkimo priežastis, taip pat norą studijuoti Nyderlanduose (tarptautiniai studentai). Studentų motyvacija yra svarbi, nes programos reikalauja, ypač tarptautiniams studentams. Yra kriterijus, kad jie baigtų bent 50% visų savo kreditų per metus.

Paraiškų pateikimo terminai

Tarptautiniai studentai, kurie negyvena Europos Sąjungoje (ES), privalo taikyti 6-8 savaites iki pasirinkimo dienos.

Studentai, gyvenantys ES, privalo pateikti 2-4 savaites iki pasirinktos dienos.

Jei nepasirašysite iki termino, jūsų paraiška bus automatiškai pakeista į registracijos paraišką kitam blokui, jei nenorėsite kitaip.

Programa mokoma:
 • Anglų
Wittenborg University of Applied Sciences

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Wittenborg University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
18,300 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date