Verslo administravimo magistras (Šiaurės Karolina A

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sveiki atvykę į MBA programą Šiaurės Karolinos verslo ir ekonomikos koledže

Šiaurės Karolina A

Mūsų MBA laipsnis yra profesionalus absolventas, verslo laipsnis, kuris suteikia studentams išsamų supratimą apie pagrindines verslo pagrindai (pvz., Ekonomika, apskaita, finansų, valdymo ir tt), po to intensyviai studijuoti vienoje iš trijų verslo koncentracijų: apskaitos, žmogaus Išteklių valdymas ir tiekimo grandinės valdymas . Ši koncentracija yra verslo sričių, kurios auga profesinės svarbos ir karjeros galimybių.

Mūsų dėstytojai, administratoriai ir darbuotojai yra pasiryžę siekti aukštojo išsilavinimo ir puikios sėkmės jūsų profesinėje karjeroje. Studentai, kurie yra ambicingi, talentingi ir kurie mato galimybes kiekviename iššūkyje, klesti mūsų studentų ir centruotoje aplinkoje ir verslumo aplinkoje Šiaurės Karolina A

Kas mes ieškome?

Kiekvienais metais mes siekiame kurti mokinių grupę, kuri gali bendradarbiauti kaip besimokančiųjų bendruomenė, siekdama kompetencijos mokslinių tyrimų, stipendijų, kūrybinės išraiškos ir bendruomenės įtraukimo srityse. Nors suprantame, kad mūsų mokiniai turi skirtingą išsilavinimą ir patirtį, jie visi turi šias bendrąsias savybes:

Intelektualus smalsumas ir analitinis sugebėjimas

Sėkmės pasiekimo kertinis akmuo - tai atsidavimas ir aistra dėl aukšto lygio kompetencijos. Mes ieškome asmenų, kurie yra orientuoti į atradimus, ir kurie turi aistrą bendradarbiauti ir mokytis visą gyvenimą. Mūsų kursų kūrimas ir noras studentų fakulteto sąveikai priklauso nuo aktyvios naujoviškų studentų, kurie gali įvertinti, analizuoti ir veikti pagal sudėtingą informaciją, orientuotą į realias gyvenimo problemas, aktyvų dalyvavimą. MBA ir aukštesniųjų mokyklų priėmimo komisija peržiūrės jūsų ankstesnius akademinius rezultatus, GMAT arba GRE rezultatus ir, jei taikoma, TOEFL ar IELTS balus, taip pat jūsų darbo patirties pobūdį. Nėra konkretaus ankstesnio tyrimo, kurio reikia taikyti; tačiau jūs turite parodyti sugebėjimą analizuoti ir kiekybines sąvokas.

Etika ir bendruomenės įtraukimas

Nors akademinė griežtumas yra labai svarbus studentų sėkmei, labai svarbus aktyvus visos NCAT bendruomenės bendradarbiavimas. Štai kodėl mes ieškome studentų, kurie demonstruoja aukščiausius etikos standartus, kuriuos parodo sąžiningumas, patikimumas ir aukštas moralinis bruožas. Tinkamas kandidatas turi gerbti savo kolegas ir noriai dalintis savo patirtimi bei vertinti ir integruoti įvairias perspektyvas, gyvenimo patirtį ir kitų kultūrų. Mūsų pažadas - parengti aukštos kvalifikacijos ir etinius požiūrius sąmoningus verslo lyderius, pasitelkiant naujoviškus mokymus, profesinius ir bendruomeninius įsitraukimus bei atitinkamą fakulteto stipendiją.

Norėdami kreiptis dėl priėmimo į MBA programą verslo ir ekonomikos koledže, pareiškėjas privalo turėti bakalaureato laipsnį iš akredituotos kolegijos ar universiteto. Be to, pareiškėjai turi pateikti:

  • Užpildyta ir pasirašyta aukštojo mokslo paraiška.
  • 60,00 LTL negrąžinamas mokestis.
  • Oficialios kolegijos nuorašai iš visos aukštojo mokslo institucijos.
  • Du rekomendaciniai laiškai.
  • Ketinimų laiškas.
  • Dabartinis gyvenimo aprašymas.
  • Bus svarstomas GMAT ar GRE balas. Tačiau, jei pareiškėjas turi bakalauro stažuotojo GPA 3,30 ar aukštesnį, GMAT arba GRE egzaminas yra atšauktas.
  • TOEFL balai, IELTS balai ar kitas anglų kalbos mokėjimo įrodymas (reikalaujama iš visų tarptautinių pareiškėjų).
  • Studentai, kurie reikalauja gyvenamosios vietos valstybėje, turi pateikti gyvenamosios vietos formą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UNC International represents a group of 11 high-quality universities within the University of North Carolina System.

UNC International represents a group of 11 high-quality universities within the University of North Carolina System. Skaityti mažiau