Verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnis (MBA)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

 • Išsilavinimo tipas: akis į akį.
 • Siūlomų naujų atvykimo vietų skaičius: 40
 • Dėstomos kalbos: ispanų - anglų.
 • Orientacinė kaina: 45,02 € už kreditą.
 • Magistro stipendija: atitinkamą informaciją rasite čia .

Apie

Sveiki atvykę į verslo administravimo ir vadybos magistrantūrą (MBA) , kur tikimasi, kad studentas pasieks tvirtas ir praktines žinias aukštesnio lygio šiose srityse: įmonių organizavimas ir valdymas; buhalterija; finansai; rinkodara; verslo apmokestinimas; komercinė teisė; ir kiekybiniai sprendimų priėmimo metodai.

Be to, kad mokome techninių aspektų, taip pat manome, kad svarbu perduoti studentams didesnį jautrumą verslo funkcijos etiniams aspektams, kurių poreikis ypač išryškėjo dėl dabartinės pasaulinės ekonomikos krizės.

Pagrindinis Ekonomikos ir verslo mokslų fakulteto verslo administravimo ir vadybos magistro programos tikslas yra vadovų ir verslininkų, gebančių vadovauti ir vesti organizacijas konkurencingoje, globalioje ir dinamiškoje aplinkoje, mokymas. Turėdami šį MBA dalyviai ketina įgyti visuotinių žinių apie verslo valdymą tarptautinėje aplinkoje, leidžiančią išsiugdyti vadybos įgūdžius, būtinus vadovaujant sudėtingiems projektams visų tipų organizacijose. Tokiu būdu MBA reaguoja į tikruosius verslo pasaulio poreikius.

Pagaliau; Mūsų MBA yra sukurtas atsižvelgiant į verslo vadybininko integraciją. Mūsų požiūris yra labai novatoriškas, prisitaikantis prie naujų rinkos reikalavimų. Ir tai suteikia dalyviams visuotinę ir strateginę verslo veiklos viziją, apjungiančią visas veiklos sritis ir siūlančią dalyviams gausų ir įvairiapusišką valdymo priemonių, susidedančių priimant sprendimus, asortimentą.

2020–21 mokslo metai

1 kursas

Kodas Tema Veikėjas Kreditai Siūloma
600210 Finansinės ataskaitos analizė Privaloma 4.0 Taip
600206 Operacijų valdymas Privaloma 4.0 Taip
600201 Žmogiškųjų išteklių direktoratas Privaloma 4.0 Taip
600202 Strateginė kryptis Privaloma 4.0 Taip
600200 Organizacinis dizainas ir elgesys Privaloma 4.0 Taip
600237 Ekonominė aplinka (ekonomikos įvadas) Privaloma 3.0 Taip
600225 Marketingo strategija ir valdymas Privaloma 4.0 Taip
600218 Įmonių finansai Privaloma 4.0 Taip
600223 Tarptautiniai finansai Privaloma 4.0 Taip
600240 Lyginamasis apmokestinimas Privaloma 4.0 Taip
600209 Įvadas į apskaitą Privaloma 3.0 Taip
600222 Įvadas į finansus Privaloma 3.0 Taip
600245 Lyginamoji komercinė teisė Privaloma 4.0 Taip
600217 Finansinių operacijų matematika Privaloma 3.0 Taip
600248 Kiekybiniai verslo metodai Privaloma 4.0 Taip
600230 Marketingo planas Privaloma 4.0 Taip

2 kursas

Kodas Tema Veikėjas Kreditai Siūloma
600231 Įtikinama rinkodaros komunikacija (reklama, reklama ir viešieji ryšiai) Nebūtina 3.0 Taip
600204 Verslo kūrimas Nebūtina 3.0 Taip
600208 e-verslas Nebūtina 3.0 Taip
600219 Susijungimai, įsigijimai ir verslo vertinimas Nebūtina 3.0 Taip
600251 Anglų kalba (finansinės atskaitomybės galimybės) Privaloma 3.0 Taip
600203 Tarptautinės įmonės valdymas ir internacionalizavimas Nebūtina 3.0 Taip
600243 Įmonės mokesčių planavimas Nebūtina 3.0 Taip
600252 Išorinė praktika Išorinė praktika 12,0 Taip
600254 Magistro darbas (MBA) Magistro darbas 6,0 Taip

tikslas

Mokymai konkurencingoje, globalioje ir dinamiškoje aplinkoje, analizuojant realią situaciją įmonėse, turinčias praktinį pagrindą organizavimo ir valdymo, apskaitos, finansų, rinkodaros, verslo apmokestinimo, komercinės teisės ir sprendimų priėmimo srityse.

gavėjai

Nėra prioritetinių maršrutų, norint patekti į verslo administravimo ir vadybos magistro studijas (MBA) . Įvadinis kursas skirtas spręsti pagrindines instrumentines žinias, kurių neišmanymas trukdytų toliau sėkmingai naudoti MBA. Priėmimas vyks per atrankos procesą, kurio metu bus vertinami akademiniai įrašai, bus atliekamas asmeninis pokalbis, gyvenimo aprašymas, kandidato profilio pritaikymas programos tikslams ir turiniui, kalbų mokėjimas (ypač , Anglų k.) Ir kiti nuopelnai.

Kodėl verta studijuoti šį magistrą?

MBA suteikia studentams plačių žinių apie visas verslo funkcijas ir tokiu būdu geba turėti įmonės valdymo apžvalgą vykdomuoju lygmeniu, kad teisingai priimtų sprendimus.

Priėmimo reikalavimai magistrantams

Neįgalinantys universiteto magistrai

 • Turėti bet kurį iš šių pavadinimų:
  • Oficialus Ispanijos universiteto laipsnis .
  • Pavadinimas, kurį išdavė Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) institucija ir suteikianti išdavimo šalyje teisę įgyti magistro išsilavinimą.
  • Švietimo sistemos, nepriklausančios Europos aukštojo mokslo erdvei, pavadinimas , suteikiantis teisę išdavimo šalyje gauti magistro išsilavinimą, patvirtintą ar patvirtintą lygiaverčiu Švietimo ir profesinio mokymo ministerijos laipsniui ar laipsniui . Jei trūksta minėto patvirtinimo ar lygiavertiškumo, reikės turėti šio universiteto išduotą leidimą ar prieigos leidimą .
 • Arba atlikite kursą, per kurį iš anksto priimate studijas, kad galėtumėte įgyti bet kurį iš ankstesnių laipsnių, ir galėtumėte įrodyti, kad įgijote tokį išsilavinimą iki 2020 m . Rugsėjo 30 d .
 • Be to, užsienio švietimo sistemų studentai, kurių gimtoji kalba skiriasi nuo ispanų, privalo įrodyti ispanų kalbos (ar aukštesnės) B2 lygį . Priimtos akreditacijos ir svarbi informacija.
 • Konkretūs reikalavimai, kuriuos gali turėti bet kuris iš prašomų meistrų. Su ja galite susipažinti apsilankę pagrindinio puslapio tinklalapyje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Universidad Complutense de Madrid „ Universidad Complutense de Madrid (UCM) yra ilgametė istorija ir platus visuomenės pripažinimas, siekiantis būti vienu iš pirmųjų universitetų Europoje ir įsitvirti ... Skaityti daugiau

Universidad Complutense de Madrid „ Universidad Complutense de Madrid (UCM) yra ilgametė istorija ir platus visuomenės pripažinimas, siekiantis būti vienu iš pirmųjų universitetų Europoje ir įsitvirtinti kaip atskaitos centras Lotynų Amerikos žemyne. Skaityti mažiau