Verslo administravimo ir vadybos magistras (MBA) - tvarumas, inovacijos ir verslumas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų atsakinga MBA programa, magistro laipsnis skirtingais būdais, visą savaitę, kas dvi savaites ir internete prasidės nuo kitų metų spalio 2019-2020 mokslo metų. Kompetencijos programa, unikali, iš tiesų transformuojanti ir naujoviška, siekiant pilnai plėtoti savo talentus ir įgūdžius sąmoningai valdyti įmones ir organizacijas.

CMI atsakingos MBA programos yra unikalios, nes jos grindžiamos milžiniška žmogaus vientisumo galia.

CMI MBA, įmonių socialinė atsakomybė ir moksliniai tyrimai, plėtra ir inovacijos yra pagrindiniai etapai ir sudaro įmonių bei organizacijų koncepcijos ir augimo esmę.

Didaktinė metodika yra novatoriška, labiausiai specializuota ir pažengusi, naudojant atitinkamą teorinį, praktinį ir atvejo metodą, mokymą priimant sprendimus ir išsamią studentų veiklos ir tobulinimo stebėseną, atliekant asmeninį mokymą ir tobulinimą. nuolatinės veiklos peržiūros. Kursas pagrįstas pritaikyta ir unikalia mokymo programa, kurioje pabrėžiama bendra studentų patirtis ir plėtra.

Kam?

Atsakingos MBA programos skirtos įmonių, nevyriausybinių organizacijų, viešojo administravimo institucijų, specialistų, verslininkų, studentų ir apskritai visiems, kurie nori plėtoti atsakingą įmonių ir organizacijų valdymą ir administravimą, vadovams ir vadovams, taip pat plėtoti savo talentus ir potencialą iki didžiausio sąmoningai daryti teigiamą poveikį visuomenei ir gamtai.

Kodėl turėtumėte atsakingą MBA

 • Dabartiniams iššūkiams reikalingi skirtingi ir veiksmingi sprendimai, siekiant atkurti pusiausvyrą, kurią visuomenė ir gamta reikalauja iš įmonių ir organizacijų.
 • Augti lyderiu, vadovu ir asmeniu, skatinant asmeninį tobulėjimą.
 • Tapti sąmoningu lyderiu ir įgyti įmonių ir organizacijų atsakingo valdymo ir administravimo įgūdžius.
 • Norėdami gauti pasaulinę viziją, kuri leistų mums sėkmingai spręsti sudėtingas problemas, su kuriomis susiduria lyderiai tarptautiniu lygmeniu.
 • Įgyti naujausias žinias ir technologijų pažangą skaitmeninėje eroje.
 • Norėdami sukurti ir valdyti savo įmonę nuo nulio, remiant „ CMI Startups Area“.
 • Būti CMI bendruomenės dalimi, visiškai įsipareigojusi jos integracijai ir teikti geriausias mūsų institucijos paslaugas ir privalumus.

MBA atsakingų programų rūmai

CMI fakultetą sudaro šios srities ekspertai, turintys tarptautinį sėkmės profilį, didelė profesinė patirtis, gydytojai, doktorantai ir mokslininkai jų specialybėje. CMI skulptūros detales galima rasti skyriuje Mokymas ir tyrimas.

Inovatyvi mokymo metodika

Atsakingos MBA programos turi CMI mokymo metodiką, novatorišką, specializuotą ir pažangią pedagogiką, naudojant tinkamą teorinį, praktinį, tyrimų ir atvejo metodą, mokymą priimant sprendimus ir išsamiai stebint veiklos rezultatus. besimokančiųjų ugdymas ir nuolatinės mokymosi peržiūros. Programos yra pagrįstos pritaikytomis ir unikaliomis mokymo programomis, kuriose pabrėžiama bendra studentų patirtis ir plėtra.

Ribotos vietos: ne daugiau kaip 30 studentų vienai klasei.

Atsakingos MBA programos turės 60 ECTS kreditų.

priėmimo procesas

 • Vietų rezervavimas bus suteiktas laikantis priėmimo proceso reikalavimų.
 • Registracijos procesas gali būti vykdomas ištisus metus, nors registracija bet kuriame kurse priklauso nuo laisvų darbo vietų.
 • Kandidatų atranką atliks Priėmimo komitetas, sudarytas iš CMI valdymo ir atsakingos MBA programos.
 • CMI raštu informuos kandidatą apie priėmimo proceso rezultatus elektroniniu paštu.
 • Mokestis už mokslą reiškia tam tikrą vietą, o tai bus gauta mokant 770 eurų už mokslą.
 • Norėdami gauti asmeninius patarimus ir daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis per internetinę žiniatinklio formą, el. Paštu adresu CMI @ cmiuniversal.com arba telefonu 34 91 172 43 58/34 681 36 12 27.

Priėmimo sąlygos

Dokumentai, siunčiami CMI @ cmiuniversal.com:

 • Gyvenimo aprašymas.
 • Motyvacijos laiškas.
 • Universiteto laipsnis, leidžiantis baigti magistrantūros studijas. Laipsnį gali išduoti universitetai visame pasaulyje.
 • Akademinis įrašas (užrašų sąrašas).
 • Aukštas ispanų kalbos lygis (B2).

priėmimo procesas

 • Kandidatų atranką atliks Priėmimo komitetas, sudarytas iš CMI valdymo ir atsakingos MBA programos.

Kalendoriai

 • Esminiai ir mišrieji būdai:
  • Nuo 2018 m. Spalio iki 2019 m.
 • Modalumas internete: nuo 2019 m. Vasario iki 2019 m.

Finansavimas ir nuolaidos

CMI siūlo finansines paslaugas, pritaikytas studentų poreikiams. Ji taip pat siūlo nuolaidas grupėms ir įmonėms bei organizacijoms.

Daugiau informacijos apie finansavimą ir nuolaidas susisiekite su mumis.

Profesinė praktika versle

CMI siūlo besimokantiems studentams galimybę vykdyti profesinę praktiką versle magistro projekto koncepcijoje arba papildomai.

Ši praktika padės realiame darbo rinkoje suvokti idealų mokymosi, kuris buvo išplėtotas visą MBA programą, papildymą.

Stažuotės trukmė - 150 valandų ir 6 ECTS.

Be to, visi studentai turės galimybę pratęsti stažuotės trukmę, tai yra, nemokant kreditų, ne ilgiau kaip 6 mėnesius.

Profesinė praktika versle taip pat bus prieinama neformaliai ir savanoriškai studentams, kurie sudaro magistro baigiamąjį projektą.

Visa CMI profesinė verslo praktika yra mokama .

stipendijos

CMI skiria per Universiteto fondo stipendijas MBA programoms, atsakingoms už visas jo sąlygas.

Stipendijos padengia 50% kiekvienos programos kainos ir yra skirtos studentams, turintiems puikų akademinį įrašą.

Dalis šių stipendijų skiriama besivystančių šalių, besivystančių šalių ar tam tikros negalios žmonėms, siekiant skatinti lygias galimybes įvairiose grupėse.

Paraiškos turi būti siunčiamos Visuotinio fondo stipendijų regionui elektroniniu paštu universal@cmiuniversal.com, įskaitant:

 • CV.
 • Universiteto laipsnis.
 • Akademinis įrašas (užrašų sąrašas).
 • Stipendijos paraiškos motyvacijos laiškas.
Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Skaityti daugiau

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Skaityti mažiau