Read the Official Description

Verslo administravimo magistras

MBA programa "Logistikos vadyba" skirta kandidatų su didelį susidomėjimą suprasti logistikos ir operacijų - į vieną gamybos ar paslaugų pramonės šakose. Programa turi vadybinę dėmesio, todėl tai taip pat naudinga studentams su į bendrojo valdymo interesus. Tai ypač vertinga tiems, kurie mato savo karjerą operacijų per ateinantį dešimtmetį ar kurie mato save konsultavimo operacijas, klientų įmonių. Studentai įgyja išsamių žinių ir supratimą apie pažangių logistikos, operacijų, gamybos, skirstymo ir tiekimo grandinės valdymo klausimais, koncepcijų, priemonių ir programų. Jie ugdyti gebėjimą nustatyti strateginius klausimus operacijų, padėtis bendrovę už konkurencinio pranašumo naudojant operacijas ir logistika, suderinti įmonės ir operacijų strategiją, projektuoti tinkamą tiekimo grandinę jūsų produktą, leidžiančią masiškai užsakymą, sukurti praktiškai integruotos bendrovės, ir bendradarbiauja, tiekimo grandinės. Klausimai apima atidėjimą, spekuliacijos, partnerių laivybą, naujų produktų kūrimą, efektyvų vartotojų reakciją, pardavėjas sugebėjo inventorių, interneto technologijos poveikį tiekimo grandinėms ir E-komercija.

Nuo 2008 sausio ši programa yra pirmoji ir vienintelė Vokietijoje, kuri yra akredituota pagal Europos logistikos asociacijos (ELA) Pagal priežiūros / eksploatavimo lygiu, įvesta ELA.

Nuo 2009 m programa yra akredituota pagal Zentrale Evaluations- und Akkreditierungsagentur.

Gyvenimo

MBA Logistikos vadyba yra dieninių magistro programa, kuri trunka 18 mėnesių.

Tyrimas struktūra modulinė. Paprastai šie moduliai bus pasiūlyta ir baigtas iš eilės tvarka. Pamokos gali būti siūlomi bloko sistemos.

Koncepcija apima 40% ekonominius pagrindus ir 60% logistikos konkretaus turinio. Mokymas remia: modernių mokymo metodų, ekspertų susitikimų ir išvykas. Programa apima šešis privalomų modulių kurie dirba su verslo aspektų bendrojo valdymo, taip pat su išsamiu dėmesį skiriant valdymo logistikos grandinės ir logistikos orientuotas valdymas. Baigęs šiuos modulius studentas baigs savo magistro darbe aisiais.

Kokybės užtikrinimo ir po kiekvieno pamokų dėstytojai bus vertinami dalyvių ir grįžtamojo ryšio derybos, grupė vyks. Vidaus kokybės užtikrinimo daroma akademinio direktoriaus programą ir atsakingų valdybų tuo Verslo vadybos ir ekonomikos TU Dresden fakulteto (studijų komisija, egzaminai board).

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

  • magistro / Bakalauro Laipsnis (4 metų laipsnį) pageidautina ekonomikos ar verslo administravimo (lygus 240 ECTS) arba
  • magistro / bakalauro laipsnis, pageidautina ekonomikos ar verslo administravimo (lygus 180 ECTS) ir papildomos studijos, tyrimai vienoje iš pavadintas srityje studijų lygus 60 ECTS ir
  • paprastai 2 metų darbo patirtį logistikos srityje, gamyba, pardavimas, kontroliuoti ar IT
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Lapk 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
12,500 EUR
By locations
By date
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Lapk 2019

Location
Application deadline
End Date