Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras

Labiausiai unikalus verslo programų Azijos universitete aspektas yra darbo patirties reikalavimas. Kiekvieną vasarą visi studentai turės galimybę įgyti realaus darbo patirties per 3 mėnesių stažuotes. Visi dieniniai MBA studentai privalo stažuotis.

Anksčiau daugelis gerbiamų organizacijų dalyvavo Azijos universiteto stažuočių programose. Azijos universiteto studentai turėjo galimybę dirbti "Capital Nomura" (Tailandas), generaliniai rūmai (Tailandas), Honkongo ir Šanchajaus bankų korporacijos (Tailandas), "Jardine Fleming Thanakom" filialai, Lowe Lintas ir partneriai "Procter & Gamble" (Tailandas) Tailando vertybinių popierių ir biržos komisija, Tailando vertybinių popierių birža, "Tesco-Lotus", "Thai Airways International", TMB Asset Management ir "Total Access Communication" (DTAC).
Šios galimybės suteikia studentams puikią mokymosi patirtį praktinių ir funkcinių aspektų darbo nekilnojamojo verslo organizavimo.

Dinaminė mokymosi aplinka

Azijos universiteto studentai susiduria su labai dinamiška mokymosi aplinka su mažomis klasėmis ir aukštu studentų ir dėstytojų sąveikos lygiu. Be to, fakulteto nariai, kurie atvyksta iš viso pasaulio, sukuria dinamiškumą. Be to, daug studentų bus skiriami asmeniniams dėstytojams, kurių atsakomybė yra stebėti ir padėti studentams tobulėti. Tyrimo grupės paprastai yra mažos ir vykdomos už įprastos klasės valandos.

Lanksčios mokymo programos

Visi verslo studentai neturi įsipareigoti užsiimti kokia nors specializacija, kol jie nesiims visų pagrindinių verslo dalykų (vienerių metų MBA studentams), kurie skirti supažindinti studentus su įvairiomis verslo disciplinomis. Baigę pagrindinius reikalavimus, studentai gali pasirinkti iš daugelio Azijos universiteto specializacijų (pvz., Apskaitos, bankininkystės ir finansų, verslo ekonomikos, informacijos sistemų valdymo (MIS) ir rinkodaros). Studentai taip pat gali pasirinkti nedidelę specializacijos sritį.

Programos aprašymas

Ši programa yra suprojektuota kaip plati pagrindų magistro laipsnį. Mokymo programą sudaro 12 aukštųjų mokyklų dalykų ir atskiras projektas. Programos vienijanti tema yra "valdymas besikeičiančioje aplinkoje", akcentuojant, kaip vadovybė gali stebėti, planuoti ir įgyvendinti pokyčius siekdamas organizacinių tikslų ir uždavinių. Ši tema atsispindi mokymo programos turinio visuose dalykų, mokomų pagal šią MBA. Atsižvelgiant į tikslinių studentų biomodalinį pobūdį, laipsnio lavinimas bus siūlomas tiek "Full Time", tiek "Part-Time".

Tokio bendrojo magistrantūros studijų programos dalykų pasirinkimo logika seka aukščiau nurodytais programos tikslais ir tikslais. Programos kūrimas yra plati, todėl visi studentai turi tvirtą pagrindą funkcinėse bei techninėse verslo valdymo srityse ir galės ateityje verstis bet kokia specializacija. Individualūs dalyko aprašymai rodomi vėliau šiame dokumente.

Visoje programoje bus naudojami įvairūs mokymo ir mokymosi metodai, vadovaujantis visuotine institucine mokymo ir mokymosi strategija. Paskaitos, mokomieji kursai, praktiniai užsiėmimai ir praktiniai užsiėmimai bus akivaizdūs visoje programoje, o šis kontaktinis laikas bus apibūdintas kiekvienoje kursų schemoje. Kalbant apie pamokinę veiklą, studentai bus organizuoti "Syndicate Groups". Sindikai yra atsakingi už bendrą darbą (įskaitant vertinamą darbą), pateikiant atvejų tyrimus ir ataskaitas, esė, problemas ir klasės pristatymus. Tačiau kiekvienas dalykas priims strategiją, skirtą studentui suprasti atsakomybės už mokymąsi jausmą. Visuomet bus naudojamas kryptingas ir išteklių naudojimo mokymasis, įskaitant tinkamą informacijos technologijų naudojimą, ir bus prisidedama prie mokymosi visą gyvenimą besimokančiųjų vystymosi.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Birželis 2019
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date