Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo administravimo magistras

Siūloma iki seniausių anglų kalbos universiteto Kanadoje, New Brunswick Šv Jono verslo administravimo magistras universitetas (MBA) programa suteikia pasaulinio lygio išsilavinimą ir vienas iš trumpiausių atsipirkimo laikotarpiai Šiaurės Amerikoje vienerių metų arba visą darbo laiką MBA ,

Mūsų MBA yra investicija į savo ateitį, su intensyvi programa, kad mišinius mokymąsi klasėje su praktinio pritaikymo ir realaus pasaulio patirtį.


Programa yra skirta plėtoti novatoriškus verslumo lyderius, o mūsų studentai naudojasi mažos klasės dydžių, įvairi tarptautinė studentų organizacijos, prieinama fakulteto ir atsidavęs personalas.


Visi šie elementai dirba kartu patobulinti įgūdžius, jums reikia konkuruoti ir sėkmingai pasaulinėje rinkoje.

Mokymasis savo tvarkaraštį

New Brunswick MBA programos universitetas siūlo studentams įrengimo savo kursus su savo individualiu grafiku lankstumą.

Tiek dieninio ir neakivaizdinių variantai struktūra modulių, kurie pastatyti iš verslo pagrindų iki pažengusių valdymo praktikoje. Dieninių programa yra sudaryta iš penkių aštuonių savaičių studijų modulius po kurio nagrinėjimo laikotarpį, neprivalomas trijų mėnesių darbo vietoje stažuotės ir galutinę integruotos projektą.

Neakivaizdinių studijų studentų gali baigti programą taip mažai, kaip dvejų su puse metų. Studentai gali pasirinkti imtis bet kokių iš mūsų tris srautus vieną arba sukurti unikalios, kad tiktų jų individualus karjeros poreikius.


Konkurencinis pranašumas


Mūsų MBA programa siūlo tris srautus - Tarptautinė verslo, verslumo ir technologijų valdymo ir bendro valdymo.


Mūsų MBA studentai gauna bendrą pagrindą verslo pagrindai pirmųjų dviejų modulių studijų, o specializuojasi dominančios srities, nes jie pažangą per savo studijas.


Kilti ir likti versle viršuje reikalauja neįtikėtinai plotis žinios - kelių nacionalinių pramonės veiklą, novatoriškas verslo technologijas, pasiryžę savimonė - visi palaiko plačią verslo bazę.


UNB Saint John pripažįsta ir apima šį iššūkį su savo pažangiausius MBA programą. Čia jums bus sukurti įgūdžių ir patirties, jums reikia, o kurti santykius, kurie truks visą gyvenimą.


Baigusiems mūsų programą ne tik turėti tai, iššūkius ir galimybes, tarptautinio verslo aplinka suteikia dėkingi, bet taip pat turi priėjimą prie pasaulinio tinklo kolegomis ir kontaktus, neįkainojama verslo šiandien.Išlieti savo potencialą


UNB Saint John MBA programa yra gerbiamas ir sudėtingas, skirta šiandieninėje ekonomikoje. Kursai yra dėstomi mokslininkų, taip pat patyrusių praktikų. Programa siūlo daug galimybių tinklo, stažuočių ir studijų užsienyje baigia savo mokymosi patirtį ir atskleisti savo inovacijas ir lyderystės potencialą.


Studentai, kurie ateina į mūsų programą ne tik unikalią galimybę studijuoti su fakulteto, kurie yra pasaulio ekspertai savo srityje, jie taip pat ant pirmos vardo pagrindu su visais dėstytojams ir kitiems darbuotojams, nes mūsų mažo mokinio profesoriaus santykis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of New Brunswick Saint John's Faculty of Business is where professors actually know your name. With our teacher - student ratio of 1:17 you are more than just a number. We strive to get ... Skaityti daugiau

The University of New Brunswick Saint John's Faculty of Business is where professors actually know your name. With our teacher - student ratio of 1:17 you are more than just a number. We strive to get to know our students and engage them in unique opportunities that are right for their career development. We are a small, friendly and dedicated faculty with a mission to enhance your understanding of the world in which you live and work, and to enable you to make a significant difference in your community. We want our students to be successful in whatever endeavours they choose to pursue. Skaityti mažiau