Verslo administravimo magistras

North Park University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras

North Park University

Master of Business Administration

Uždirbkite savo magistro laipsnį

Verslo administravimo (MBA) laipsnį magistro rengia patyrę verslo specialistams, kad būtų nustatytos veiksmingos, nusimanantys, ir etikos vadybininkų verslo, nepelno ir viešajame sektoriuose. Kursinių apima pažangias temas Finansai, Ekonomika, organizacinę elgseną, strateginio valdymo, rinkodaros valdymo, ir dar daugiau. Plati, tarpdisciplininis pobūdis MBA tapo įsteigta kertiniu akmeniu už paaukštinimą lyderystės vaidmenis daugelyje verslo aspektus.

Kodėl Šiaurės parkas?

Užsidirbti laipsnį, jums reikia būti veiksminga ir gerbiamas verslo lyderė bet kokio dydžio bendrovėms. Verslo ir nekomercinės vadybos mokykla siūlo klases pagreitinto formatu, kuris vyksta naktį, savaitgaliais, ir pakankamai internetinis lanksti, kad tilptų į savo tvarkaraštį. Mūsų fakulteto tiek dieninio mokslo daktarų ir darbo vadovai, pažinti tave mažos klasės, todėl jie gali padėti jums pasiekti savo tikslus. Kursai mūsų visiškai akredituota programa integruoti etikos ir sprendimų priėmimo su išbandytų strategijų geriausių sėkmės ir verslo praktika.

Tyrimas atliekamas asmeniškai arba internetu

North Park MBA gali būti baigtas per tradicinių akis į akį klasių, 100% internetu, arba formatų derinys. MBA klases galima rasti mūsų pagrindinis Campus Čikagoje ar prie universiteto centro Lake County priemiesčio Grayslake. Dabar naršo kursai išspręsti savo tvarkaraštį, be konkrečios savaitės klasė metu. Pasirinkite klasės vietose, kuris tinka jūsų mokymosi stilius ir tvarkaraštį derinys.

Kur North Park abiturientų Darbas

 • Čikagos prekybos
 • "JPMorgan Chase"
 • "Kaiser Permanente
 • "Motorola"
 • Šiaurės Trust Company "
 • "Pfizer"
 • PricewaterhouseCoopers
 • "Tribune Įmonės
 • Cellular
 • World Vision - Artimieji Rytai
 • Zebra Technologies

Alumni Aprašymas

"Programa padėjo man tapti strateginiu aukštesniu lygiu," sako Patty Erickson G'10 jos patirtį uždirbti North Park MBA. Kaip savo pažangių žinių ir vadovavimo įgūdžių, išmoko MBA programos rezultatas, Patty uždirbo skatinimą ir dabar valdyti apdovanojimus winng komanda savo įmonę.

Stipendijos ir mokslą

Verslo ir nekomercinės vadybos mokykla siūlo išsamią stipendijų programą, kuri padės jums sau išsilavinimą nori. Dauguma studentų gauti apdovanojimus, kurie mažina savo studijų išlaidas tarp 10% ir 35% viso jų laipsnį arba sertifikatas programa. Kai apdovanojimai grindžiamos veiklos ankstesnių bakalauro arba magistrantūros laipsnių; mes taip pat siūlome, pripažįstant šių darbų nevyriausybinėms organizacijoms stipendiją.

Visą gyvenimą trunkančio mokymosi programa

Mokymasis visą gyvenimą yra specialistų Mūsų greitas kultūros ir besiplečiančioje pasaulio technologijų būtinybė. Mes didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su mūsų absolventai, nes jie palaiko atitinkamus įgūdžius kokiomis karjeros jomis siekiama. Baigęs magistro laipsnį iš Verslo mokyklos ir nekomercinės vadybos, galite grįžti į imtis verslo ir nepelno kursus-net baigti kitą laipsnis arba sertifikatą, bent 50% studijų nuolaida.

MBA Kursinių

Tobulinti savo profesinę karjerą per praktinio kursinių, kuri apima:

 • Organizacinė elgsena ir etika
 • Rinkodara analizė ir vartotojų elgesys
 • Globali ekonomika
 • Finansinių sprendimų priėmimo
 • Etikos Strateginis valdymas

Sertifikatus parinktys

Magistras lygio sertifikatai leidžia jums pridėti vertę savo laipsnį tam tikroje srityje, iš valdymo finansuoti rinkodaros ir dar daugiau. Jūs galite užpildyti vieną iš 17 verslo arba pelno nesiekiančių sertifikatų per savo pasirenkamuosius kursus nepridedant laiko ar išlaidos į savo studijų programą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Chicago, Illinois
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Chicago, Illinois
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla