Claflin101

Claflin verslo administravimo magistro programa yra skirta specialistams, kurie siekia padidinti jų įgaliojimai ir žinių, o įgyti tarptautinę perspektyvą.

Pristatymo formatas skiriasi nuo dieninių MBA, nes ji siūlo neįprastai didelį lankstumą, atsižvelgiant į mūsų studentų poreikius ir ribotas laikas. Visa mokymo programa gali būti baigtas per 18 mėnesių ar mažiau, todėl mūsų studentai lankyti savo profesinius ir asmeninius iššūkius ir tuo pačiu vykdyti savo magistro kvalifikacinį laipsnį. Mūsų studentai iš viso Jungtinėse Amerikos Valstijose ir nuo daugelio kitų šalių visame pasaulyje, kuris praplečia mūsų nacionalinę ir pasaulinę perspektyvą įmonių ir valdymo stilių, įtrauktas į mūsų programą pristatymo.

Jūs galite uždirbti savo MBZ internetu ar miesteliu.

Gyvenimo

Nacionaliniu lygiu akredituota The Claflin universiteto Verslo mokykla nuosekliai atitinka akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) reikalavimus. Claflin MBZ suteikia išskirtinį pasirengimą specialistams platų verslo aplinkoje, nuo karjeros valdymo, verslo operacijų, žmogiškųjų išteklių ir daug daugiau. Dėmesys etikos vadovybė, vertės pasiūlymas klientams ir tvarumo ties Claflin universiteto šeimos branduolys, ir įtraukti į Claflin MBA programą.

Studentų galimybės ir patirtis

Claflin MBA yra skirtas profesionalams, kurie siekia padidinti jų įgaliojimai ir žinių, o įgyti tarptautinę perspektyvą. Pristatymo formatas skiriasi nuo dieninių MBA, nes ji siūlo neįprastai didelį lankstumą, atsižvelgiant į mūsų studentų poreikius ir ribotas laikas. Paprastai visa mokymo programa gali būti baigtas per 18 mėnesių ar mažiau, todėl mūsų studentai lankyti savo profesinius ir asmeninius iššūkius ir tuo pačiu vykdyti savo magistro kvalifikacinį laipsnį. Mūsų studentai iš viso Jungtinėse Amerikos Valstijose ir nuo daugelio kitų šalių visame pasaulyje, kuris praplečia mūsų nacionalinę ir pasaulinę perspektyvą įmonių ir valdymo stilių, įtrauktas į mūsų programą pristatymo.

Karjera ir rezultatai

Claflin MBA suteikia studentams neprilygstamą pasaulinę patirtį, dirbant kartu su bendraamžiais iš įvairių tautybių kalbančių įvairiomis kalbomis, ir mokytis iš dėstytojų tarptautinių verslo patirties ir pasaulinės rinkos žinių. Claflin MBA suteikia studentams galimybę išvykti į užsienį patirti gyvenimo būdą, kultūrą, ir verslą ir kitose šalyse. Jūsų MBA laipsnį parengs jums už galimybes reklamos, rinkodaros, verslo ryšių, žmogiškųjų išteklių, sveikatos priežiūros ir kitų įdomių karjeros.

Priėmimo reikalavimai

Programos turėtų būti pateikta MBA tarnybai. Gavusi su reikalaujamais dokumentais taikymo, prašymas eina per MBA Priėmimo komitetas, sudarytas iš trijų fakulteto nariai. Komitetas bus tada padaryti savo rekomendacijas, kurios bus iš pareiškėjo priėmimo į MBA programą.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą