Verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Yra daug priežasčių, kodėl reikia atlikti UTS MBA, kurso metu suteikiama lanksti galimybė prisitaikyti prie kiekvieno studento unikalių mokymosi poreikių, fono ir karjeros siekių. Studentai gali struktūrizuoti programą, apimančią didelių dalykų pasirinkimą, arba dvi pagrindines studijas, arba vieną pagrindą ir keturis pasirenkamuosius dalykus iš visos verslo mokyklos.

UTS MBA siekia, kad ankstyvieji karjeros specialistai galėtų pasirengti vyresniems vaidmenims savo dabartinėje srityje arba pereiti prie naujų verslo valdymo sričių. Tai apima bendrąjį valdymą, funkciją ir specialistų įgūdžių ugdymą. Bendrieji valdymo įgūdžiai ugdo žinias apie strateginį mąstymą, kritinę analizę, verslo planų rengimą ir įgyvendinimą, sprendimų priėmimą pagal neapibrėžtumą, supratimą apie organizacinę dinamiką, kitų motyvavimą, veiksmingą bendravimą, vadovavimą ir dinaminės aplinkos pokyčių skatinimą. Funkciniai įgūdžiai ugdo kompetenciją daugelyje pagrindinių disciplinų, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių valdymą. Specializuoti įgūdžiai pristatomi tokiose srityse kaip: tarptautinė rinkodara; žmogiškųjų išteklių valdymas; viešojo, privataus ir tarptautinio valdymo srityse; turizmas; Sportas; meno valdymas; inžinerijos vadyba; ir informacinės technologijos.

MBA yra plačiai pripažintas ir gabenamas magistro laipsnis. MBA studentai žino, kad norint realizuoti visą savo karjeros galimybes, būtini papildomi valdymo įgūdžiai ir įgaliojimai. Asmeninės investicijos į intelektualiai reikalaujančią ir praktiškai taikomą MBA programą gali suteikti studentams žinias ir įgūdžius, reikalingus karjeros progresavimui ar karjeros kaitai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Skaityti daugiau

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Skaityti mažiau