Metropolia_MBA_Info

studijų tikslai

Verslo informatika yra Magistro laipsnio programa 90 ECTS verslo specialistams, kurie nori pagilinti savo strateginį ir valdymo patirtį, patobulinus informacijos valdymo ir geriau panaudoti verslo analitikos sistemų. Giliau pažvelgti į verslo valdymo srityse, pavyzdžiui, valdymo apskaitos, rinkodaros, ar logistikos siūlomi, kiekvienas susijęs su atitinkamų IRT sistemų. Jūs tapsite kompetentinga analizatorius ir naudoti verslo analitikos sprendimų priėmimo, verslo operacijų, taip pat verslo plėtrai.

Turinys

Magistro studijų programa Verslo informatikos sudaro

  • Išplėstinė profesinės studijos, 30 ECTS
  • Alternatyvios pažangios profesinės studijos, 20 ECTS iš pasirinkimų rinkinį
  • Pasirenkamieji tyrimai 10 ECTS
  • Baigiamasis darbas 30 ECTS

Kiekvienas studentas planuoja ir įgyvendina plėtros projektą / nekilnojamojo verslo gyvenime, paprastai jų darbo organizavimas. Tai darydama, studento mokslinių tyrimų, projektų ir pokyčių valdymo įgūdžiai bus sustiprintas. Tinklai, komanda ir derybų įgūdžiai, taip pat pagerės įvairių kultūrų, susieta-verslui nustatymo, kurioje šio magistro VB atliekamas. Tai MTTP projektas bus pranešta kaip magistro darbas (30 ECTS).

Studijų laikotarpis

Magistro studijų programos Verslo informatika yra organizuotas taip, kad jos dalyviai gali derinti studijas su darbu visą darbo dieną. Tyrimų, ilgis nustatomas įrašu linijos, einančios per kurį studentas gauna priimtas. Dėl Verslo administravimo magistras yra 2 metai.

Kontaktai posėdžiai

Kontaktai sesijos yra išdėstyti daugiausia kas antrą penktadienį (nuo 9.00 iki 16.15 val). Kartais, vakare klasių ar intensyvus savaitgalis sesija gali būti įrengtas. Net šie užsiėmimai įvairių formų ir metodų. Papildoma funkcija mokymosi magistro studijų programos Verslo informatika ateina iš savo tarpdisciplininiu požiūriu: daugelis kursai pasidalino su studentais, kuriomis siekiama verslo administravimo magistras, taip pat inžinerijos magistro laipsnį. Daug tikimasi iš dalyvių, daug taip pat teikiama pagal verslo profesionalų ir akademikų paskaitų ir pirmaujančių sesijas. Kai posėdžiai vyksta tarp verslo įmonių tinkle dalyvaujančių įrenginių.

Kaip tarptautinis bendradarbiavimas gilina, bendrus posėdžius su universitetų partnerių bus įrengta (intensyvias savaites, stažuotes ir pan.) Studijų užsienyje galimybes, pavyzdžiui, vasaros mokyklos ar žiemą mokyklos taip pat bus pristatytas per tarptautinę partnerių tinklą. Tai, tikimasi, kad apie susitarimus dėl galimų bendrų arba dvigubų laipsnių vėliau.

Stipendijos

Už kiekvieną studijų programą ji sutiko, kad 50% iš pareiškėjų ateinančiais ne ES / EEE šalyse, turinti sėkmingiausius rezultatų egzaminą, gaus pilną atleidimą nuo mokesčio už mokslą pirmąjį mokslo metų.

Per 2-4. akademinių metų, stipendiją, kuri padengtų 75% metinio mokesčio už mokslą bus suteikiama su sąlyga, kad studentas sukauptos:

  • 55 kreditų (ECTS) Minimalus praėjusiais mokslo metais (iki liepos 31 d) į bakalauro studijų programą
  • iš 20 kreditų (ECTS) Minimalus praėjusiais pusmetį (rudens semestras baigiasi 31.12. ir pavasario semestras baigiasi 31,7.) į magistrantūros studijų programą

Tais metais, 2-4, likusi 25% studento studijų įmokos gali būti nereikalaujama, jei mokykla nustato, kad tai yra pateisinama remiantis socialiniu, sveikatos ar kitų priežasčių.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Metropolia University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
- 0 € arba 11000 € / metus ne ES / EEE studentams
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date