Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Užsirašykite savo MBA ir pasiruoškite finansinei ateičiai
Didžiojo Kanjono universiteto "Colangelo College of Business" "Verslo administravimo magistras" (MBA), kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas finansavimui, rengia profesionalus vadovaujant ir valdant karjerą. Remti savo žinias apie investicijas ir finansines strategijas su pažangiomis kursų valdymo, organizacinių sprendimų priėmimo, planavimo ir išteklių įsigijimo. Šie kursai apibūdina praktiką, siekiant užtikrinti įmonių mokumą, pelningumą ir efektyvumą.

Mūsų MBA finansų programoje skatina jus tapti informuotu kritiniu mąstytoju atliekant mokslinius tyrimus ir taikant kiekybinius metodus, kurie paverčia neapdorotus duomenis naudinga informacija. Ištirkite akcijas, obligacijas ir išvestines finansines priemones bei jų taikymą portfelio valdymui. Taip pat nagrinėjamos pažangios verslo strategijos, tokios kaip susijungimai ir įsigijimai, partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimai.

laipsnis Rezultatai

Studijų finansų ir verslo operacijos
Sužinokite finansinių verslo sprendimų elementus, įskaitant finansinį prognozavimą, apyvartinio kapitalo valdymą, kapitalo biudžetą, kapitalo struktūrą ir lėšų rinkimą kapitalo rinkose. Ištirkite akcijas, obligacijas ir išvestines finansines priemones bei jų taikymą portfelio valdymui. Išnagrinėti pažangias verslo strategijas, tokias kaip susijungimai ir įsigijimai, partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimai.

Ką Jūs išmoksite

Paspartinkite savo mokymąsi su MBA finansų studijų programa
Finansų MBA pagreitina jūsų mokymąsi per daugelį kursų temų ir tikslų, įskaitant:

  • Valdymo koncepcijų ir strategijų, susijusių su veiklos valdymo abiejose gamybos ir paslaugų aplinkose
  • Mikroekonomikos ir makroekonomikos sąvokų, susijusių su šiuolaikinio verslo
  • Kiekybiniai priemonės ir metodai naudojami modeliuoti verslo funkcijas ir programas
  • Finansinė analizė ir verslo finansų valdymas
  • Dabartinės paslaugos marketingo koncepcijos, principai ir teorijos
  • Organizacijų strategijos apibrėžimas, formulavimas ir vykdymas

Karjera Rezultatai

Susipažinkite su potencialiomis karjeros galimybėmis su finansų MBA
Finansų internetinė MBA suteikia jums pažangių įgūdžių ir pasiruošusi dirbti finansų vadybininku, vykdantysis direktorius, planuotojas, konsultantas, direktorius, vadybininkas ir kitas verslo lyderis. Tipiškos darbo vietos yra bankai, finansų įstaigos, investicinės korporacijos, didelės korporacijos, dideli ne pelno subjektai, paslaugų organizacijos, pradedančios įmonės, inžinierinės ir IT įmonės, projektavimo organizacijos ir vyriausybės agentūros.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date