Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Sujunkite savo aistras lyderystėje ir sveikatos priežiūros sistemoje su sveikatos vadybos sistemos MBA
Paruoškite pažangų vaidmenį sveikatos sistemų valdyme su verslo administravimo magistro (MBA), pabrėždami sveikatos sistemas. Ši programa, kurią siūlo Colangelo verslo kolegija, padeda sveikatos priežiūros specialistams įgyti analitinių įgūdžių, reikalingų etiškai vadovauti. Ši sveikatos sistemų valdymo studijų programa siūlo logišką mokymosi pažangą. Pradėkite nuo įžanginės kursų apskaitos, finansų, ekonomikos ir rinkodaros srityse, kol neįvyksite į valdymo teorijas ir politiką.

Sveikatos vadybos magistrantūros studijų programos magistro programoje mokykitės vadovauti ir valdyti verslą su įrodymais pagrįstų modelių. Esate raginami mokytis mokymosi tikslų ir ugdyti kompetencijas sprendimų priėmimo, finansinės analizės ir supaprastintų operacijų procesuose. Programa baigia išsamų sveikatos priežiūros vertinimą XXI amžiuje.

laipsnis Rezultatai

Sužinokite įgūdžius transformuoti sveikatos priežiūros verslą
"Grand Canyon University MBA" sveikatos sistemų programoje išmokite kurti aukštos kokybės organizacijas, atitinkančias šiuolaikines sveikatos priežiūros politikos kryptis. Išmokite integruoti sąvokas iš strateginių operacijų valdymo teorijos į kasdienę praktiką, kad sukurtumėte įvairią kultūrą, kuri remtų kokybišką globą. Šioje programoje jūs kuriate žinias, siekdami išlaikyti etikos sveikatos priežiūros sistemą.

Ką Jūs išmoksite

Susipažinkite su MBA sveikatos sistemos realaus pasaulio kursų
Sveikatos sistemų valdymo studijų programa apima šias temas:

  • Žinios, vertybės ir įgūdžiai, reikalingi pažangiai valdymo praktikai besikeičiančioje sveikatos priežiūros sistemoje
  • Valdymo koncepcijų ir strategijų, susijusių su veiklos valdymo abiejose gamybos ir paslaugų aplinkose
  • Verslo vadovavimo sąvokos ir organizacinis elgesys
  • Verslo finansiniai sprendimai, įskaitant finansinį prognozavimą ir profilių formavimą
  • Apyvartinio kapitalo valdymas, kapitalo planavimas, kapitalo struktūra ir lėšų rinkimas kapitalo rinkose

Karjera Rezultatai

Suraskite savo svajonių karjerą su sveikatos sistemos MBA
Sveikatos sistemų vadybos MBA rengia jus vadovaujančias pareigas medicinos ar verslo organizacijose. Jūs galite ieškoti aukštų pareigybių, tokių kaip direktorius, vyriausiasis pareigūnas arba sveikatos priežiūros paslaugų viceprezidentas.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date