Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Padidinkite savo galimybes rinkodaros MBA
Gaukite įgūdžių, kad galėtumėte konkuruoti dėl aukštųjų įmonių pozicijų reklamos ženklu ir reklama su Grand Canyon universiteto verslo administravimo magistro (MBA), akcentuojant rinkodarą. Ši koledžo "Colangelo" koledžo siūloma interneto rinkodaros programa yra įtraukta į technologijas ir mokslinius tyrimus, kurie padės jums padaryti įtaką įmonių rinkodarai. Turint strategijos kūrimo programą, ši programa skatina jūsų kūrybišką dvasią ir skatina jūsų tarnybos etišką praktiką.

Rinkodaros laipsnio magistro programoje MBA analizuojate dabartines tendencijas ir problemas, su kuriomis susiduria tarptautinės korporacijos. Pradėti strategijas, nukreiptas į įvairias rinkas, lyginant kalbą, estetiką, religijas, verslo papročius ir požiūrį į rinkodaros koncepcijas ir strategijas. Mažose, akademiškai skatinančių mokymosi aplinkose, aptarti formavimo ir vykdymo strategijas organizacijų ir tvarumo pasaulinėje rinkoje. Tyrimai departamentų funkcijas iš vadovų pozicijos, ir aptarti elgesį ir metodus, kurie daro įtaką operacijos ir priimti įvairovę.

laipsnis Rezultatai

Studijų tarnybos lyderystė
Šiame marketingo programos MBA akcentuojama marketingo įtaka pasaulio ekonomikai ir organizaciniam augimui, planavimui ir valdymui. Jūs naudojate savo tarpasmeninius įgūdžius, kad galėtumėte spręsti kiekvieną verslo funkciją ir aptarti naujoviškus metodus paslaugų rinkodarai, tarptautinei rinkodarai ir valdymui praktikuoti.

Ką Jūs išmoksite

Paspartinkite savo rinkodaros žinias
Marketingo internete MBA pagreitina jūsų mokymąsi per kelis kursų temas ir tikslus:

  • Valdymo koncepcijų ir strategijų, susijusių su veiklos valdymo abiejose gamybos ir paslaugų aplinkose
  • Rinkodaros funkcijos valdymas, rinkos aplinkos analizė, rinkodaros planavimas, strategija ir kontrolė
  • Mikroekonomikos ir makroekonomikos sąvokų, susijusių su šiuolaikinio verslo
  • Kiekybiniai priemonės ir metodai naudojami modeliuoti verslo funkcijas ir programas
  • Dabartinės paslaugos marketingo koncepcijos, principai ir teorijos
  • Paslaugų rinkodaros koncepcijų pritaikymas prie faktinės praktikos naudojant atvejų analizę ir išorės projektus

Karjera Rezultatai

Skatinkite savo karjerą pažangių vadovavimo įgūdžių
Rinkodaros magistras siūlo jums pažangių įgūdžių ir pasiruošęs atlikti rinkodaros vadovo, direktoriaus, vadybininko ar kito verslo lyderio karjerą. Tipiški darbo pavadinimai yra rinkodaros, rinkodaros vadybininko arba direktoriaus viceprezidentas visų rūšių verslo ir paslaugų organizacijose.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date