Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Pasiruoškite savo Projektų valdymo institutui (PMI) ® sertifikavimui
Su Grand Canyon University (GCU) verslo administravimo magistro (MBA), pabrėžiant projektų valdymą, galite sustiprinti savo kompetenciją veiksmingoje verslo praktikoje. "Colangelo College of Business" siūloma šio projekto vadybos studijų programa apima mokslinių tyrimų strategijas su verslo pagrindais, kad būtų puoselėjama tradicinių ir greitų projektų valdymo įgūdžių. Kursinis darbas, norint pasiruošti funkciniam valdymui, logiškai įtvirtintas visoje jūsų programoje, siekiant paremti jūsų vystymąsi kaip adekvaus projekto vadovo.

Šioje MBA projektų valdymo laipsnio programoje, jūs mokate pagrindines funkcijas, projekto vadovas ir taikyti moksliniais tyrimais pagrįstas koncepcijas, siekiant pagerinti savo efektyvumą. Jūs naudojate savo tarpasmeninius įgūdžius, kad galėtumėte spręsti kiekvieną verslo funkciją ir aptarti naujoviškus metodus, kad sumažintumėte procesus ir padidintumėte našumą. Jei pasirenkate siekti GCU verslo administravimo magistro, pabrėžiant projektų valdymą, jūs galite gauti intensyvų akademinį mokymą, kuris padės jums pasirengti konkurenciniam sertifikavimo procesui iš Projektų valdymo instituto (PMI) ®.

laipsnis Rezultatai

Užsirašykite savo MBA ir pasiruoškite savo PMI sertifikavimui
Tradiciniai, vakariniai ir internetiniai MBA projektų valdymo kursai suderinami su PMI Vadovu Projektų vadybos žinių kabinetui (PMBOK® Guide) ir gali pasiruošti šiems sertifikatams:

Certified Associate in Project Management (CAPM) ®: pradinio lygio sertifikavimas projekto specialistams. Šis specialistas, skirtas verslo specialistams, kurie turi mažai patirties projektuose arba jų neturi, šis sertifikatas yra pavyzdys, kaip geriau suprasti pagrindines žinias, terminus ir procesus, reikalingus veiksmingam projektų valdymui.

Projektų vadybos specialistas (PMP) ®: visame pasaulyje reikalaujama, kad šis sertifikatas yra svarbus projektų vadovams, ieškantiems pramonės pripažintų pažymių. Tai rodo jūsų sugebėjimą vadovauti ir nukreipti projektus.

"Agile Certified Practitioner" (ACP) ®: skirta projektų vadovams, kurie dirba labai sklandžiai aplinkoje, AKR sertifikatas parodo jūsų žinias apie greitą projekto valdymą, naudojamą nestandartiniams ir labai pritaikomiems IT, infrastruktūros ir inžinerijos produktams kurti.

Ką Jūs išmoksite

Real-World MBA projektų valdymo kursiniai darbai
Projektų vadybos MBA pagreitina jūsų mokymąsi per keletą kursų temų ir tikslų:

  • Valdymo koncepcijų ir strategijų, susijusių su veiklos valdymo abiejose gamybos ir paslaugų aplinkose
  • Tradicinis projektų valdymas, kaip apibrėžta PMBOK® vadove
  • Mikroekonomikos ir makroekonomikos sąvokų, susijusių su šiuolaikinio verslo
  • Kiekybiniai priemonės ir metodai naudojami modeliuoti verslo funkcijas ir programas
  • Dabartinės paslaugos marketingo koncepcijos, principai ir teorijos
  • Organizacijų strategijos apibrėžimas, formulavimas ir vykdymas

Karjera Rezultatai

Galimos karjeros su pažangiais projektų valdymo įgūdžiais
Projekto valdymo laipsnis suteikia jums pažangių įgūdžių ir pasiruošęs tęsti karjerą kaip projekto analitikas, projekto vadovas, vykdantysis direktorius, operacijų direktorius, vadybininkas ar kitas verslo lyderis. Tipiškos darbo vietos yra verslo subjektai, paslaugų organizacijos, inžinierinės ir IT įmonės, projektavimo organizacijos ir vyriausybės agentūros.

*PMI, PMBOK, CAPM, PMP ir ACP yra registruojami "Project Management Institute, Inc." ženklai.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date