Siūloma Autorius: Colangelo kolegijos Verslo

Apžvalga

Paspartinkite savo mokymąsi apskaitos MBZ
Pagreitinkite savo kelią į pažangių ar įmonių apskaitos karjerą su Grand Canyon University (GCU) verslo administravimo magistro (MBA), akcentuojant apskaitą. Sužinokite apie apskaitos principus ir praktiką, kuriais remiamas finansinis stabilumas versle. Ši Kolangelio verslo kolegijos siūloma aukštojo mokslo apskaitos programa skatina gebėjimus, padedančius išlaikyti knygų pusiausvyrą arba konkuruoti pažangių vadovų pareigybių.

MBA, akcentuojanti apskaitos programą, nagrinėja įvairias verslo temas ir principus, įskaitant pagrindinius finansinės atskaitomybės praktikos pagrindus, ekonomiką ir rinkodarą. Kursinis darbas peržiūri keletą modelių vykdomosios vadovybės, įskaitant operacijų valdymą. Vadovaujantis ekspertų fakulteto, aptarkite formulavimo ir vykdymo metodus organizacijose ir tvarumą pasaulinėje rinkoje.

laipsnis Rezultatai

Studijuoti pažangius verslo ir apskaitos metodus
Apskaitos laipsnis MBA padidina jūsų supratimą finansų apskaitos ir ataskaitų srityse, turinčiose įtakos korporacijoms, partnerystėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, vyriausybinėms ir tarptautinėms operacijoms. Atliekant aktyvius mokslinius tyrimus ir taikant kiekybinius metodus, kurie pakeičia neapdorotus duomenis į naudingą informaciją, iškyla kaip kritinis mąstytojas.

Sėkmingas vieningo CPA egzamino užbaigimas yra būtinas žingsnis siekiant gauti CPA licenciją iš jūsų gyvenamosios vietos ar praktikos. GCU unikaliame internetiniame MBZ apskaitos studijų programoje keli kursų valandos yra skirtos pasiruošti vienodam CPA egzaminui. Netrukus po to, kai baigsite studijas, esate primygtinai paraginti sėdėti testui, kad maksimaliai padidintumėte savo sėkmės potencialą.

Ką Jūs išmoksite

Sužinokite apskaitos strategijas, kurios padės jums sėkmingai
Internetinis MBA apskaitos srityje nagrinėja platų temų ir mokymosi tikslų spektrą:

  • Valdymo apskaitos koncepcijos ir procedūros, skirtos vidaus atskaitomybei, sąnaudų elgesiui, sistemoms, biudžeto sudarymui ir veiklos įvertinimui
  • Finansinio verslo sprendimai, įskaitant prognozavimą, formos kūrimą ir apyvartinio kapitalo valdymą bei lėšų rinkimą
  • Lyderystės modeliai ir teorijos, įvertintos įvairiais įžvalgiais ir požiūriais
  • Etiška ir socialiai atsakinga verslo praktika
  • Organizacijų strategijų planavimas, vykdymas ir apibrėžimas
  • Finansinės ataskaitos ir informacija, skirta vidaus ir išorės sprendimams priimti

Karjera Rezultatai

Naršyti apskaitos karjerą
GCU verslo administravimo magistras, pasižymintis apskaitos principais, rengia jums konkuruoti dėl pažangių valdymo pozicijų įmonių ar viešosios apskaitos. Bendra karjera yra vyriausiasis finansų pareigūnas, VP apskaitos, personalo buhalteris, vyresnysis buhalteris, apskaitos vadovas, kontrolierius ir verslo vykdytojas.

programa vietos

Prisijunges
Vykdykite "Grand Canyon" universiteto naujos kartos švietimą su internetiniu laipsniu. Uždirbti savo laipsnį su patogumo ir lankstumo internetinius kursus, kurie leidžia jums mokytis bet kuriuo metu, bet kur. GCU siūlo labiausiai patyrusių lyderio teikiant Online programos. Dieninio fakulteto nariai ir visiškai apmokyti adjunktas instruktoriai, įrengta stiprių akademinių sluoksnių ir praktinę patirtį savo srityse, remti jums kiekvieną žingsnį kelyje. Sukurta su karjeros orientuota profesionali omenyje, mūsų interneto klasių teikti intymią aplinką, kuri skatintų sudominti ir sudėtingas diskusijas. Pasirinkite iš programų visoje mūsų skirtingų kolegijų, didelės paklausos užimtumo srityse. Klasės pradėti dažnai.

Vakaras
Didžiojo Kaniono universiteto vakarietiškos programos patenkina darbo profesionalų poreikius, kurie nori mokytis asmeniškai. Mūsų naktiniai klases susitikti tik kartą per savaitę ir pasiūlyti bendravimą ir diskusijas tipiškas kolegijoje klasėje. Naktiniai klasės yra skirtos tam tikrą skaičių studentų, teikti šiltą ir puoselėjant aplinką, kuri palaiko įdomūs. Be vakaro kohortos, jūs pažangą per jūsų studijų programą su tais pačiais karjeros bendraminčių klasiokais, suteikiant galimybę tinklo ir sukurti santykius, peržengiančius klasėje. Klasės pradėti dažniau įvairiose vietose, įskaitant mūsų pagrindinis miesteliu.

Informacijos apie internetą ir vakarą atskleidimas

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Grand Canyon University »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date