Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ESMT verslo administravimo magistras yra vienerių metų, dieninės MBA programa, orientuota į tarptautinį valdymą. Kursai dėstomi pagrindiniame ESMT miestelyje Berlyne, Vokietijoje. ESMT priima iki 65 talentingų specialistų kiekvienais metais prisijungti prie intensyvios programos, kurioje pabrėžiamos inovacijos, technologijos, tvarumas ir asmeninis tobulėjimas. Studentams suteikiamos nepakartojamos galimybės tobulėti ir kurti tinklus, mokantis įsisavinti pasaulinio verslo administravimą iš tarptautiškiausio Vokietijos verslo fakulteto.

7181_rsz_7135_mba.jpg

ESMT stipriosios pusės

Mokymo programa: Pertvarkyta dieninė, vienerių metų ESMT Berlin MBA programa atneša Berlyną į klasę, o jūs į Berlyną ruošiate karjerą Vokietijoje. Atsižvelgdami į poreikius Vokietijos darbo rinkoje, sukūrėme vadybinės analizės, naujovių kūrimo maršrutus

Vadovavimas ir asmeninis tobulėjimas: ESMT išlaikyti klasės dydžius mažai, kad kiekvieno studento vystymasis galėtų būti programos pagrindas. Čia nėra 500 žmonių auditorijos.

Vadybinė analizė: įgykite įgūdžių, kompetencijos ir žinių apie duomenų kraštovaizdį, reikalingą analitikams valdyti ir į duomenis orientuotiems sprendimų priėmimo procesams valdyti.

Naujovės

Strateginė lyderystė: patobulinkite savo gabumus suprasti, įvertinti ir vykdyti sudėtingas pelningo augimo strategijas tarptautiniame kontekste. Iššūkis sau tapti struktūrizuotu problemų sprendėju daugialypėmis ekonominėmis, politinėmis ir kultūrinėmis sąlygomis.

Tinklų kūrimas Berlyne: turėsite daugybę galimybių susipažinti su HR atstovais, verslo lyderiais, verslininkėmis ir akademiniais specialistais per visą MBA programą.

7182_rsz_7136_mba_and_school.jpg

Programos datas

ESMT MBA yra 13 mėnesių programa. Užsiėmimai prasideda sausio mėnesį, o baigimas vyksta kitų metų vasarį.

Be pagrindinės programos, kai kurie studentai naudojasi unikaliomis galimybėmis siekdami tobulinti savo ugdymo ar karjeros tikslus:

 • GLS kalbų mokykla: Ankstyvieji kandidatai gali keliaujant į Berlyną keliais mėnesiais anksčiau, kad galėtų baigti intensyvius vokiečių kalbos kursus mažesne tarifu.
 • "GNAM Network Week": studentai turi galimybę praleisti savaites prestižinėse partnerių mokyklose. Dalyvaujančios institucijos yra "Yale SOM New Haven"; IE Madride; EGADE Meksikas; Koç Stambulas; UCD Smurfit Dublinas; Fudan Šanchajus ir daugelis kitų.
 • „Coding Bootcamp“: Įsigykite kodavimo pagrindus intensyvaus 6 mėnesių kurso metu prieš arba po MBA.
 • Pekino mainų programa: iki dviejų studentų per metus praplečia savo MBA iki 6 mėnesių, kad galėtų pratęsti MBA kursus Pekino universiteto Guanghua vadybos mokykloje.
 • Atsakingos lyderystės stipendija: bendradarbiaujant su ESMT draugų ratu, MBA absolventai gali atidėti savo darbo paieškos šešis mėnesius, kad teiktų pro-bono paslaugas socialiniams verslininkams, nevyriausybinėms organizacijoms ir verslo mokykloms besivystančiose šalyse.

Priėmimo sąlygos

ESMT tarptautinės MBA programos metu studentai turi turėti:

 • Bent treji profesinės patirties ir magistrantūros patirtis
 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis
 • Stiprūs GMAT arba GRE balai
 • Ne gimtoji anglų kalba, TOEFL balai (95 minimalus) arba lygiavertis
 • Užbaigta internetinė programa
 • Asmeninis pokalbis

Gyvenimas Berlyne:

MBA studentai turėtų skirti pakankamai pinigų, kad padengtų savo butą, draudimą, viešąjį transportą ar dviračius, maistą ir pramogas. Mes siūlome biudžetą nuo 1000 iki 1500 eurų per mėnesį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schoo ... Skaityti daugiau

The schools’ expertise focuses on the development of entrepreneurial leaders with a global focus on social responsibility and the management of technology. ESMT is one of the top ranked business schools in Germany with a global network of alumni in over 50 countries. Skaityti mažiau