Verslo administravimo magistras (MBA)

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

3459_rsz_wul_0487.jpg

Webster Leiden Campus mes suprantame, kad MBA yra sudėtingas. Jis reikalauja jūsų, jūsų šeimos ir karjeros. Štai kodėl šiandieninės veiklos orientuotos verslo aplinkoje Webster MBA programa suteikia maksimalų lankstumą. Nė vienas kitas laipsnis nesuteikia jums tokios plačios verslo apžvalgos visose funkcinėse srityse. Nė vienas kitas laipsnis jums geriau pasiruošia verslumui. Webster's MBA siūlo unikalias tinklų galimybes su profesoriais ir kolegomis iš viso pasaulio. „Webster Leiden“ universitete siūlome ne visą darbo dieną dirbančias magistrantūros programas, specialiai sukurtas tam, kad atitiktų darbo profesionalo poreikius pusę amžiaus. Mūsų programos yra praktiškos, novatoriškos ir lanksčios, pritaikytos patogiai į jūsų užimamą grafiką. Kursai gali būti priimami internete Webster universiteto pasaulinio lygio kambaryje arba Leideno universitete.

Programos studijų programa

Studijų laipsnis reikalauja tinkamo užpildymo 36 kreditų valandų / 12 kursų baigus Pre-MBA kursus. Be dešimties pagrindinių MBA klasių, studentai taip pat privalo imtis dviejų pasirenkamųjų dalykų, kurie būtų pasirinkti iš kitų "Webster" kursų pasiūlymų verslo, finansų, tarptautinio verslo, vadybos ar rinkodaros srityse. Be pagrindinio MBA, studentai gali orientuotis į ypatingo dėmesio sritį, o ne pasirenkant pasirenkamuosius dalykus, suteikdami studentui papildomą pranašumą ir išplėstines žinias konkrečioje studijų srityje. MBA studentai gali užsitikrinti akcentą šiose srityse: finansų, tarptautinių santykių, vadybos ir lyderystės bei žiniasklaidos komunikacijos.

Websterio universiteto verslo administravimo magistras yra ACBSP akredituota (Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba)

2880_rsz_1rsz_2865_dsc_4696.jpg

MBA mokesčiai

MBA studentams bus mokamas mokestis už mokslą, kuris yra 2 400 EUR už 3 kredito valandos kursą. Visa MBA programa turi 12 kursų ir 3 privalomų MBA kursų.

Priklausomai nuo studento poreikio, gali prireikti iki trijų priešmokyklinio ugdymo kursų ir / arba anglų kalbos baigimo. Priešmokyklinio ugdymo kursų išlaidos yra 2 400 EUR vienam kursui.

1491_rsz_1dsc_3929.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Founded at St. Louis, Missouri in 1915, Webster University is an accredited, non-profit American university with over 100 locations.

Founded at St. Louis, Missouri in 1915, Webster University is an accredited, non-profit American university with over 100 locations. Skaityti mažiau
Leidenas , Šanchajus , Ženeva , Pekinas , Londonas + 4 Daugiau Mažiau