Oficialus aprašymas

Verslo administravimo magistras (MBA) Global Leadership

"Richfield College" verslo administravimo magistras (MBA) su galimybe dalyvauti globalioje lyderystėje yra magistrantūros studijų programa, orientuota į studentų rengimą prisidėti prie subjektų, kurie aktyviai dalyvauja pasaulinėje verslo veikloje, valdymui ir vadovavimui. Programa siūlo tvirtą pagrindą verslo administravimo srityje, orientuojantis į vykdomąjį ir pasaulinį lyderystę. Programa ne tik apima funkcines verslo žinias, bet ir rengia absolventus vadovauti atsakomybe šiuolaikiniame sudėtingame pasaulio verslo ir santykiuose.

Karjeros galimybės

Programa rengia savo absolventus prisidėti prie savo tarptautinių organizacijų ir verslo įmonių per pasaulinį supratimą, pilietiškumą ir atsakomybę, kultūrinės įvairovės etikos ir jų dinamikos pripažinimą, naujų informacijos ir komunikacijos technologijų bei išteklių naudojimą ir naujoviškų bei humaniškų sprendimų kūrimą. ir alternatyvos. Mūsų absolventai mokosi gerbti žmogaus orumą, aplinką ir pasaulinės taikos bei bendradarbiavimo vertę.

Priėmimo sąlygos

1. užpildymo, pateikimo ir patvirtinimo paraiškos formą ir patvirtinamieji dokumentai, įskaitant reikalaujamus mokesčius sumokėti.

2. Bakalauro laipsnį arba aukštesnį laipsnį, turintį minimalų "C" lygio balų vidurkį iš nacionaliniu mastu akredituotos aukštojo mokslo universiteto Jungtinėse Amerikos Valstijose arba iš lygiavertės užsienio institucijos. Visi užsienio dokumentai, įskaitant pažymėjimą ir nuorašus, yra vertinami ir patvirtinami Ričfildo koledžo priėmimo įstaigoje. Sertifikuotos anglų kalbos vertimų kopijos turi būti kartu su visais dokumentais užsienio kalba.

3. Anglų kalbos mokėjimą liudija vieną iš šių:

a. 70% ar daugiau viršijančių rezultatų "Richfield College" anglų kalbos mokėjimo egzaminą (RCEPE), arba

b. 600 ar daugiau balų anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL), atitinkančio 100 ar daugiau balų internete (iBT), arba

c. Aukštosios mokyklos diplomą arba vieną (1) metus aukštesnįjį išsilavinimą minimalus ne institucijoje su anglų kaip oficialią mokymo kalba.

4. Tikslo pareiškimas (SOP), kurį parašė pareiškėjas, kuriame išdėstomi jo akademiniai tikslai, kai baigsite Richfield kolegijos studijas. Šis dokumentas turi būti pateiktas kaip paraiškos dokumentų dalis, skirtą priėmimui.

5. GMAT balas yra reikalingas norint įstoti į aukštąsias mokyklas. Šis balas gali būti pakeistas GRE, įskaitant GRE pataisytą bendrąjį testą, kaip alternatyvą. GMAT / GRE balai galioja penkerius metus ir turi būti priimami prieš pateikiant paraišką dėl priėmimo.

Pareiškėjai, kurie nepriėmė GMAT / GRE egzamino, su sąlyga, kad bus pateikti ir patvirtinti kiti reikalingi priėmimo dokumentai ir kriterijai, bus sąlygiškai įleidžiami į programą ir privalo priimti ir pateikti GMAT / GRE testo rezultatus per metus nuo jų priėmimo į magistrantūros programa. Pareiškėjai, turintys bakalauro laipsnį, kai GPA viršija 3,5 ar daugiau, gali prašyti atsisakyti GMAT reikalavimo. Patvirtinus pareiškėjo teisę studijuoti aukštąjį išsilavinimą, priėmimas praneša pareiškėjui apie atsisakymo patvirtinimą.

6. Užimtumo patikrinimo raštas, patvirtinantis esamą ar anksčiau įdarbintą vadovaujančią ar vykdomąją pareigybę.

7. Du rekomendaciniai laiškai iš asmenų, kurie yra susipažinę su paraiškos gebėjimais ir kvalifikacija siekti aukštesniųjų studijų ir tyrimų.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date