Jūs siekia atlikti aukštesnio lygio-suteikti savo karjerą ir įgyti pasitikėjimą ir supratimą ir veda su įtaka ir tikslu. Su verslo administravimo (MBA) magistro jūs būsite pasiruošęs pasiekti, kad kitą lygį ir siekti savo tikslo-versle ir už jos ribų.

PLNU Vakaro MBA yra skirtas patyrusiems darbo specialistams, kurie nori kontroliuoti savo karjerą įsigyjant keturis svarbiausius veiksnius įtakingų lyderių giliai kokybinę ir kiekybinę verslo žinių, išminties į sudėtingus sprendimus, galingas asmeninio tinklo veido, ir įkvėpimo sekti savo tikslą. Jūs galite uždirbti savo MBZ 24-28 mėnesių per mūsų patogiu grafiku skirta dirbti profesionalai.

Vakaro MBA programa yra sukurta siekiant patenkinti darbo verslo specialistų poreikius. Užsiėmimai vyksta Mission Valley universitete nuo pirmadienio iki ketvirtadienio vakarais ir programa gali būti baigtas per 24 iki 28 mėnesių. Tačiau studentai gali paspartinti savo programą arba jį pratęsti ilgesniam laikui, kad tilptų savo tvarkaraščius ir poreikius.

įtakingiausių mentorių

  • Unikali galimybė plėsti savo verslo tinklą ateina iš arti, vienas ant vieno sąveika su PLNU anketa bendradarbiavimo fakulteto - į mokslininkų balanso ir dėstytojų su realaus pasaulio patirtį, skirtą pasirengti vadovų tobulėti.

MBA EKSPERTIZĖ

  • Mūsų klasėje patirtį suteikiančias jums įgūdžių jums reikia pasinaudoti savo ateitį, įskaitant pagrindinių kursų strateginis valdymas, Tarptautinio verslo, finansų valdymo, operacijų valdymo ir rinkodaros. Pasirinkite iš keturių koncentracijų: Organizacinė Lyderystė, inovacijos ir verslumas, projektų valdymas ir sveikatos priežiūros valdymas.

LYDERYSTĖ SU TIKSLU

  • PLNU parašas mokymosi patirtį, vedantis vientisumą, bus iššūkis jums realizuoti savo didesnį tikslą, kaip kitų versle ir gyvenime lyderis.

Programos apžvalga

Kursai pasiūlyti pažangių kokybinių ir kiekybinių įgūdžių, skirtų padėti studentams pasinaudoti jų ateitį ir tiesiogiai paveikti jų karjeros balansas. Be kohortos modelis, studentai pažangą per mokymo programą kartu, užpildant 12 pagrindinius verslo kursus ir du pasirenkant, formuojant profesinius ryšius vieni su kitais, fakulteto ir kitų pramonės lyderių. Studentai gali pasirinkti iš keturių koncentracijų:

  • Inovacijos ir verslumas
  • Sveikatos priežiūra
  • Projektų valdymas
  • Organizacinės lyderystės studijos

Be kursinių, studentai turi galimybę dalyvauti vykdomosios tobulinimo renginiuose, sukurti išimtinai mūsų MBA studentų ir verslo Alumni tinklų renginiuose.

Fermanian School of Business yra įsipareigojusi tarnauti patyręs verslo specialistas su geriausiais vertės kokybe, akademinio griežtumo, profesinės paramos paslaugas ir individualų dėmesį remti studentus susitikti savo akademinius ir profesinius tikslus.

SĄNAUDOS

805 $ (už vienetą) už 2016-2017 mokslo metus

PROGRAMA PRADŽIOS DATA

  • Vasaros 2016 - Balandis 16, 2016
  • Fall 2016 - Rugsėjis 29, 2016
  • Pavasaris 2017 - January 9, 2017
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Point Loma Nazarene University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
24 - 28 mėnesių
Ištęstinės
Price
- Vienetui
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date