Kodėl verta rinktis Emory vakaro MBA?

Lankstumas sėkmei

"Goizueta" rasite mokymosi gilumą ir plitimą, kurį turėtumėte tikėtis iš aukščiausio lygio MBA, pagal lankstų grafiką, sukurtą specialiai darbo profesionalams. Koreguokite savo kiekį, laiką ir kursų tipą, kad atitiktumėte savo profesinius tikslus ir asmeninį gyvenimą, ir žinosite, kad galite keisti savo kurso krūvį kiekvieno semestro pradžioje, kai jūsų poreikiai pasikeis.

Minkšti įgūdžiai yra stiprieji lyderiai

Mūsų patirtinės mokymosi galimybės leidžia jums įveikti standartines verslo praktikas ir save. Per klientams orientuotus projektus, praktinius lyderystės mokymus ir įkyrus pasaulinę poziciją jūs išmokysite pasitikti, kruopščiai klausytis ir strategiškai galvoti, kaip ir visi puikūs lyderiai.

Visa prieiga, parama visą gyvenimą

Mūsų turininga kooperacinė koorto struktūra, užsiimantys absolventų tinklu ir tvirti karjeros ištekliai užtikrina, kad jūsų MBA patirtis yra pilna. Mūsų Vakaro MBA absolventai praneša apie 137% padidinti savo atlyginimus nuo šešių iki aštuonerių metų po MBA, iš dalies dėl paramos struktūros, kuri atskleidžia jums galimybes dabar ir paruošia jus už tai, kokios galimybės gali būti ateityje.

Emory kraštas

Prisijunkite prie # 1 neakivaizdinio MBA vienoje iš aukščiausiųjų šalių, kad galėtumėte verstis. Mūsų vardas yra pripažintas visame pasaulyje ir už kampo, todėl jūsų laipsnis padeda jums puikiai, nesvarbu, kur jus perkelia jūsų karjera. Suporuokite "Emory" vardą su neginčijamu "Goizueta" vakaro MBA išskyrimu, ir jūs turite didžiulį vieną-du "punch", kuris veda prie sėkmės.

 • # 9 DALIES LAIKO MBA
 • 137% LĖŠŲ PADIDĖJIMAS 6 - 8 METUS PO PEDALINIMO
 • 100% STUDENTŲ, KURIŲ SUSIJUSIOS KARJEROS KORPUSAS

Akademikai

Tinkinkite geriausią kelią.

Panašus į tradicinį MBA formatą, mūsų holistinis "Evening MBA" yra sukurtas tam, kad suteiktų jums prieigą prie visko, ko reikia norint laimėti rinką. Mūsų mokymo programa pradeda jus taikyti verslo pagrindus, suteikiant jums praktines sistemas, kurias jums reikia žinoti tą vakarą, kad tuomet galėtum pritaikyti naujas žinias ir įgūdžius darbo vietoje kitą rytą, užtikrinant kitą dieną efektyvumą.

Tiems, kurie turi ne verslo laipsnį, šios programos struktūra padeda jums kurti pamatinę verslo akiratį pradžioje. Tiems, kurie jau turi verslo bakalauro laipsnį, šis formatas truks jūsų ankstesnį studiją aukštesniuoju lygmeniu, į kurį bus įtraukta profesinė patirtis ir įžvalga.

Mūsų pritaikyta mokymo programa taip pat leidžia anksti išnagrinėti savo konkrečius interesus, taikant pasirenkamasis ir praktinį mokymąsi. Pasirinkite iš daugybės kursų ir patirties - nuo strategijos iki rinkodaros finansavimo iki operacijų. Turėdami galimybę susipažinti su daugiau nei 90 pasirenkamųjų ir laiko, kad galėtumėte užbaigti keletą koncentracijų, turėtumėte laisvę, kad savo MBA patirtį savo. Be to, jūs gaunate prieigą prie fakulteto, kuris yra viršininkas savo srityje ir reguliariai kreipiasi dėl savo žinias verslo ir pramonės sprendimus visame pasaulyje. Šis derinys puikiai tinka jūsų MBA ir karjeros sėkmei.

"Goizueta" neprašydami pasirinkti to, ko jums reikia žinoti ir ko norėtumėte mokytis, mes užtikriname, kad galite tai padaryti ir padaryti labai gerai.

 • 90 RINKINIAI OPTINIAI
 • 2 KONCENTRACIJOS STUDENTAI gali uždirbti
 • 20 LAISVŲ KONCENTRACIJŲ SKAIČIUS

Programos struktūra

Kai mes sakome, kad mūsų "Evening MBA" yra lanksti, tai reiškia. Greitas dalykas, sulėtinti - vis tiek ieškant labiausiai jus domiuojančių temų. Mūsų programa yra sukurta siekiant pasiūlyti jums variantų, kada ir kaip jums reikia, kad jūs kuo geriau išnaudotumėte savo MBA patirtį.

Pagrindiniai kursai

 • Duomenų ir sprendimų analizė
 • Finansinė atskaitomybė ir analizė
 • Goizueta IMPACT
 • Tarptautinis tyrimas
 • Lyderystės plėtra
 • Vadovaujantys žmonės ir organizacijos
 • Vadybos apskaita
 • Vadybos ekonomika
 • Valdymo finansai
 • Rinkodaros vadyba
 • Procesų ir sistemų valdymas
 • Strateginis valdymas

Statymo galimybė

Chloe Weaver 19EvMBA norėjo išplėsti savo žinias naujose srityse ir žinojo, kad būtų sunku gauti šias žinias apie darbą.

Iniciatyva

Nancy Ellis 15EvMBA prisiima iniciatyvą "Arby's Restaurant Group, Inc." produktų plėtros ir inovacijų vadybininkė.

MBA laiko biudžetas

Ar "Andrews 19EvMBA" naudos "Emory Evening MBA" savo poziciją sėkmei ateityje ir mokytis naujų laiko valdymo įgūdžių šiame procese.

Patyręs mokymasis

Daugiau nei vien tik klasių teorija reikia plėtoti į gerai apgalvotą verslo mąstytoją. "Goizueta" yra patirtinio mokymosi pradininkė - vedanti teoriją ir praktiką taip, kad praturtina klasę į gyvenimą - ir jūsų ateitis susitelks.

Pasaulinės galimybės

Verslas yra ne apie tai, kur esate šiandien - tai apie tai, kur eina pasaulis. Štai kodėl mes nustatome pasaulinę perspektyvą kaip MBA programos bruožą. Ištyrinėkite kitą šalį, studijuojate kitą kalbą - net dirbdami su projektais iš viso pasaulio. Rimtai atsižvelgti į pasaulinį mokymąsi, ir jis pateks į kitą lygį.

Karjera

Sustiprinkite savo žaidimą be jokių žingsnių.

Karjeros valdymo profesionalų centrui (CMCWP) rasite specialią pagalbą bet kokiu pasirinktu keliu.

Pradėkite mokytis vienas su vienu, pritaikytą jūsų patirčiai ir fone, kad padėtumėte išversti savo ambicijas į vykdomą planą. Remkitės savo įgūdžiais tokiuose renginiuose kaip mūsų absolventų pramonės skydai ir asmeninės prekės ženklų dirbtuvės, skirtos suteikti jums žinių ir bendravimo įgūdžių, įrodančių, kad padėtų jums atsikratyti pakuotės. Pridėkite prie tų įmonių tinklo renginių, specialiai parengtų atsižvelgiant į darbo auditoriją, ir jūs pamatysite, kad jūsų tinklas plečiasi taip pat, kaip jūsų žinių bazė. Mūsų karjeros paslaugos apima:

 • Patyrę karjeros treneriai, kurie gali būti studentų studentų miesteliuose, praktiškai ir (arba) už jų ribų, įskaitant vakarus ir savaitgalius
 • Seminarai ir internetiniai seminarai apie konkrečias karjeros temas tiek klasėje, tiek neprivalomų pietų ir vakarinių užsiėmimų metu
 • Tinklo renginiai, skirti suteikti pramonei ir MBA absolventų ryšius

Omaras Castillo 19EvMBA: Jūsų investicijų grąža

Omaras Castillo 19EvMBA nustatė momentinę vertę savo Emory MBA, imdamasis to, ką jis išmoko klasėje, ir pristatydamas naujas idėjas savo kompanijai.

Treniruotės

„Goizueta“ suteikia galimybę ištisus metus naudotis vienai karjerai. Mūsų komanda yra suprojektuota ir aprūpinta darbuotojais, kad padėtų individualiems karjeros poreikiams. Galite tikėtis, kad jūsų „Goizueta“ karjeros treneris bus prieinamas, kai būsite, padės jums įvertinti savo karjeros galimybes, padėti jums susipažinti su informacijos šaltiniais ir parama bei padėti jums atsiskaityti už savo veiksmų planą.

Seminarai

Studentams, siekiantiems ieškoti karjeros per MBA arba baigus MBA, mūsų Išplėstinė karjeros perėjimai suteikia įgūdžių tobulinimą, pasirengimo seminarus ir ryšių renginius, įskaitant:

 • Karjeros planavimas
 • Asmeninis prekės ženklas
 • Atnaujinti ir "LinkedIn" atnaujinti
 • Taikymas jūsų MBA darbo paieškai
 • Interviu efektyviai
 • Parengiamas atvejo interviu
 • Tinklo strategijos

Tinklo renginiai

 • Visi MBA tinklo renginiai
 • Goizueta pavasario karjeros mugė
 • Karjeros pokalbiai - absolventų įžvalgos
 • Vasaros verslo tinklų naktis
 • Vykdomosios recruiterinės jungtys
 • Konsultacijos Alumni Networking Night
 • Lyderystės garsiakalbiai

Prieiga suteikta

Parama kiekvienam karjeros tyrinėjimo etapui. "Goizueta", mes esame čia, kad padėtume jums apibrėžti savo ateitį, kur tik tu gali atsidurti kartu su karjeros kelione. Kaip vakarinio MBA studentas galėsite naudotis visais mūsų Karjeros valdymo profesionalų centro (CMCWP) ištekliais, suteikiant tokį praktinį bendradarbiavimą, kurį mes žinome "Goizueta".

Su CMCWP rasite specialią pagalbą, padėsiančią jums pakelti dabartinę karjerą arba sukurti naują kryptį. Mūsų gerai įsitvirtinusių, puikiai atliktų karjeros specialistų komanda teikia patarimus ir santykius, kad galėtumėte jums vadovautis.

Kaip ir visi mūsų dieninių studijų studentai, mes raginame jus panaudoti "vieno ant kiekvieno" koučingo išteklius, kai pradėsite išversti savo ambicijas į taikytiną planą. Praktykitės savo įgūdžiams rengiant tokius renginius kaip mūsų absolventų pramonės skydai ir asmeniniai prekės ženklų dirbtuviai arba dalyvaukite verslo tinklų renginiuose, specialiai sukurtuose su darbine auditorija. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, rasite karjeros konsultantų, galinčių suteikti jums patarimų ir suprasti, kaip jūs galite paskatinti savo karjerą.

Nesvarbu, ar esate perėję ar pagreitina savo karjerą, mūsų talentinga "Goizueta" komanda padeda jums sukurti struktūrizuotas karjeros plėtros programas ir galimybes.

Goizueta tinklas

Pagrindinės jungtys, kurios kelia jūsų karjerą. Kaip vakarinio MBA studentas, jūs atsidursite pečių į pečių, kurių sudėtyje yra daugybė pasaulinių organizacijų ir vietos įmonių. Kolektyviai, jūsų klasiokai suteikia galimybę naudotis "Fortune 100s" talentais, pirmaujančiais ne pelno siekiančiais asmenimis, tarptautiniais subjektais, pradedančiais verslu ir sveikatos priežiūra ir kt.

Priėmimas

Jūsų kelias savo tempu.

Mažos klasės dydis, tvarkaraštis, kuris tinka jūsų gyvenimui, nepraleidžiant jo ir neprilygstamų dėstytojų ir klasiokų. Tai tik keletas išskirtinių "Goizueta" vakaro MBA elementų. Suprojektuotas suteikti jums tokią pat patirtį, kaip ir mūsų visą darbo dieną MBA, mūsų vakarinis MBA suteikia pagrindinius verslo kursus, tuo pačiu leidžiant daugiau nei 90 pasirenkant specialybę pagal 20 akademinių koncentracijų, pritaikytą mokymosi patirčiai, puikiai tinka jūsų tikslams. .

Vakaro vakarui MBA ieškome kandidatų:

 • Iš visų disciplinų ir bakalauro disciplinų, siekiant užtikrinti platų specializacijų ir interesų spektrą
 • Kas turi bakalauro laipsnį su stipriu bakalauro akademiniu įrašu
 • Keli metai po podiplominių studijų, visą darbo dieną dirbančiųjų patirtį su įrodytais vadovavimo gebėjimais
 • Šiuo metu dirba Atlanta
 • Turi tvirtus kiekybinius ir analitinius pagrindus bei stiprius rašymo ir žodinius bendravimo įgūdžius
 • Su konkurso rezultatais GMAT arba GRE, o ne gimtoji anglų kalbos kandidatų, TOEFL, Pearson testas anglų (PTE), arba IETLS

Ruduo 2019 m. Vakaro MBA taikymo terminai

106373_Skjermbilde2018-12-09kl.18.53.49.png


Visi vakaro MBA kandidatai bus laikomi stipendija per priėmimo procesą. Papildomų medžiagų nereikia.

Taikymas ankstesniame raunde leidžia daugiau laiko praleisti pasiruošti klasių pradžiai, tačiau tarp raundų dėl priėmimo nėra jokio pranašumo ar trūkumo. Pareiškėjai turėtų pasirinkti ratą, kuriame, jų manymu, jie gali pateikti savo galingiausią paraišką. Visi paraiškos medžiagos ir testų rezultatai turi būti pateikti iki paraiškos pateikimo termino datos.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Goizueta Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
24 - 36 mėnesių
Ištęstinės
Price
- Bendras mokymas
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date