Filter
Vadybos kursas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus {mbastudies-executive-course:plural} apie Pardavimų studijos

Su MBA Pardavimų vadyba jums plėtoti įgūdžius, reikalingus valdyti kasdienę veiklą ir apatinėje eilutėje sėkmės bet kokia organizacija, pagrįsta pardavimų. Tai laipsnių pasiūlyti daug iš valdymo susitikimus ir motyvuoti pardavimo jėga todėl ir instruktavimas komandų studentams.

Susisiekti su universitetu, Palyginti {mbastudies-executive-course:plural}, Pardavimų studijos 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Pardavimų studijos

University of Chicago Booth School of Business

Ši programa padės Jums priimti sprendimus, kad tam tikru mastu pagerinti savo vadovavimo efektyvumą ir padidinti savo pardavimų komandos produktyvumą. ... [+]

Ši programa padės Jums priimti sprendimus, kad tam tikru mastu pagerinti savo vadovavimo efektyvumą ir padidinti savo pardavimų komandos produktyvumą!

Vykdomoji programa Strateginės Pardavimų valdymas yra specialiai sukurti, siekiant patenkinti patyrę pardavimo vadybininkai ir kitų vadovų, atsakingų už vadovavimą pardavimo jėga, šios programos sąsajas pardavimų struktūros projektavimas ir įgyvendinimas įmonės rinkodaros strategiją, siekiant pagerinti pardavimų jėgos produktyvumo poreikius.

&nbsp

Programos privalumai

- Suprasti, kaip jūsų sėkmė yra susijusi su visiškai integruojant savo pardavimų konstrukcijų projektavimo įmonės strateginę kryptį. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Philadelphia Jungtinė Karalystė London Ispanija Madrid  + 3 Daugiau
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba